Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Nie to żebym się przypierdalał. Ale to ani dojrzałe ani popuchnięte. Nie wiem, może ja mam tak że chuja wiem o jaraniu. Ale ścinam różne krzaki, w namiocie czy pod gołym niebem i bez zdjęć tricho wiem kiedy ktoś chce coś wmówić, sobie albo mi 🙂 ludzie bierzcie na klatę to że ścinacie wcześniej. Po co dorabiać filozofię. Nie czaje. Twoje rośliny, czas i pieniądze więc nie wiem po co mierzyć chuja, nie wiem czym w sumie. Na tym Forum król jest jeden, trzeba to zaakceptować. Nie każ mu sklejać większej szafki i nowej lampy ogarniać 😉😁

Właśnie trzeba niech zrobi monstrum🤤🤤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Na tym Forum król jest jeden, trzeba to zaakceptować.

Co to za propaganda 😄

Ty chyba chcesz żebym poszedł w mineralne 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Mr.Green napisał:

@Grzechoczący Grzechotnik i miałbym Cię tak zostawić.. 😄

Nie możesz. Nie rób puczu, zamachu stanu, nie bądź wywrotowcem😁zostań ze mną na tej łajbie. Nic Ci nie mogę dać, ale będę Ci wiernie towarzyszył 💨😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa poryliście mi tak głowę że zamówiłem mikroskop x1000 z ekranem HD nikt mi nie będzie mówił że niema bursztynu jak bursztyn jest kurwa jego mać ! 🤣🤣 Wczoraj z 1.5h siedziałem z zjebanym mikroskopem, a więc tak roślina wygląda na niedokwitnienta, ale na dolnych topach 80% mleko 19% przezroczyste i takie pojedyncze bursztyny z mlecznym trochę, u góry na liściach było tyle bursztynu,ale jest mleko+bursztyn na krzaku nie mogłem przeprowadzić dogłębnych oględzin, zawiedziony nie jestem, ale sądzę że byłoby lepiej po tygodniu chociaż by było widać włoski ładnie, więc proszę już nie pierdolić bo mnie stresujecie, roślinę wyjebalem bo widzę potencjał w 2 co teraz stoją na środku i mają z min 2 tyg kwitnienia jeszcze, a z nich będzie po około 50g więc uważam że wyjebane tej pierwszej w stanie jakim była może okazać się dużo lepszym rozwiązaniem, te dwie z środka poszły w szerz  mierzyłem im światło, miały za mało teraz stoją w najgorszym miejscu mają 750 pffd. Pozdro, myślę że wynik będzie zaskakujący, z najmniejszej jeblo 200g po otrzymywaniu, i z krótkimi łodygami na mokro :)🔥🔥

A dopisze jeszcze że przyniosło mi to dużo stresu wczoraj, i przez was musiałem przeprowadzić badania 🤣🤣🤣 Ale już ułożyłem se to wszystko w głowie, i myślę że dobrze że nie zaczekalem jest dużo dużo dużo mleka, więc będzie euforia :))) Buchy ostro trzepią w łeb zajebałem wczoraj z w chuj suchych topów dwa wiadra, i jakiejś super rewelacji niema, ale jak najbardziej ok, liczę na topy co się suszą mają tydzień dłużej. Pozdro

Też nie jestem odpowiednią osobą do oceny mocy przez dobre 2 miesiące chodzę od samego rana 4/5 do 22/23 najarany, dam komuś spróbować jak wyschnie wtedy dam znać, ale napewno nie jest to sielana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik @Grzechoczący Grzechotnik to czekam na mikro do soboty, ale do purple leje już sama wodę, ciężko mi tym zjebany mikro stwierdzić na 100%, ale chyba jest gotowa niemam fotek teraźniejszych 2 dni temu  tak wyglądała, pod mikro widzę mleko, i fiolet, trochę bursztynu 

IMG_20231213_224923.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda namiot teraz, po przestawieniu tych dwóch na środek przez noc włoski zbrązowiały, i topy mocno napuchly, widać że męczyły się z braku światła.

A zdjęcie nr 2 topek co się suszy

Screenshot_2023-12-15-12-54-04-887_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-15-12-54-13-734_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Ogolnie możesz być bliski wyniku, a co do gorilli wolę purple, Gorilla śmierdzi takim skunem, że w domu wysiedzieć nie idzie, a w pracy mnie dzisiaj pytali czy mam coś, bo dawało odemnie. Wolę słodkie zapachy, to taki ciężki śmierdzący skun, pewnie tak upierdalal będzie 

Ta suszarka to jakaś lipa, jakościowo tragedia, ale wygląda na to że spełnia swoje zadanie, w środku jest delikatna cyrkulacja powietrza, ale filtr chuja daje śmierdzi już wszystko w całym domu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...