Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers no wlasnie bez urazy. Ale widzę że albo nie lubisz słuchać kogoś albo lubisz iść pod prąd. Pytań milion zadajesz i nic tego nie wynika. Ona azotu nie potrzebuje, a wody. Już teraz Ci powiem że to będzie roslina o najniższym plonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 Przecież ma wodę cały czas 🙂 Nie obrażam się, bo dokładnie taki jestem xd I zawsze na początku mam przez to po dupie, ale na koniec dobrze na tym wychodzę 😛 Chyba nie przeszkadza ci że mam milion pytań xd? Słucham opinie innych, a decyzję podejmuje sam, często głupie, ale swoje.

Po czym stwierdzasz że brakuje jej wody? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Prepers napisał:

Po czym stwierdzasz że brakuje jej wody? 

🙆🏻‍♂️Nic takiego nie napisałem 😁 moze źle zrozumiałeś. Ma pierwiastków pod dostatkiem. Jednego aż nad to wychodzi. A azotu na pewno już nie potrzebuje co podlanie czy dwa, może już do końca by nie potrzebowała. Tego nie wiem. Wiem że na pewno nie jest to brak azotu. Tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci @Preperspróbowałem od początku wbijać, że nigdy nie będzie, że brakuje tego i tego i sprawa będzie załatwiona jak to podasz. I że nigdy do końca niczego pewnym się tu nie jest 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers przeanalizuj. Jak nie znajdziesz albo dobra dusza jakaś się nie znajdzie co nie będzie bała się odp to wrócę ja 😉 oczywiście z moim przypuszczeniem. Ale że tak zacytuję klasyka polskiej piosenki śpiewanej oraz króla przestworzy: ja nie przypuszczam, ja to wiem.

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pierr1947 zazwyczaj wbijam się w to co producent podaję odnośnie FLO. Critical średnio 8tyg. To jak miałem 6 sztuk to jedna była w 7 tyg. gotowa. 3 sztuki były w 8 tyg. A dwie dochodziły potrzebowały jeszcze czasu ale i tak je ścialem kilka dni przed. O tyle o ile w mineralnych to azot ciąży przy indukcji i jego nadmiar zamula na flo tak w moim przypsdku brak azotu w połowie drogi równa się koniec paliwa do dalszycu działań by topy szły jak rakiety. 

Cale moje pierwsze grow mi pisali tutaj że za dużo azotu.. żebym lał samą wodę a nie odżywki.. przecież lałem samą wodę.. i ogólnie że takie nabite że umrą.. a topy auto jak ścialem i zapalilem z ziomkami to yyyy wow..? 😮

To na nastepne grow poszedłem bez tabsa.. posłuchałem się rad.. tych co sami tego nie używali.. i w połowie była pizda 😄 roślina nie dojebana.. jak na kacu w poniedziałek w robocie. Topy nie puchły bo nie było azotu.. 😉

Pan zielonka też nie dopuszcza by w polowie grow krzaki były żółte.. i nie widziałem by olał azot przy jego niedoborach i koncentrował się tylko na PK

Roslina cały czas potrzevuje azotu bo azot to podstawa budowy i pracy rośliny. Dla mnie teoria że roślina go nie potrzebuję jest nielogiczna i w moim przypadku nie do zaakceptowania bo już ten jeden raz popełniłem błąd i nigdy więcej..

 

Screenshot_20231117-170052.png

Screenshot_20231117-170200.png

Przeczytajmy te teksty na spokojnie i porozmawiajmy 😄

Zapraszam do dyskusji na poziomie 😄

:acigar:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers przeczytałeś to co @Mr.Green wrzucił i serio nadal uważasz że to azot i jego braki. Tak serio. Bez robienia mnie w chuja?

Rozumiem że @Mr.Green mógł rzucić szybko okiem na jedno ze zdjęć, ba może go nie zauważył. Ale to nie azot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers tez idzie od dołu. Co idzie od góry?

Podpowiem bo może w nauce uprawy jeszcze tego mogłeś nie spotkać. Rozumiem. Sa pierwiastki mobilne i niemobilne które pokazują braki /bloki od góry nie dołu.

Ta roślina ma granatowo zielone liście od dołu. Npk raczej ma sobie. To co niemobilnego. Hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...