Jump to content

Dudasz666

Members
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82 Bardzo dobra

About Dudasz666

 • Rank
  Coś tam wie
 • Birthday 10/18/1989

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej. Sorki dawno mnie nie było. 😉 Nie. Nie opakowywałem. Ale wisi na zewnątrz. Jak by miał kontakt z czymkolwiek to lepiej opakować. Raz mnie ham popieścił. 😆 Pozdrawiam.
 2. Grzybki są zajebiste. Jadłem kilka razy. Dostałem od kumpla, który sam zbierał na polu, gdzie krówki się pasą. Ogólnie za dużo na pierwszy raz nie polecam. Ja na pierwszy raz zjadłem 20szt. Te takie małe na chudej nóżce. Zdjęcie poglądowe. Coś takiego to było. Może nawet i to. Ale mniejsze mi się wydawały. Poszliśmy z kumplem do netto po piwko bo zaczęło suszyć (tak, popijaliśmy piwem 😂) i w sklepie przy kasie tak zacząłem się chichrać, już nie pamiętam z czego, że aż łzy zaczęły mi kapać. 🤣 Pani kasjerka widząc to wyciągnęła spod lady chusteczki i mi zaproponowała. Powiedziałem tylko "Dziękuję, jakoś sobie poradzę". 🤣 I zacząłem wycierać oczy rękawem bluzy. Wychodząc ze sklepu dalej się śmiałem. Także polecam zapasy zrobić i nie wychodzić między ludzi. 😆
 3. Witam. Ostatnia aktualizacja w temacie. Wszystkiego suchego wyszło 17,88gr. Ładnie to wygląda tym bardziej, że nie miałem żadnych oczekiwań. 😉 Cytując klasyka: "Trzy buchy od babuchy i głuchy." Robi fajnie. Mocniejsze niż dostępne na rynku polskim. 😉 Jestem mega zadowolony. P.S. Wiem na zdjęciach słabo widać.
 4. Dudasz666

