Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green pewnie cała instalacja taka (być może jeszcze aluminium) to nic tam mądrego nie wymyśli się teraz. Idealnie by było z rozdzielnicy (o ile taka istnieje) wyjść przez S-kę kablem 2.5mm.... tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Mi się nie chce bawić przy tym, zapłacę, i chłop nową instalację położy, jak się poducze jak uprawiać roślinki chce wjebac lampę 1000w, a na tej instalacji bałbym się zostawić bez kontroli. No nic machnę może jeszcze 9 automatów, i jak ziomek wróci Z Norwegii przebuduje instalację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers jeżeli masz przewody 2,5mm² czyli przewód musi mieć grubość 1,8mm. Tyle mają? 16A i ci nie ciągnie tego? Może gdzieś zwarcie masz? Sprawdź wszystkie połączenia, dokręć dobrze. Mi tak przez luźne połączenie dymek z puszki poszedł. 😂 Jak posprawdzasz i dalej nic to dziwne. Do 3,5kW powinno pociągnąć na luzie. Chociaż nie powiem, bo mi przy 4kW już przewody się grzeją do 50-60°. 😆 Powodzenia. 

P.S. Przewody mam alu. Dlatego wymieniam. 

Edytowane przez Dudasz666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka aktualizacja jakby się ktoś o roślinki martwił, największa zżera się wszystkie prócz pruple banana punch mają jakieś niedobory, ale karmię je co podlanie nie wyglądają żeby miały dosyć. Myślę że ten mutant może się okazać mutantem, będzie największy już topy się składają pięknie niemam fotki 

Screenshot_2023-11-24-14-59-29-931_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-24-14-59-21-860_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-24-14-59-11-190_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-24-14-59-07-685_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-24-14-59-05-121_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jak narazie na pierwsza uprawę polecam purple banana punch, zapach jest piękny taki owocowy tajemniczy nieznany, i mam nadzieję że tak samo będzie smakować. Jako jedyna nie wykazuje większych niedoborów jest młodsza szybko rośnie, i jeszcze jak kopać będzie to miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega @Dudasz666 No myślę że dojdą, a jak wpłyną na smak te niedobory, i wahające się warunki dam znać. Specjalnie brałem najmocniejsze odmiany Gorilla cookies do 28%, purple do 26% może coś z tego bedzie

Myślice że przebije któraś 50g? Ja myślę że jedna jak nie spierdole pod 60 ma szansę pójść niema jej tutaj, ale składa się kosmos 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kable 1.5mm mam wpięte 2400 Wat, jeżeli grzejnik ma ograniczenie do 750w i na liczniku max mi pokazuje 1250w nie powinno się nic stać? Kabel się nie grzeje 

Ale chodzi 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...