Skocz do zawartości
Prepers

5x Gorilla cookies auto 1x purple banana punch auto Fastbuds

Rekomendowane odpowiedzi

@moonka @Mr.Green @Zielone krainy Nigdzie nie napisalem że to palenie z coffa, napisałem również że dla mnie to jest lipa, zwykła sredniawka, a palenia po wyglądzie się nie ocenia moim zdaniem, już prędzej po zapachu. To co wysłałem to tak zwane "eko" czesze normalnie, ale nie jest to kozak, i choć nie jeden by powiedział że dobre to moim zdaniem jest lipa, ale ważna jest również cena, a uwzględniając cenę to jest 6.5/10, a dla tych co by to chcieli ojebac 10/10.

Co do coffikow zjechałem całą Holandię, dobre kofy są w mastricht, Rotterdamie, i Amsterdamie zjechałem z żoną całą NL, i dużo kofow, a lepsze jaranie jest w Czechach i w de, a przede wszystkim z Szwajcarii tam jak masz dobre dojście trawa jest naprawdę dobrej jakości.

Niewiem jak wy, ale ja najlepsza trawę paliłem nie z coffa, i nie z apteki.

A trawa która dodałem od tej z coffa różni się napewno kolorem, z kofa byłaby jaśniejsza, i smakiem, bo moja ma niektóre topy bardziej gorzkie, i dym jakby to nazwać cięższy, wydaje mi się że ta różnica wynika z curringu, ale nie jestem ekspertem

@Zielone krainy

9 godzin temu, Zielone krainy napisał:

@moonka Nie wiem, jak musi wyglądać palenie, by wyglądało, jak w kafejce w Holandii, nie byłem tam nigdy i się nie wybieram, dla mnie ogólnie nieważne , jak wygląda, a ważne, jaki daje efekt, smak też jest ważny, ale jak dla mnie tak, jak wygląd nie jest najważniejszy, bo bardziej mnie interesuje efekt w oddziaływaniu na umysł i ciało. Jednak rozumiem, że produkt najwyższej jakości powinien spełniać wysokie normy pod każdym względem, a w tym wizualnym.

 

I tu odpowiedź zjarusa po fachu, dobrze prawisz zielony, a co do coffow z Holandii uwierz że zawiódł byś się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Cremers w Hadze moze zrobic wrazenie. Ilosc dostepnych odmian raczej niespotykana w innych kofach. Jadac tam za kazdym razem kupowalem jakies wynalazki typu R2D2 lub Darth Vader😂 Bulldog w Amsterdamie to taki staly punkt odwiedzany przez zielonych turystow. Jest masa fajnych kofow ale ja odwiedzam takie miejsca bardzo rzadko odkad zamieszkalem "na wiosce" i mam swoj temat. Zazwyczaj przy okazji gdy mam cos do zalatwienia i w poblizu jest kofik, ktory znak i maja sprawdzone jaranie. W Eindhoven polecam Pluto. Bardzo blisko dworca glownego. Jointy zamawiaja, ze az szok. Zazwsze w nim jestem gdy lece do PL i mam chwile do samolotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Pluto z Eindhoven znam, nie pamiętam żebym był pod wrażeniem, lepsze mieli w mastricht blisko giełdy samochodowej, nie pamiętam nazwy , ale był zdecydowanie top 1 z mi znanych, ale był problem z kupieniem, bo to przy belgijskiej granicy, i trza było Holendrów prosić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka Moze zależy dużo od sortu, niewiem jak teraz , ale z 4/3 lata temu rumun mi lepsza trawę pod dom w Holandii przywoził, tylko niewiadomo było co to jest, ale chyba min 5g żeby przywiózł i po 5e

Były oczywiście lepsze kofy, ale zazwyczaj drożej, i w dużych miastach te lepsze, a ja mieszkałem w heel na wiosce, i choć z początku jeździłem po kodach , to już przed samym wyjazdem tylko od dilerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w pokoju mam jeden kontakt gdzie stoi box, robiłem test lampy 730w+ grzejnik olejowy 600w+osuszacz 220w, dwa mieszające po 20w, podgrzewacz 125, albo 135w+max 80w wyciągający nic więcej nie było podłączone, i mi korki wypierdala. To nie jest tak ze powinienem bez problemu 2000w pod jeden kontakt wpiąć? Bo jak odlacze np. osuszacz 220w wszystko hasa 

Maksymalnie wpięte mam 1810w na liczniku zużycia energii nie zdążę sprawdzić dokładnie ile, ale jak odepne osuszacz jest 1580/1610 wpięte 

Ma ktoś jakiś pomysł dlaczego tak się może dziać, ale takich pomieszczeń trochę większych jest więcej tam, i w każdym pokoju mogę wszystko na raz w jeden kontakt wpiąć, a w tym kurwa nie, jakby na innych wypierdalalo to rozumiem, ale w tym wypadku jestem głupi.

Inne pomieszczenia trzeba by było porządnie wyizolować, i ciężej ogrzać, więc raczej odpada zmiana miejscowy, ale no kurwa akurat ten kontakt, i ni chuja po sekundzie wypierdala korki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Nie znam się to się wypowiem😜 wydaje mi się ze masz bezpiecznik za mały (10A?) który nie jest wstanie obsłużyć takiego poboru i po prostu  ci go wywala. Musiałbyś albo wymienić bezpiecznik albo rozdzielić to na dwa ,np. przedłużką z innego pomieszczenia ( pod warunkiem ze jest na innym bezpieczniku) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Dzwoniłem do ziomka elektryka  i tak bracie 

1 : jaki bezpiecznik ? 
2: Jaki kabel idzie do bezpiecznika  i gniazdek ? jak 1.5  to lipa dupa chuj 😞 tak jak @WBB 3x2.5 
3: zrób prosty test odłącz wszystko od gniazdka  wez czajnik bezprzewodowy i podłącz do tego gniazdka  czajnik ma 2000w  ( jak będzie biło to znaczy że instalacja do tego gniazdka do  przerobienia ) 


 

@Prepers  I jeszcze zapomniałem do bezpiecznika 16 A  można podłączyć do 3500 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się też nie znam ale niebezpiecznie może być jak będzie cienki kabel a zabezpieczenie duże. Podobno jak się kabel pali to wyrywa go z tynkiem ze ściany... nie widziałem ale tak gdzieś pisało...

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Dokładnie, @Prepers lepiej żeby Ci fachowie rzucił na to okiem bo możesz dużo stracić. Nie wiem jak w De ale w No kiedyś standardem były kable 1,5mm. A tu wszystko na prąd. Teraz 2,5mm to standard. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaqubek000 Ciężkie życie to bimbrownika... Jak mam na chacie bezpieczniki 16A, główny 25A a mój sprzęt ma trzy grzałki po 2kW... Ni ch... nie mogę skorzystać z pełnego potencjału. 😆 Na szczęście już elektryka w przebudowie, to coś pomyśle na ten temat. 😁 5x4mm² sobie pociągnę do piwnicy i będzie git. I boxa mi zasili i sprzęt. 😆

Pozdrawiam,

Dudasz. 😉

Edytowane przez Dudasz666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dudasz666 @Dudasz666 @Jaqubek000 @Mr.Green @WBB Kabel 2.5mm, bezpiecznik 16a, jestem głupi. Instalacje to chyba renifery świętego mikołaja z daltonizmem robiły w jednym pomieszczeniu kable te same kolory, w tym co stoi box z kolorami. Dopiero na styczeń miałbym kogoś co mi to bez przypalu ogarnie 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...