Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja: Leje całą tabele 4 week light mix bio bizz 100%, i 1ml cal-mag co podlanie, rośliny puchną, ale nie jestem pewien czy już trochę za dużo nawozu nie mają, dolne liście żółkną na końcówkach, i schną. Jak dotrzymam tą plante do końca będę zadowolony, wygląda na to że mogą fajnie klepać, i pachną nie ziemsko. Gorilla cookies zmieniła zapach i pachnie różnie, od mocno skunowatego ciastka, po coś Ala amnesie w sensie słodkiego zapachu, ale nie owocowy, i jest 3 zapach tej wyzartej, taki delikatny, ale sianem zalatuje lekko, jak dotkne topa to uwalnia się słodycz, tylko jedna zachowała mocny profil 🍪.

Screenshot_2023-11-26-08-12-49-069_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-26-08-12-25-065_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-11-26-08-12-12-650_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie z purpla banana punch już jestem dumny sczyt zmierzony niech teraz puchnie ma 27cm

 

IMG_20231126_181857.jpg

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 ja kiedyś poleciałem na urlop na 8dni po powrocie zastałem zmarnowane rosliny niemal że całe suche podlałem po 3 litry wody i poszłem spac po podróży na kilka godzin gdy wstałem poszłem zobaczyć co moge uratować jakie było moje zdziwienie jak zastałem po otwarciu boxa bujną zieleń efekt byl tego taki że zamiast 80-90 dni rosły 105 a plon niezły jak na auto bo z 3 sztuk 100g plus popcorn także bez stresu😉@Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mr.Green napisał:

@Resi666 zrezygnowałem z prenumeraty w tamtym roku..

Na rzecz pani domu rzecz jasna. 

Maja lepsze krzyżówki 😉

Jest w tym sens 😄 w podhalańskim ino kurwa owce i barany pokazują , a co czwartek oscypki jebane smażone 🤮🤪🤣☘️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...