Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers  nie całe 30 to ja miałem z tego małego Banana 🍌 😄

504123369_IMG_20071115_2058511.thumb.jpg.48e210651f903230a209dc4d0a8dc1a5.jpg

Ogólnie w BIO nie musisz. Tym bardziej że są wyzarte jak po napalmie.

A co chcesz osiągnąć tym flushem na chwilę przed ścinka?

Ciężko dostrzec tam jakaś masę bursztynu, na tych zdjęciach 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WymiataczMega Flush ma sens według mnie, gdy nie możesz naturalnie pozbyć się nawozów, a to oznacza, że błędnie dysponowałaś skłanikami na danych etapach. Bo dobrze prowadząc uprawę, nie potrzeba flusha, wystarczy dać naturalnie roślinie się oczyścić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy bo @Prepers chce ścinać krzaka w środę i pyta o flush. 

U siebie gdy będą zbliżać się żniwa odstawie nawozy. Myślę tydzień wcześniej.

Ostatni grow mocno nabiłem roślinę i nawet flush nie pomógł. Smak nie był zbyt dobry i zwróciłem uwagę na czarny popiół jak paliłem np blanta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WymiataczMega  ~Flush to wyczyszczenie ziemi z nawozów, ale nie pozbędzie się nikt przez to tego, co jest w roślinie i tu też trzeba czasu, aby roślina  się wyzbyła nawozów, a jak roślina sie ich wyzbędzie, to widać jak chodzi o liście, jakie zżółkną, bo zostaną wyjedzone przez roślinę ze składników odżywczych.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers  według opinii wielu, a bardziej wszystkich którzy stosowali bio uprawę. Ale w 100%. Nawet nie musisz lać samej wody do końca, możesz podawać nawozy aż do końca, ale lepiej roślinie dać sygnał że w środowisku zaczyna się zima i nie ma czego szukać bo nie znajdzie. Jakbyś stosował biomineralne albo mineralne to zależy od nabicia, ale przy biomin wystarczyłby tydzień, może półtora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Myślę że to dlatego że używałeś super pk Aptusa, i dlatego mój stoi na półce, ale mogę się mylić poprostu w swojej nie używałem bo nie chciałem ograniki, z minerałem łączyć.

Moje sample dobrze smakują, dają chlorofilem, ale myślę że po suszeniu i curringu będą smaczne.

@grolsch3 Dzięki byku wyczerpałes mi pytania teraz 👊

Bardzo mnie to cieszy, bo nie jestem pewien co do terminu ścinki, a tak se mogę na bieżąco mikroskopem kontrolować.

Co do sampli gorilli, im bardziej sucha tym bardziej ciężka dla głowy, jest to mocno narkotyczny haj dla zjarusow, utrzymuje się długo, a na finiszu składa do spania, jakbym posadził 3x purple 3x gorillke, to pewnie purple palilbym w dzień, a gorillke późnym wieczorem do spania.

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz robiłem flusha bo chciałem zobaczyć jak to się robi. I nigdy więcej nie mam zamiaru robić. Żeby przelać 4-5 objętości donicy to trwa to z godzinę czasu jak nie wiecej na jedną roślinę. Bo to nie jest tak, że góra lejesz a dołem od razu przelatuje... 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że mogę nawilzaczem podnieść w pomieszczeniu gdzie będę suszył wilgotność, i równocześnie odpalić osuszacz żeby utrzymać najpierw 60% potem 50% wilgotności?

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne dlaczego nie    innego wyjścia nie ma  ( chyba że się ma nawilżacz z higrostatem gdzie ustawisz sobie żądaną wilgotność )   a w twoim przypadku kontrolujesz to osuszaczem ! lecisz byku z tematem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers A ok 😄 to nawilżacz utrzyma odpowiednie warunki jak ma higrostat  a osuszacz odpalać jak wartości zostaną przekroczone  ( wszystko wyjdzie w praniu jak topy zawisną )    ważne że masz te urządzenia  i 100 % pewności że warunki są idealo 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 

IMG_20231209_185002.jpg

Jak jest dużo trichomow to mam się spodziewać że będą mocno klepać? I czy ta wysoka jak ma dużo trichomow a mniej zbite topy, czy wpływa to na jakość?

Trochę fotek dla smaczka, Full organic

Screenshot_2023-12-09-19-15-44-675_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-09-19-15-39-358_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-09-19-15-33-258_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-09-19-15-25-750_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-09-19-15-22-538_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-09-19-15-18-625_com.miui.gallery.jpg

Tej co chce ściąć wyjebalem wszystkie najgorsze topy, zostawiłem prima sort, a resztę suszę w kartonie, mam dużo jarania w domu, i dużo odmian na ten moment, ale gorilli się doczekać nie mogę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Prepers napisał:

Jak jest dużo trichomow to mam się spodziewać że będą mocno klepać?

Dokładnie tak

 

7 minut temu, Prepers napisał:

czy ta wysoka jak ma dużo trichomow a mniej zbite topy, czy wpływa to na jakość?

Na jakość nie, ale na wagę tak. Już dawno, przy pierwszej interakcji Ci pisałem żebyś je wstawił w środek bardziej dostały by światła i lepiej by Ci się nabiły. Jeszcze nie jest za późno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik Nie wpłynie na jakość to wyjebane, jednak mogę się zaskoczyć co do ilości, wycialem te chujowe topki zwazylem a tam bez liści 20g mokrego, więc na oko 250/300 mokrego z niej będzie, a do każdej mogę se doliczyć więcej niż zakładałem, jestem w chuj zadowolony, i podjarany już nie mogę się doczekać następnej planty oczywiście 9x Gorilla cookies, to smak, i skun którego szukam mam wrażenie 

@Grzechoczący Grzechotnik jeszcze zerknij ta wysoka prawie szczytem dosięga lampy, jak będzie miała dość to topek zacznie schnąć, czy jak to się będzie objawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green jebać, 3 zdrowaśki, 30% wilgotności, i jak to się mówi raz się żyje 

@Mr.Green Teraz możemy się zakładać ile wyjdzie, ja mówię 240 to aż prawie o 100 więcej jak zakładałem tydzień temu 🤣

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...