Jump to content

Dudasz666

Members
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Dobra

About Dudasz666

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 10/18/1989

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie no. Jemu to do pięt nie dorastam. Jestem zwykłym szaraczkiem, który zapieprza na dwie zmiany w małej firemce, a nie byłym... "wojownikiem"(?), który ma mega sylwetkę, w ch... kasy i może sobie pozwolić mieć wszystko w dupie. Ale, że jestem leniem to wiem, że nigdy nie dojdę tak daleko jak on. 😜 Mogę tylko pędzić bimber, wędzić zagryzkę i może już niedługo (he he 😩) ćmić blancika z własnego zioła. Pozdrawiam.
 2. @Lady Green może wszyscy musimy popracować nad przekazem słownym. 😜 Pozdrawiam.
 3. @WBB i prawidłowo. Zielony według mojej opinii też nikogo nie obraził. Pozwolę sobie go zacytować: I tylko o to mu chodziło. Owszem, każdy ma prawo żyć jak mu się podoba, ale bez wciskania innym, że tylko jego sposób na życie jest dobry i masz się z tym pogodzić, i to zaakceptować, bo jak nie to jesteś szowinistą, rasistą, ksenofobem i w ogóle zatruwasz środowisko swoją osobą, a najlepiej to umrzyj od razu. Lady Green niepotrzebnie się "obruszyła" na słowa Zielonego i zaczęła bronić otyłych. I tu właśnie dowiodła, że Zielony miał rację. Tylko tyle, i aż tyle. Już w głowach namieszali społeczeństwu w tak duży sposób, że społeczeństwo przelknie wszystko i wszystkiemu przyklaśnie z uśmiechem na twarzy. Mężczyźni... przepraszam, transkobiety przebierające się w damskich szatniach? Przecież to kobiety! Otyli żądający szerszych przejść i siedzeń w samolotach? Przecież to body positive I należy to uwzględnić bezzwłocznie! Poszerzyc samoloty, natychmiast! Chodzi właśnie o te absurdy. Teraz już nawet prawdy powiedzieć nie wolno, bo ktoś oskarży o szerzenie nienawiści.
 4. @WBB nie chodzi o "podkurwianie". Chodzi o zrozumienie rzeczywistości. W tym wypadku rozeszło się o nadwagę i osoby otyłe, które na siłę wciskają wszystkim wokół, że "to zdrowe jest i nieładna o tym mówić". A ci, którzy mówią prawdę są od razu zaklinani czarami antysemityzmu, rasizmu, seksizmu i innych "izmów". @Zielone krainy ma dużo racji. Świat zmierza ku zagładzie przez to co się teraz dzieje i nic z tym nie zrobimy. Ale żeby patrzeć i przyklaskiwać temu co się dzieje to już... nie wiem jak to nazwać nawet. 🤷🏻‍♂️ Dlatego rozumiem zielonego i to co pisze. Mam taki sam pogląd na te sprawy.
 5. @Prepers przewody 1,5mm² powinny mieć zabezpieczenie 10A. 10A x 230v = 2,3kW.
 6. @Zielone krainy tak jak napisałem, mam i tak dobre dwa tygodnie czekania. Wcześniej nie ma sensu, bo wilgotności nie podniosę na wymagany poziom. Widzisz, kumpel polecił stronę. Nie znałem się na tym, nie czytałem nic wcześniej, więc kupiłem to co mnie zainteresowało pod względem wielkości i zawartości THC. Nie znałem różnicy między foto, a auto. Nie wiedziałem do końca jakiego sprzętu będę potrzebował, ani tym bardziej nie spodziewałem się, że dla naszych dam trzeba stworzyć niemalże terrarium. 😂 Już w tej chwili jestem bogatszy o doświadczenie, wiedzę i sprzęt. Te dwa tygodnie, które minęły od rejestracji tutaj już zaprocentowały. Ktoś może powiedzieć, że straciłem dwa tygodnie. A czym są te dwa tygodnie względem wiedzy na całe życie? Pozdrawiam, Dudasz.
 7. @Zielone krainy ten parownik chiński będzie szedł 13-15 dni. W tym czasie i tak nic nie posadzę zobaczę jak się sprawa rozwinie. 👍 Wiem, że nie opłaca mi się to, ale w dalszym ciągu traktuję to jako doświadczenie. (Mój mały kwiatuszek) 😂 Oczywiście, masz rację. Lepiej założyć nową uprawę. Może tego postawie w domu na parapecie w sypialni. Hehe. Zobaczę czy przeżyje. Ale to jak będę miał cały sprzęt skompletowany i nowe ziarenko wykiełkowane. No i chyba jeszcze tylko doniczki mi zabraknie. Dzięki za wszelkie porady.
 8. @Juras80 chodzi ci o te białe "włoski" na szczytach? Czy o co? Roślinki ci kwitną. 😉 Jeżeli nie o to ci chodzi to nie wiem.
 9. @Mr.Green Wiem. Nie miałem kompletnego sprzętu i raz ją trochę ochłodziło do 14°. Poza tym ziemia nie dedykowana... Dopiero jak zacząłem podlewać bio grow to zaczęła rosnąć. Prawie tydzień stała w miejscu. Na początku zresztą była w domu pod tą lampką różową ledową. Wtedy się praktycznie zatrzymała. 🤷🏻‍♂️ Nic już nie poradzę. Na następną będę już przygotowany. Sprzęt chyba cały będę miał skompletowany. Do tego ziemię kupię porządną to powinno być lepiej. A teraz zobaczymy co z takiej zaniedbanej wyrośnie. 🙃 Sam z ciekawości spróbuję to do końca doprowadzić.
 10. @WymiataczMega ja się nie znam, ale tak z ciekawości muszę się zapytać. Jak szybko takie zmiany obejmują całą roślinę? Ile jest czasu na reakcję? To tak z dnia na dzień się dzieje?
 11. @Cykacz do podniesienia pH ja użyłem popiołu drzewnego bo mam kominek i wiem, że mam czysty. Odstana woda ma pH 6,5!? U mnie po odstaniu ponad 7...
 12. @Prepers pięknie się patrzy na takie sztuki. 😍 Ładne.
 13. @WBB @Zielone krainy wziąłem termostat, ale zrezygnowałem z tego ich. Znalazłem na necie termostatohigrometr, który ma dwa wyjścia i steruje także wilgotnością. Także daje większe pole manewru. @Zielone krainy no teraz już nic nie zrobię z roślinką. Będzie, co ma być. @WBB jak włączyłem wyciąg to temperatura utrzymywała się na stałych 17,5°C. 😂 Wilgotność 50%. @WBB @Zielone krainy @Zielone krainy @WBB 😂 @WBB @Zielone krainy @Zielone krainy @WBB 😂 @WBB @Zielone krainy @Zielone krainy @WBB😂
 14. @WBB niestety nie. Nie mam funduszy, żeby inwestować, chociaż kiedyś się tym "interesowałem". 😉
×
×
 • Create New...