Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Tylko i wyłącznie kolor trichomow całkowite mleko z bursztynem zależy jak towarezo chcesz mieć 💪😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Pablo 1988 napisał:

Tylko i wyłącznie kolor trichomow całkowite mleko z bursztynem zależy jak towarezo chcesz mieć 💪😎

Dokładnie  obserwuj trichomy  ( pierdol to co pisze producent )  😄    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce się przygotować na suszenie, jakie metody polecacie najbardziej? Myślałem nad maszynkami niby suszą porównywalnie, i szybko, ale niektórzy na forum piszą żeby suszyć powoli, ale nie jestem pewien czy poza namiotem utrzymam odpowiednie warunki, mógłbym suszyć w mieszkaniu, ale niewiem jaka mam wilgotność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers ja suszyłem w mieszkaniu 22° i pilnowałem żeby było ciemno i trochę ruchu powietrza. Dobrze otrymowałem i porozwieszałem topy żeby luz miały. Większość była sucha w 5-6 dni. Największe kolby a miałem spore pyty 9 dni i malinka były. Aktualnie w okresie grzewczym musisz sprawdzić wilgotność. Ale raczej nie powinno być problemu napewno nie będzie wysoka👊

W maszynce na szybko nie zajdą odpowiednie reakcje. Warto poświęcić ± 10 dni na suszenie. Nie warto cisnąć na skróty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja: Zdjęcia po podlaniu, wyglądają marnie po prawie 4 dniach bez wody, ale i tak myślę że będzie co palić.

Screenshot_2023-12-01-17-28-48-056_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-01-17-28-33-481_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-01-17-28-21-814_com.miui.gallery.jpg

IMG_20231201_135409.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Ziomek odnośnie niepodlewania 4 dni ... ostatnio czytałem że właśnie kontrolowany stres wodny przyczynia się do znacznego zwiększenia  produkcji kannabinoidów  THC i CBD  i nawet topy są masywniejsze .. Jest to udowodnione przez badaczy  ( ja przy uprawie będę stosował kontrolowany stres wodny ) pewnie to spierdole ale chuj jakoś trzeba się nauczyć 😄 


cyt....

"Brak nawadniania
Udowodniono, że poddawanie roślin kontrolowanym warunkom stresu wodnego skutkuje znacznym wzrostem ilości kannabinoidów, takich jak THC i CBD. Badacze odnotowali wzrost produkcji tych dwóch związków w postaci kwasowej odpowiednio o 12% i 13%, co jest dość znaczące. To badanie wykazało również wzrost masy suchych kwiatów w porównaniu z roślinami regularnie podlewanymi. Jednak ta metoda kontrolowanej suszy w okresie kwitnienia nie wydaje się zwiększać produkcji trichomów, a jedynie niektórych substancji przez nie wydzielanych i przechowywanych w nich."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha tego nie grali jeszcze, mam trochę spraw, i wyjazdów za sobą, i teraz tak zapomniałem podlać na 90%, niewiem czy dawałem nawóz ostatnio nawet niewiem kiedy wody dostały.

Z roślin jak będą klepać będę zadowolony sporo tego nawet nie spodziewałem się jak się zaczęły liście jebać, a nie miałem czasu zbytnio na nie, miały ciężko ze mną.

No nic wydaje się że do świąt dojdzie, dziś roślinki +/- kończą 60 dzień  

Screenshot_2023-12-04-08-57-32-801_com.miui.gallery.jpg

Te roślinki po lewej wydają się nie być takie złe z górnej liczę że będzie cos 15-22g na moje oko, a ta dolna przebije może 25.

Z całej planty zbiore moim okiem 135-200g ciężko jest mi określić w słoikach idzie mi to dużo lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega już się suszy ale taki chujowy 

Niemam ciśnienia mam 4 różne odmiany w domu do palenia

Takie coś ciachlem, ale nie sądzę żeby klepalo, mózg przejarany woła o przerwe

IMG_20231204_095217.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...