Jump to content

Jaqubek000

Members
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Dobra

About Jaqubek000

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień 33. Obie rośliny kwitną od czterech dni. Do tej pory dostały trzy razy po pół dawki nawozów, reszta to czysta woda ze średnia pH 6,3 i czasem cal mag.
 2. Dzień 29. Obie roślinki dają pierwsze oznaki kwitnienia. Zrobiłem dzisiaj prawdopodobnie już ostatnie lst i daje im spokój. Maja trochę ciasno niestety. No ale cóż.. życie.
 3. Update. Kontaktowałem się ze sklepem i niby nie jest to pleśń a bakterie. W sumie miało by to sens.
 4. @Kibic 100 % pleśń. Szkoda ze zdjęcia nie zrobiłem, ale pewnie za kilka dni się pojawi znowu.
 5. Witam, jak w temacie. Dzisiaj otworzyłem by nakarmić roślinki a tu korzuszek z pleśni w tym malym zbiorniczku do dawkowania. Co robić? Czy to już jest do wyrzucenia? Dzisiaj dostaną nawóz bez tego. Ale zastanawiam się dlaczego tak się stało. Wszystko było zakręcone i dodatkowo w plastikowym pojemniku.
 6. Dzień 26. Ostatnie dwa podlewania po 0,5l czystej wody na roslinke. W jednym z tych podlewan dostały tez cal mag. zastanawiam się czy zwiększac nawożenie czy dawkować nadal po pół dawki i czekac na jakieś niedobory? Co myślicie?
 7. @vego1989 U mnie 26 dzien o ile dobrze pamietam
 8. Dzień 22. Wczoraj poprawiłem Lst, ale dzisiaj już wszystkie liście wróciły do pionu, w sensie łodygi so przywiązane ale liście zdążyły zasłonić wszystko, zrobił się w pewnym sensie parasol. Dzisiaj zrobię zdjęcie to podrzucę. Zostawić czy znowu poprawić? Dostały tez drugą polowe dawki nawozów plus dawka sensi cal mag xtra.
 9. Dwa dni po lst i jeden dzien po połowie dawki nawozów, pięknie się rozkrzaczyły 😃
 10. @vego1989 podlane i spryskane. Wilgotność tez już leci do góry. Wiec dam jak mówisz, pół dawki przy następnym podlewaniu
×
×
 • Create New...