Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers Ustaw mieszające żeby mocno wiały i powinno obyć się bez przygód.

2 godziny temu, Prepers napisał:

Stanie się coś jak cała tabela bio bizz 6h odstana podleje max 8h?

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wooow purple banana po suszeniu parowym w mikrofali SZTOS faza 10/10, chyba nie wytrzymają do ścinki po odkryciu tej metody suszenia, trawka traci zapach, ale zachowuje smak przy akcie desperacji metoda 10/10

Screenshot_2023-12-12-16-47-58-649_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Bierzesz sobie szklane naczynie, ręczniki papierowe namaczasz robisz taka pokrywę mokrym papierem, i wylot powietrza gdzie para się ulatnia ja zrobiłem takie 2cm, do naczynia wkładasz listek papieru, a na to topek zalrywasz wilgotną pokrywą z papieru wkładasz do mikrofali w moim przypadku 50% mocy, i 2 min otwierasz mikrofale, o uchylasz papierową pokrywę żeby uleciała para jeżeli listek na dnie papieru mokry wymieniasz, i tak około 5/6 razy najwięcej udało mi się około 10 od świeżego topa po susz przy 30% mocy i po 2.5 min.

Ale uważam że to dla desperatów marnacja towaru, i zdrowia z tej trawy musi odparować jakiś syf zajebałem dziś z 10/12 wiader, i tak mnie łeb napierda, a co do trawy sam niewiem po wysuszeniu zostają jakieś chlystki będę się cieszył jak 200 wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja gorillka coraz więcej bursztynu +/- 20% okiem widoczne, purple puchnie ale trichomy stoją w miejscu.

Gorilla dostała wczoraj nawóz, więc ściąć planuje następny wtorek, albo środa.

Płukać ją, czy smak będzie ok?

Ostatnie zdj purple dolny topek

Screenshot_2023-12-13-12-23-49-372_com.miui.gallery.jpg

2023-12-13 12-15-3.jpg

2023-12-13 12-10-41.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Prepers napewno są obfite czy ja się takich doczekam? Mam kolesia który tworzy topy wielkości butelki 2l miranda.pepsi jestem ciekaw ile wyjdzie suszu już po wszystkim 👍💣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 strzelam 150 gram więcej nie

Czy to dużo? Nie starczy mi na miesiąc nawet już taki łeb przejarany 🤣🤣 To Spale i udaje się na przerwę, bo już mnie olejki THC nie kopią, a z bonga palę sztukę na raz, wiader niewiem ile w ciągu dnia, a o dziwo lufka czasem mocniej sklepie. Klepie na chwilę, i puszcza zostaje smutek xD

A więc następna planta na trzeźwo, bez podbierania 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Od palenia ... xD Nikt nie powiedział że nie mogę sobie uprawiać na przerwie, na moje oko będzie tu z 150 więc miesiąc jarania, a z nowymi gorillikami startuje chyba styczeń.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...