Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers to nie są rozkazy.. zrób tak i zrób tak bo jak nie to chuj.. 😄

To wymiana poglądów. Kilku obserwatorów to kilka teorii. 

SAM dokonasz wyboru bo to twój namiot i tu nie chodzi nawet o to by kogoś "się słuchać" lecz o to by zebrać informacje i je przeanalizowac.

Banan 🍌 to ten z tyłu w środku..? 

Screenshot_20231117-231837.png

Gdzie nie poszukasz tam to samo.. 😄 ale RQS też pierdoli głupoty bo są chujowi 😄

ziomek mi mówił 😄

 

 

Polish_20231117_232607211.png

@Prepers jak dla mnie sprawa jest prosta. Najbardziej głodna gorila ktora najlepiej puchnie i ma najleosze miejsce i najwięcej światła. Przez co ma podkręconą fotosynteze i szybxiej zużywa azot bo leci większym piecem. Z 5 pestek idzie najlepiej bo ma najlepsze geny. Dwie idą średnio zadowalajaco i dwie są orzerosniete i można powiedzieć że trochę odstają od pierwowzoru.. to standard przy kupnie nasion.. często niestety. Przy najlepszych genach w twoim namiocie ta gorilka.. jakby była na tabsie to by była tłusta i najtlusciejsza z wszystkich bo by jej nikt azotu nie żałował 😄

Bez azotu nie ma dużych topów. Czekam na fotorelacje kogokolwiek tutaj komu w połowie FLO zabraknie azotu i nie dostarczając go roślinie.. osiągnie tłuste topy.. bo raczej każdy kto tak miał że w połowie już go brakowało..to pisał że czegoś zabrakło i te topy mógłby bardziej spuchnąć. 

Azot to budulec topa a PK go wypełnia by był tłusty 😉

Tyle ode mnie 😉 miłej zabawy. Wpadnę za tydzień 😄 jak się pojawia pierwsze kropki.. od braku K 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to lubie.. cisza jak makiem zasiał.. 

Co nagle wszyscy pouciekali..? 

Co wy już mnie nie lubicie..? :smokelots:

 

😄

Hallo właściciel.. poka planty słonko :ghelyon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Są przesuszone, i nie zadbane. Jestem też terroryzowany przez żonę, ale poszliśmy na kompromis zamówiłem autopoty, a relacje jestem zmuszony mocno streścić, albo zamknąć. Pracowałem po 10h wracałem na chatę podlać drzewka, wejść na forum, i na necie nasionka oglądać.

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Jeszcze raz napisze terroryzuje mnie żona, miałem ultimatum wyjebać relacje, i roślinki, ale doszedłem do kompromisu, i zakupiłem autopoty, a nastepna relacja będzie już na grubo, ale bez takiego spuszczania się aktualizacje co tydzień, i maksymalnie zautomatyzowana uprawa

@Mr.GreenMocno zaniedbane przez weekend wody nie dostały, a przed przesuszeniem nie dostały też nawozu.

Trochę je podpielegnuje, ale niewiem co z tego będzie.

 

Screenshot_2023-11-20-13-54-23-339_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem już kilka razy, że baby to największe szkodniki (nie dotyczy LadyGreen jeśli by czytała) 🙂

@Prepers ale samo to to nie urośnie... chociaż nie wiem, bo nie używałem takich wynalazków jak autopoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Już czytałem troszkę, da się zrobić pół automat np. na bio tabsach masz ładnie instrukcje opisaną, żonę już ugralem tę relację doprowadzę normalnie o ile znów jej coś do głowy nie strzeli, a później muszę trochę ograniczyć czas który poświęcam na to.

Autopoty będą szły

x12

Mars hydro Samsung evo 720w

Mars hydro 150x150x200

Mars hydro wyciągający z panelem sterującym

Nawilżacz

Osuszacz

Grzejnik olejowy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bio tabsy

Roślinki royal runtz jeśli się zdecyduje na sezony, a automatów mam od groma od fast buda więc będą różne 

@WBB Problem był że ja z roślinami siedziałem czasem naprawdę długo, a mieszanie bio bizz dla każdej innaczej już wogule się żonie nie podobało, i teraz poszła ta sama dawka 100% z tabeli, tak lecę do końca, bo jak przesadze to znów będzie afera xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Ja mam podobnie zawsze jebnę wiadro góra 5 i idę podlać, a wtedy rozkmina ile co do której, oglądanie liści, aż mnie to zaczęło wkurwiac, bo wracałem do chaty, i żona obrażona już do końca dnia. 

@WBB "Z mojej wiedzy i doświadczenia wynika iż najlepszym połączeniem jest używanie systemu nawadniającego Autopot wraz z nawozami BioTabs. Pozwalają one nie tylko na w pełni organiczną uprawę roślin, ale również oszczędzą nam dodatkowej pracy podczas czyszczenia całego systemu między uprawami.

 

To dlatego iż dodaje się je jedynie do gleby, natomiast same rośliny podlewane są czystą wodą. Pozwala to uniknąć osadzania się na ściankach systemu osadu z nawozów który niestety nie jest taki prosty do wymycia. W skrajnych sytuacjach może on również zatykać wężyki nawadniające."

Dlatego bio tabs, pierdole myć cały system potem.

@WBB I nie wszystko zautomatyzujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB kobiety nie są szkodnikami. Jakby to powiedziec z korzyścią i dla Was i dla Waszych Pań... Kobiety mozna porównać do tych roślin które uprawiacie, tak jak dbacie i pielęgnujecie, taki plon zbieracie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...