  IMG_20240317_130630.jpg

  Od razu widać, że sztuczna inteligencja. 🤣 Prawa ręka 4 palce, lewa 6... 😆
 5. Siema. Przedostatnia aktualizacja. Waga na mokro około 52 grosze. 😉 Pozdrowionka i smacznego. Moje pierwsze plony. 😁
 6. Dawno nie paliłem takiego towaru. 3 buchy wystarczą na chill. Trochę dusi, ale to po plonach będzie jeszcze water curing (chyba tak to się pisze). Ogólnie jest mega. Jestem zadowolony. 😁
 7. Siema. No to... Moja chęć dokończenia wzięła górę. No i brak czasu na przeróbkę mojej skromnej lepianki. Święta, remont, nowy rok, dalej remont, nowy remont (robię pokój po pokoju 😂). Życie leciało, a ja co dwa dni schodziłem i poiłem. Nie miałem jakichś dużych oczekiwań, więc po prostu podlewałem i czekałem, aż coś ruszy. Ruszyła. Zaczęła trochę rosnąć, może nie metrowa, jak niektóre tutaj, ale i tak osiągnięcia przewyższyły oczekiwania, po tym co z nią było. Jeszcze obserwuję i przyznam się bez bicia, że dwa razy podszczypnąłem trochę. Tak wyglądała 3 tygodnie temu. Tak wygląda dzisiaj. Pozdrawiam.
 8. Nie no. Jemu to do pięt nie dorastam. Jestem zwykłym szaraczkiem, który zapieprza na dwie zmiany w małej firemce, a nie byłym... "wojownikiem"(?), który ma mega sylwetkę, w ch... kasy i może sobie pozwolić mieć wszystko w dupie. Ale, że jestem leniem to wiem, że nigdy nie dojdę tak daleko jak on. 😜 Mogę tylko pędzić bimber, wędzić zagryzkę i może już niedługo (he he 😩) ćmić blancika z własnego zioła. Pozdrawiam.
 9. @Lady Green może wszyscy musimy popracować nad przekazem słownym. 😜 Pozdrawiam.
 10. @WBB i prawidłowo. Zielony według mojej opinii też nikogo nie obraził. Pozwolę sobie go zacytować: I tylko o to mu chodziło. Owszem, każdy ma prawo żyć jak mu się podoba, ale bez wciskania innym, że tylko jego sposób na życie jest dobry i masz się z tym pogodzić, i to zaakceptować, bo jak nie to jesteś szowinistą, rasistą, ksenofobem i w ogóle zatruwasz środowisko swoją osobą, a najlepiej to umrzyj od razu. Lady Green niepotrzebnie się "obruszyła" na słowa Zielonego i zaczęła bronić otyłych. I tu właśnie dowiodła, że Zielony miał rację. Tylko tyle, i aż tyle. Już w głowach namieszali społeczeństwu w tak duży sposób, że społeczeństwo przelknie wszystko i wszystkiemu przyklaśnie z uśmiechem na twarzy. Mężczyźni... przepraszam, transkobiety przebierające się w damskich szatniach? Przecież to kobiety! Otyli żądający szerszych przejść i siedzeń w samolotach? Przecież to body positive I należy to uwzględnić bezzwłocznie! Poszerzyc samoloty, natychmiast! Chodzi właśnie o te absurdy. Teraz już nawet prawdy powiedzieć nie wolno, bo ktoś oskarży o szerzenie nienawiści.
 11. @WBB nie chodzi o "podkurwianie". Chodzi o zrozumienie rzeczywistości. W tym wypadku rozeszło się o nadwagę i osoby otyłe, które na siłę wciskają wszystkim wokół, że "to zdrowe jest i nieładna o tym mówić". A ci, którzy mówią prawdę są od razu zaklinani czarami antysemityzmu, rasizmu, seksizmu i innych "izmów". @Zielone krainy ma dużo racji. Świat zmierza ku zagładzie przez to co się teraz dzieje i nic z tym nie zrobimy. Ale żeby patrzeć i przyklaskiwać temu co się dzieje to już... nie wiem jak to nazwać nawet. 🤷🏻‍♂️ Dlatego rozumiem zielonego i to co pisze. Mam taki sam pogląd na te sprawy.
 12. @Prepers przewody 1,5mm² powinny mieć zabezpieczenie 10A. 10A x 230v = 2,3kW.
 13. @Zielone krainy tak jak napisałem, mam i tak dobre dwa tygodnie czekania. Wcześniej nie ma sensu, bo wilgotności nie podniosę na wymagany poziom. Widzisz, kumpel polecił stronę. Nie znałem się na tym, nie czytałem nic wcześniej, więc kupiłem to co mnie zainteresowało pod względem wielkości i zawartości THC. Nie znałem różnicy między foto, a auto. Nie wiedziałem do końca jakiego sprzętu będę potrzebował, ani tym bardziej nie spodziewałem się, że dla naszych dam trzeba stworzyć niemalże terrarium. 😂 Już w tej chwili jestem bogatszy o doświadczenie, wiedzę i sprzęt. Te dwa tygodnie, które minęły od rejestracji tutaj już zaprocentowały. Ktoś może powiedzieć, że straciłem dwa tygodnie. A czym są te dwa tygodnie względem wiedzy na całe życie? Pozdrawiam, Dudasz.
 14. @Zielone krainy ten parownik chiński będzie szedł 13-15 dni. W tym czasie i tak nic nie posadzę zobaczę jak się sprawa rozwinie. 👍 Wiem, że nie opłaca mi się to, ale w dalszym ciągu traktuję to jako doświadczenie. (Mój mały kwiatuszek) 😂 Oczywiście, masz rację. Lepiej założyć nową uprawę. Może tego postawie w domu na parapecie w sypialni. Hehe. Zobaczę czy przeżyje. Ale to jak będę miał cały sprzęt skompletowany i nowe ziarenko wykiełkowane. No i chyba jeszcze tylko doniczki mi zabraknie. Dzięki za wszelkie porady.
×
×
 • Create New...