Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Mr.Green napisał:

dobrze że moja pani nie ma nic przeciwko 🙂

Jak już lecimy na ilość stron to pozwolę nie w temacie fr. Nie ma nic przeciwko czy tez czasami degustacje z Marii przyjmie? :) tak z ciekawości, ankieta uliczna 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 kiedys paliła ze mną. Obecnie nie pali z dobry rok. Ja mam do rany przyłóż kobietę i sam taki dla niej jestem. Układ jest prosty.. nie ma widzimisię i zabranianie bo coś tam.. bo ja tak chcę.. itd. Ja chciałem boxa to ona chciała rybki i akwarium 😄 coś za coś jest zawszę zdrowsze niż zakazywanie komuś bo mi się nie podoba albo ja chcę tak albo tak nie chcę. 

Dyktatura to straszna rzecz 😉

Na koniec dodam że to ja noszę spodnie w tym domu 😄 i póki tak jest to tak będzie.. nie inaczej 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green czyżby było Ci czego gratulowac? 🙂 Jeśli tak to gratulacje 👶🙂 (tak tylko pomyślałam bo sama tak długą przerwę w paleniu - ponad 2letnią- miałam tylko w jednym przypadku 😉), no chyba ze powód u Was inny, to gratulacje poczekają aż się doczekają 😉

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Wydaje mi się że w domu nosi spodnie ten osobnik co trzyma dom w rydzach, utrzymuje go, i to ta osoba której zabraknie i będzie chujowo, a nie że wyjebane co druga osoba myśli, i robię co chce. Żona miała rację, dla niej mogę hodować tony, ale nie kosztem czasu który mogę poświęcić jej, albo dzieciom.

Czekajcie na kolejną relacje poszedł gruby hajs w autopoty, i kompletny nowy, i mocny sprzęt, a tutaj będą uruchomione testy i zużycie prądu szacunkowo 1.3kwh 🙂

Testy ustawień wilgoci, i temp będą chyba w tej relacji. Docelowa temp 28 stopni dzień 23 noc całą zimę, i najpierw test grzejnika olejowego 600w, a jak nie da rady wypierdalam 1000, albo 800

@Lady Green A ty piękna, lub nie 🤣🤣 Masz rację jak dbasz tak masz, a ja nie narzekam zawsze mam posprzątane, i ugotowane, a jak wracam do domu czeka na mnie wiadro w zlewie, ino tylko odpalić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 córka 😎

@Prepers piękna lub nie 🙈 to chyba kwestia gustu 😉 najwazniejsze ze sama sobie się podobam, na brak powodzenia tez nigdy nie narzekałam... 🙂 skup sie lepiej na treści, nie zaśmiecam Ci tu juz. 👍

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Ciebie nie widziałem xd, a tak poza tym nie oceniam po wyglądzie, bo mam już żonę, a kochanki nie szukam, wolę trawkę sory xD 

@Lady Green A zdradzę ci małą tajemnicę, mało jest kobiet co mężczyźnie zrobi lepiej, jak on sobie sam 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Prepers napisał:

 

@Lady Green A zdradzę ci małą tajemnicę, mało jest kobiet co mężczyźnie zrobi lepiej, jak on sobie sam

Ja tam wolę leżąc z założonymi rękami za głowę, ale jak kto woli 😉 Co Ty jakiś M. MANSON bez żeber czy jak?

 

Godzinę temu, Lady Green napisał:

@grolsch3 córka 😎

To teraz do parki 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers matko, chyba nie pomyślałeś ze Cię podrywam? Masz mądrą żonę, wszystko przed Tobą, nadal doceniaj to co masz, budujcie wszystko razem, ciesze się że Ty się cieszysz i na tym juz zakończmy... 👍 

@grolsch3 juz więcej nie planuje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna puchnie na ostro, ale niewiem czy nie padnie z niedoborów, a nawozu dostały 1.3 ec z ostatnim podlaniem, i idę zaraz im dojebac znowu tyle samo, a może ciut więcej 

 

 

 

 

Screenshot_2023-11-21-15-07-23-514_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-21-15-07-18-467_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-21-15-07-12-393_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-21-15-07-04-637_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-21-15-06-58-019_com.miui.gallery.jpg

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17/11/2023 o 22:24, Mr.Green napisał:

@Pierr1947 zazwyczaj wbijam się w to co producent podaję odnośnie FLO. Critical średnio 8tyg. To jak miałem 6 sztuk to jedna była w 7 tyg. gotowa. 3 sztuki były w 8 tyg. A dwie dochodziły potrzebowały jeszcze czasu ale i tak je ścialem kilka dni przed. O tyle o ile w mineralnych to azot ciąży przy indukcji i jego nadmiar zamula na flo tak w moim przypsdku brak azotu w połowie drogi równa się koniec paliwa do dalszycu działań by topy szły jak rakiety. 

Cale moje pierwsze grow mi pisali tutaj że za dużo azotu.. żebym lał samą wodę a nie odżywki.. przecież lałem samą wodę.. i ogólnie że takie nabite że umrą.. a topy auto jak ścialem i zapalilem z ziomkami to yyyy wow..? 😮

To na nastepne grow poszedłem bez tabsa.. posłuchałem się rad.. tych co sami tego nie używali.. i w połowie była pizda 😄 roślina nie dojebana.. jak na kacu w poniedziałek w robocie. Topy nie puchły bo nie było azotu.. 😉

Pan zielonka też nie dopuszcza by w polowie grow krzaki były żółte.. i nie widziałem by olał azot przy jego niedoborach i koncentrował się tylko na PK

Roslina cały czas potrzevuje azotu bo azot to podstawa budowy i pracy rośliny. Dla mnie teoria że roślina go nie potrzebuję jest nielogiczna i w moim przypadku nie do zaakceptowania bo już ten jeden raz popełniłem błąd i nigdy więcej..

 

 

Screenshot_20231117-170052.png

Screenshot_20231117-170200.png

Przeczytajmy te teksty na spokojnie i porozmawiajmy 😄

Zapraszam do dyskusji na poziomie 😄

:acigar:

@Mr.Green Widać że się tam na produkowales nie źle hehe I masz swoją teorię i ba pokusze się o teorię a Tata Marcina powiedział 🤣 Po pierwsze chciałbym Ci napisać że jest tak jak Ty piszesz ale są też inne techniki uprawy. Jest też taka która ją stosuję czyli wcześniejsze ograniczenie azotu co poprawia zapach i smak topów bo jest mniej chlorofilu. Można w niej z powodzeniem dawać samo PK. Jest tylko jedna bardzo ważna zasada trzeba wiedzieć kiedy i jak to zrobić. Są jeszcze może jakieś jeszcze inne techniki uprawy których ja nie znam nie wiem. Ale napiszę Ci tak od siebie bez żadnych poezji ą ę masz rację w swojej technice uprawy ale są też inne . Nie będę tam CI przeklejal 2 stron bo szkoda miejsca tu masz link i tylko proszę nie spinaj się bo z Tobą akurat nie zamierzam walczyć👊

https://howtogrowmarijuana.com/autumn-color-effect/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 nie ma o co spiny. Każdy może przedstawiać swoję teorię. Ja nie twierdzę że moja jest słuszniejsze od twojej. U mnie to tak działa z Biotabsem i sam ucze sie by wyczuć ten azot na tyle by go trochę redukować. 

Jak dla mnie też zależy jakie odmiany uprawiasz. Odmiany typu cali maja inne topy i nie budują takich głównych dużych coli co może też mieć wpływ na to że potrzebują mniej azotu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...