Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Prepers napisał:

 

@Lady Green A zdradzę ci małą tajemnicę, mało jest kobiet co mężczyźnie zrobi lepiej, jak on sobie sam 😛

Wariacie 😄 hahaha masz racje chodz w moim przypadku to żona robi z chuja smigło 😄 jest dobra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers nie żebym Ci chciał dopierdolic czy coś.. tak jednak jak oceniasz rady swojego ziomka od Hydro.. :acigar:Dobrze zostawić tak jak idzie..? Możesz mu pogratulować bycia dobrym growerem xD 

Polish_20231121_205807289.thumb.png.e6bc54028ee9930aa1d43a41f118f8ed.png

 

Te liście które zaznaczyłem to one są już dead..a powinny być fucking fit by pracować na tego wielkiego topa.. za tydzień to ona się wyżre do końca.. 😕 ale karm jak karmisz.. ziomek ogarnięty w chuj 😄

Bez urazy rzecz jasna. 

Screenshot_2023-11-21-15-07-12-393_com_miui.gallery.thumb.jpg.9209de103705608cb8fa57cb7ee04d4b.jpg

Ona już żółknie na tle tej obok 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Przecież widzę, mu idą dobrze rośliny, ale nie chce mi się dyskutować, bo to on musiałby się wypowiedzieć, ja daję azot normalnie. Daje ponad 100% na 4 tydzień kwitnienia z tabeli bio bizz

Screenshot_2023-11-21-18-31-25-727_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ziomek ale on leci w hydro w nie w ziemi i organiczne. 

To zajebiscie kolosalna różnica w uprawie i tu nie ma nawet o czym dyskutować i się zbytnio wypowiadać.. Jak dla mnie jeżeli nie ma pojęcia o uprawie organicznej w ziemi to trochę słabo.. próbować w ogóle podejsc do tak różnych dwóch rodzajów upraw w jeden taki sam sposób.. to tak po prostu nie działa. 

To tylko moja opinia 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Ja się byku go nie słucham, odezwał się chyba Pierre że pod koniec nie daje azotu, i ja tylko napisałem że mnie gosteczek wyśmiał że daję azot na kwitnienie. Nie chce mi się dyskutować, bo sam leje bio grow z azotem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers brak szybkiego i stosowanego reagowania w uprawie organicznej oznacza często koniec marzeń 😉

Najlepiej nie dopuścić do utraty koloru a jego widoczne początki zwiastują to co pisałem.. 

To nie chemia że jebniesz zastrzyk i wszystko się naprostuje w 24h.. 

Ja bym ją podkarmil trochę mocniej www 🙂

pamiętaj że biobizz to taki podstawowy zestaw. Nie twie że jest zły bo go nie uzywalem nawet.. tak jednak uwazam że nie jest to jakiś kozak.

 

Grow to prosty schemat. Weg to latwizna. Roślina się rozwija i nie potrzebuje dużo żarcia. Potem zaczyna budować topy i apetyt wzrasta. Jak w połowie zabraknie podstawowego paliwa NPK to tłustych topów ciężko szukać.. jak roślina wysysa wszystko bo jest jak 5 dzien w cugu.. zasysa dosłownie wszystko 😄

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...