Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

Ciąć sampla? Według producenta 8 tyg u mnie właśnie gdzieś tyle jest, bursztynu na zdj nie zaobserwowałem 

 

Screenshot_2023-12-05-08-42-37-198_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Haha mam kilka odmian do palenia więc nie będzie aktu desperacji, jak odetne schowany odrost +/- 2gr razem z całą łodygą nie zaszkodzę jej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ja sie nigdy nie zastanawiałem czy to roślinie zaszkodzi. A może zacznie szybciej rosnąć żeby jakies topy do końca dowieźć bo ktoś ją zaczyna rozbierać 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wooow same mleko pod mikro, ale będzie klepać, zapach owoce, i kwiaty po deszczu, jak super glue nie mogę ręki umyć po oberwaniu liści, myślę że mogę zacząć lać sama wodę ten top nie miał światła 

Na dole są przezroczyste na liściach w topach mix mleko, przezroczyste 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Hahaha purple zaraz ściąć będę musiał jak patrzę na foty na necie to tak się ścina mleko, wezmę mikro jutro szukac bursztynów na topach, Gorilla sampel nie wypali caly przezroczysty, a mam jeszcze innego krzaczka kawałek tamten dojdzie dobre 10/14 dni szybciej, i tamten sklepie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawia ktoś ze mną ile wyjdzie xd?

Jedna Gorillka top geny to musi kopać, klei się jak rymy don guralesko.

Najbardziej ciekawi ile z tej wysokiej wyjdzie jest najgorsza

Screenshot_2023-12-05-18-56-33-009_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-05-18-56-39-832_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-05-18-56-43-008_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-05-18-56-48-141_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-05-18-57-01-411_com.miui.gallery.jpg

Po teście sampelka jak dla mnie 10/10 daje chlorofilem ale czuć docelowy smak spaliłem lekko mokre wiadro, bo nie chciałem przesuszyć, naprawdę chłopaki palę dużo różnego tematu, a z tej żywicznej jestem dumny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Nie no 3 mam konkret mówię ci Green znam się na tym, miałem obawy co do auto przez cb, ale jest ok wybrałem najsilniejsze odmiany, a dziś to było moje ponad 10 wiadro. Ciekawe jak po curringu tak jak mówiłem czuć smak docelowy, ale chlorofil też 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green mówiłeś że auto to wersję demo sezonów, na fast budzie pisali że 28% THC ma, wziąłem sobie do serca co ludzie piszą o tym co podaje forum, i bałem się że nie będzie klepać, tak jak sklepal mnie sampel napawa mnie dumą 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Spokojnie 🙂

Purple banana punch po teście sampla, tak mi posmakowała gorillka że się nie mogłem powstrzymać, ta jest gotowa do ścinki pasuje mi taka moc odpowiednia wiadro nie zeszło za mokre było, mikrofala 5 sec, i stalowe płuco na 2 machy, dziś zjaralem dobra 5, więc że lufa sklepala też jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers to że piszą że ma 28% to nie znaczy że każda pestka ma taką moc 😛

Traktowałbym to co pisze producent jako do 28% i to w odniesieniu do najlepszych pestek. Sam widzisz że na 5 sztuk to różnią się twoje gorille a jeżeli różnią się wyglądem to i mocą zapewne też 😛

Bo automaty to są demo wersję oryginału lecz nie pisałem że nie będą kopać 😄

Nie nudzi Ci się walenie wiaderek..? Mi po latach już zbrzydło.. a i płuca wyjebane pewnie konkret..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Ja straciłem wiarę że jakakolwiek może mieć 20%, i że tylko tak pierdolą, takie były moje obawy, ale jest spoko.

@Mr.Green nie odczuwam żadnych skutków walenia wiader po około 9 latach samych wiader, i nie nudzi mi się wyczuwam najbardziej smaki z czystej lufy z wiadra, i ten smak mi siedzi, trochę mnie wkurwia kamień na zębach od soków, ale czyszczę regularnie xd Przede wszystkim basen byku, co zaniedbałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers wiedz że temat im dłużej leży czyli curring to lepiej kopie. 

Ja jak sobię odłożyłem trochę Shoguna i gdzieś po dwóch miesiącach zapaliłem to kurwa ziom 😄 bata paliłem na 3 razy i za każdym razem intensywna faza.

Takie palonko jak polezy to jest fajnie suche, jędrne, twarde oraz sprężyste i pali się elegancko jak najlepszy shit :))) 

W roku 2024 sadze znowu Szoguny w poszukiwaniu tego genu.. mojego ideału 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...