Jump to content

Juras80

Members
 • Content Count

  346
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Juras80 last won the day on March 27

Juras80 had the most liked content!

Community Reputation

119 Bardzo dobra

About Juras80

 • Rank
  NaczelnyLord
 • Birthday 03/05/1980

Recent Profile Visitors

606 profile views
 1. Trochę porządku zrobiłem. Estetyczniej to wygląda. I kilka usprawnień wprowadziłem. By grzejnik nie podgrzewał centralnie donic , wstawiłem barier z pianki izolacyjnej. Dodałem 2 wiatrak i 4 worki produkujące Co2 i siatkę już dałem. Panel wisi na 60 cm . Temperatura stała 24 C 24h Wilgotność niska 50%. Nie jestem w stanie do 60% dobić. Dzień 34
 2. @Zielone krainy poszla w górę na 55 bo już inne rośliny zaczynaja łapać wypalenie. Druga sprawa to zestresowane te moje rośliny za bardzo. Możliwe ze po topingu który miała być fim ale ściąłem za dużo? Cały czas szczyty nie chcą puścić swobodnie.
 3. @Zielone krainy Dam jej papu i zobaczę. Reszta wyglada zdrowo. Jak bym panel wyżej dał zaszkodzę reszcie. Teoretycznie. Z reszta to 480w panel a nie 640 jak ktoś pisał. W tej uprawie nie dałem Root Stimulator to błąd. Poprzednio wlalem do zbiornika 47 l autopota House & Garden Roots Excelurator Root Stimulator Additive I szły zdrowiej.
 4. Hehe No dokładnie 2 kw ale jadę na 2/3 mocy. Szukam tańszego rozwiązania. Wolniej to ja nie chce. Jak mówią mechanicy. Jeździć obserwować 😂😂😂 Kilka zdjęć bez lampy. Może będzie łatwiej zdiagnozować ja
 5. Jest 50 cm od szczytów na 50% Wyczailem fajna opcje z led. Przy kiełkowaniu i 1 tyg mogę 3 listwy zdemontować zostawiajac 2 które idealnie zakryje zapotrzebowanie na ten czas. To napewno na rachunku za prąd się zauwazy
 6. Dzień 32 Grzejnik podłączyłem do sterownika temp utrzymuje stałe 24c wilgotność 60% Ledy są fantastyczne od roku się zbierałem z zakupem i nie żałuje kasy wydanej. Jedna z roślin ma końcówki przypalone i bledną liście. Moze ktoś z was rozpoznaje co jej jest ?
 7. Piękne światło. Nie chce się przystać obserwować. wkroczyła nowa era leda Hps będę tez dobrze wspominać ale nie zatęsknię.
 8. @Zielone krainy A nie wiesz przypadkiem jaka moc w 4 tyg i wysokość od roślin przy panelu maxibright daylight led 480w pro? jest gdzieś może jakaś tabele mocy do fazy wzrostu i wysokości w standardzie ?
 9. Zdecydowałem się na Maxibright Daylight LED 480w Pro
 10. Zdecydowałem się na Maxibright Daylight LED 480w Pro Za dwa przesyłka będzie. To mi sie teraz miejsca zwolni w boxe wentylator wywalę na zewnątrz sam filtr zostawię rura i panel led.
 11. @Mr.Green Narazie spoko nie mam na chwile. Kolega mi radzi maxi bright. Obejrzę parametry i cenowo jak wyjdzie Bo mogę na kredyt tam kupować.
×
×
 • Create New...