Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green  palenie lepsze niż w niejednym dobrym sklepie  😂😂 odliczamy czas do 1 kwietnia i ruszamy może z jakimś projektem 🙈  posadź sobie też lemon skunk od ghs dobre połączenie cytrusa z intensywnym skunem 😄🍀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Właśnie na jednej relacji Polish ganja farmer wspominał że najlepsze palonko jest jak po leży ok 5 miesięcy....kopie jak koń 🐎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już tu chyba kiedyś byłem.Napewno bo palone tu będzie :)) smacznego.Swojak smakuje najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam purple banana punch zajebisty gen producent podawał 8 tyg 56 dni przy naświetlaniu 24/0 mógłbym ją ściąć w 56dni raczej już miała full mleko, zapach taki owocowo-kwiatowy, w smaku taki słodki-disel, kopie dobrze, a więc dwie roślinki mam dobrej jakości które po ścince idą na minimum miecha do słoika, i zobaczymy co z tego będzie jestem w chuj dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie hybrydy wrzucę do ziemii jak już na serio będę się przynudzał w uprawianiu.Klasyki first 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers tego sampla dobrze na drugi dzień też sprawdzić. Ja już 2 razy miałem tak, że musiałem się położyć na chwilę przy boxie po teście... brat sobie tak samo wkręcił i też go ponoć w domu położyło. A na drugi dzień dupa... słabo klepie. Po 3 dniach żeśmy się dopiero zgadali, że źle nie jest ale mogło by być lepiej 🙂

Ale potwierdzam, długo leżakowane jest sporo lepsze/smaczniejsze. Miałem okazję bo brachol udostępnił troszkę bo moje nigdy tak długo się nie uchowało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Zapewniam cię że dwie są miodzio, jestem w szoku nie spodziewałem się że wogule klepnie, a tak się prezentują jakieś doły co wycialem 

Screenshot_2023-12-06-12-31-54-191_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-06-12-31-25-913_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Resi666 dobrze wygląda tez mam strawberry od fastbuds widzę że one takie krzaczaszte rosną 👍🪴jestem ciekaw ile z niej wyjdzie 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 @Resi666 @Pablo 1988 prawy dolny róg, a to stare zdj

Screenshot_2023-12-07-00-55-32-339_com.miui.gallery.jpg

@Pablo 1988 @Resi666 @Mr.Green Najgorszy top wogule światła nie miał, może nie składa, ale jestem w chuj przejarany, i jest dobrze mówię wam, w gardelko nic nie daje prawie, nie pozorne po chwili wjeżdża, jeszcze energetyczna potrzymam trochę jeszcze, ale mleko w nim jest, w smaku może nie podejść nie którym, diselowata, ale z nutką słodyczy jakiejś kwiatowo-owocowej polecam bardziej dla ludzi co lubią posmak takiego skuna po wiadrze w mordzie. Pzdr

IMG_20231207_005726.jpg

A tu żona gorillke też najgorszego drugi najgorszy topek trzyma, więcej popcornu niema, są jakieś drobne kulki na zgjeciach, ale tak jakby ich nie było 🙂

IMG-20231207-WA0000.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...