Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green juz od 2 tygodni testuje je codziennie.... tylko nie pamiętam, z których i kiedy jarane było. Muszę chyba sample opisywać 🙂

No ja tu czekam na Twoją decyzję kiedy mam ciąć 🙂 Z osuszaczem dobrze za mnie zdecydowałaś więc zdaje się na Ciebie 🙂

Wieczorem trichomy może się uda sfotografować... A mały namiot tnę dzisiaj albo jutro/pojutrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Pablo 1988 napisał:

@WBB siemanko jak tam idzie z tą co się zatrzymała?;)ruszyło cos?

Wczoraj jakby 2 nowe włosy zauważyłem, zobaczymy jak dzisiaj tam wygląda. Ja bym się z nią pobawił i może bym ją rozbujał ale czas mnie goni. Wczoraj chyba tego zatrzymanego kosztowalem i ma najlepszy smak i najładniejsze grube liście przytopowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PXL_20231207_172544157.thumb.jpg.b8b00673399a1d5064d20e172d561c99.jpg

PXL_20231207_172533806.thumb.jpg.622121466b4695193b6fcf836cd267fa.jpg

Prawy dół - WhiteWidow. Osobno+trichomy:

PXL_20231207_172001165.thumb.jpg.7588c7095d4e6f9d9c7204d241333016.jpg

PXL_20231207_172036654.thumb.jpg.41711407953977c5ecb5822699e871f5.jpg

PXL_20231207_172059222.thumb.jpg.3bbd73f06ed277bf5fa6f83f8c7f15ee.jpg

Lewy dół - Gorilla. Osobno+trichomy:

 

PXL_20231207_172226228.thumb.jpg.bfb3973c63c176399969ca213cc0a04d.jpg

PXL_20231207_172246134.thumb.jpg.aff0c783f308208e818b334a73e9e21c.jpg

PXL_20231207_172317616.thumb.jpg.c9d1207dd533f9dcb44ae02d6f7a1833.jpg

Tych dwóch z głębi namiotu już mi się nie chciało wyciągać. Te moje fotki jakieś takie do dupy mi wychodzą.

@Zielone krainy @grolsch3 @Mr.Greenco myślicie jakby to na dniach ciachnąć? Wiem, że najlepiej by było dopiero za co najmniej 2 tygodnie...

 

Ale je znowu nabiłem teraz tak patrzę... bo słabnąć zaczynały 🙂 To je koksowałem mocno 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ziomek ciśnienie znam doskonale, co ja Ci będę morały prawił. Ale jakbym był idealny to po zdjęciach patrząc zrobiłby tak: ostatnie zapodnie pk końska dawka, później woda. Skracasz period przez 2 tyg don10/14 w ostatnim tygodniu podlewasz zimną wodą. Ścinasz i cieszysz się pełnym mlekiem z lekkim bursztynem. Teraz to tam dopiero mleko wchodzi bez bursztynów. Pistle białe w większości. Ładnie zaczynają puchnąć. No kurde, i z 4 tyg mogłyby się jeszcze poopalać 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB mam wrażenie ze pytasz każdego a i tak zrobisz po swojemu. 😉

Taki to juz indywidualista jesteś, tylko troche wiary w siebie Ci brakuje. Moze zostaw sobie chociaż jedną w tym małym namiocie żeby aż tak nie czuć niedosytu? Nie wiem gdzie chcesz suszyc, jakie masz warunki... moze zetnij 2 i 2 zostaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB  To się kosić jak dla mnie jeszcze nie opłaca, bo ani trichomy się nie zgadzają ani te topy maksymalnie nie napuchły, jeszcze nabiorą rozmiaru. Ja bym je 2 tygodnie minimum potrzymał, a lepiej 3 tygodnie, ale jak tam chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 x

@grolsch3 @Zielone krainy no właśnie takich odpowiedzi się spodziewałem. Bo to samo bratu od ponad tygodnia mówiłem.... ale chciałem się upewnić czy byłby jakiś cwaniak co by już wycinał 🙂

3:0 dla Was 🙂

13 godzin temu, Lady Green napisał:

Taki to juz indywidualista jesteś, tylko troche wiary w siebie Ci brakuje

Coś w tym jest.... moja Pani Psycholog 😉

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha.... osuszacz dzisiaj działa 🙂

Wczoraj go wyłączyłem zdalnie na 5 godzin to od razu wilgotność podskoczyła do 80 i temp mocno spadła do 11 stopni. W boxie oprócz wody na ścianach było dosyć sporo wody na podłodze. Z lenistwa nie mam podstawek pod doniczkami i albo to była woda z podlewania albo coś z osuszacza ciekło. Docisnąłem/dokleiłem jakieś pianko uszczelki, zamknąłem pojemnik i działa jak wcześniej. Muszę przeczytać czy on jakieś przerwy w pracy musi mieć czy może praktycznie 24h chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green no plan niby jest teraz trzeba go tylko wykonać i nie ściąć. W sumie to ja od samego początku miałem wyliczone i wiedziałem, że wysuszone na święta to to nie będzie.

Dzisiaj będzie podlewane i muszę pomyśleć czym. Po ostatnich dawkach troszkę końcówki liści lekko przyjarało 🙂 Myślę, że pójdzie Pandora bo resztka została i GreenSesnation... @grolsch3mówił ostro to może 4ml/1litr tego GS. Pół butelki TopMaxa jest to też może wrzucę. Blooma mam sporo bo dokupiłem 500ml 🙂

Nigdy nie bawiłem się zmianą fotoperiodu. Co by to miało dać? I to tak z dnia na dzień przełączam z 12/12 na 10/14? 14 to dzień czy noc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB mozesz stopniowo a mozesz to zrobic na raz, choc wg mnie stopniowo rośliny lepiej przyjmą. Daje to im sygnał ze zbliża się jesien, dzien sie staje coraz krótszy więc muszą się spieszyć. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB z GS to ostrożnie to są jak sterydy a nawozy jest jak micha , możesz zwiększyć miche ale ze sterydami na spokojnie, tam chyba właśnie są jakieś chyba hormony roślinne i inne wynalazki. raz dałem 2ml i wydawało mi się że lekko popaliło ale to był środek kwitnienia może na koniec 2ml byłoby dobre. Producent natomiast zaleca cały czas po 1ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, WBB napisał:

mówił ostro to może 4ml/1litr tego GS. Pół butelki TopMaxa jest to też może wrzucę. Blooma mam sporo

Bloom w ogóle bym nie podawał, a jak masz GS to jebnij po podaniu na czysto wodą podwójną dawkę. Tego atami to tez juz nie lej. Najszybciej rośliny wezmą z GS. A period krótszy już Ci wytłumaczyła nasza Lady 😉 najlepiej stopniowo, np co pół godziny co tydzień przez 2-3 tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości sprawdziłem sobie pH wody bo od jakiegoś czasu z kranu leci inna niż wcześniej. Mam tylko kropelki do mierzenia i po węgorzu odczytałem pH 5,0. Nie jest to za mało trochę? A mam tylko PH DOWN...

Są jakieś domowe sposoby na podwyższenie pH? Bo na te 2-3 tygodnie nie wiem czy jeszcze z tym coś kombinować.

A może ta jedna się zatrzymała przez to pH właśnie.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...