Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, vego1989 napisał:

@WBB Ziom  a po co wyłączasz wyciąg?Walcz, żeby nie było to co ostatnio...kibicuje mocno 🤜🤛

Właśnie już któryś raz  czytam  że ma chodzić 24h   wyciąg , mieszający i wtłaczający . To mnie właśnie zaciekawiło jak napisał że wilgotność ma taką jak wentylator jest wyłączony ( logiczne że wzrośnie wilgotność ) tylko po co go wyłącza 😄 no i zacząłem kopać w necie jak kurwa kret  i 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 @Resi666 ano po to żeby utrzymać na dłużej trochę więcej ciepła, które robi malutki 100W hps.

Cały czas próbuje znaleźć złoty środek nie wywalając kupy siana i na sprzęt i na prąd 😉

Ten wyciąg włącza się jak w małym namiocie temp przekracza 29 stopni. Wtedy zaczyna wyciągać ale poprzez duży namiot, na którym ten wyciąg stoi. Jak temp spada w małym do 23 stopni wyciąg się zatrzymuje.... A to wszystko tylko w godzinach 5-17 się dzieje kiedy mały namiot ma dzień, a duży noc 🙂

Może trochę przekombinowane ale testuje na różne sposoby i walczę o warunki. 

Jak wyciąg chodzi cały czas to jest w obu namiotach zimno, wilgotność spadnie do 70-77%. I jeszcze żeby było zabawniej grzejnik tam też ma program włączania i podbija wilgotność:)

Jak jest noc w małym a dzień w dużym to wtedy dosyć fajnie się to zgrywa.

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa zagadka rozwiązana....

W nocy wywaliło mi różnicówkę i w dużym namiocie od godziny 2 była ciemność czyli o 3 godziny za wcześnie zgasło światło. Rano przed robota zdążyłem tylko zasilanie przywrócić ale przyczyny nie było czasu szukać.

W robocie widziałem, że dziwne akcje się dzieją ale myślałem, że cała Tuya się rozjechała.

Teraz przychodzę a HPS z całą resztą co pół minuty się włącza i wyłącza... dyskoteka.

Aluminiowa rura nie ocieplana, którą leci cieplejsze powietrze z małego do dużego boxa w najniższym punkcie od zewnątrz mokra i kapie z niej woda prosto do głównego Smart gniazda. Chyba miałem szczęście, że mnie nie pierdolnęło. W gniazdku słychać jak woda lata więc podmiana gniazdka i wydaje się, że już wszystko OK.

Coś czuję, że w małym namiocie ten HPS 100W przez 12 godzin tak mrugał. Ciekawe czy się panny nie spedalą.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green w sumie celowo gniazdko na kablu i mogę podjechać gdzie chce bo te kable takie krótkie od naszych sprzętów robią. Ale racja, gdyby było w ścianie nie było by tego problemu...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB o ku...Ale akcja! Zawsze jakieś przeboje u Ciebie 😃Z tymi kablami do sprzętów to też masz rację. 3 urządzenia, a i tak potrzebuje 2przedluzek😒

Ciekawe jak tam panny się ogarną po dyskotece 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainyten GreenSensation ładujesz non stop jak inne nawozy? Bo ja już 2 albo 3 razy dałem i mam ochotę dawać przy każdym nawożeniu. To pewnie zbieg okoliczności albo efekt jak przy każdym nowym nawozie ale puchnie coś tam jakby mocniej 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB Od 4 tygodnia kwitnienia daje co każde podlanie 1 ml na 1 l wody, a po 6 tygodniu zwiększam dawkę do 2 ml na 1 l wody i tak już leci do 2 tygodnie przed kosą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB Tak jak dajesz green sensation to już bloombastica nie dawaj, a jak chodzi o dawkę to na razie 1 ml wystarczy, jak faza kwitnienia wejdzie w zaawansowaną to wtedy będziesz mógł zwiększyć dawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ja to już nie idę chyba na rekord tylko żeby było chociaż tyle co ostatnim razem bo coś nie wydaje mi się, że będzie 🙂

Teraz jak jakimś cudem zmieszczę osuszacz to topy będą leżały na ścianach boxa a to będzie gorsze niż ta wysoka wilgotność teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mowa o GS gdzieś pytałem ale nikt nie odp jak zacząłem lać od 3 tygodnia to duży błąd czy tylko to była strata nawozu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB  A ile byłoby dla ciebie rekordem ? Osuszacz elektroniczny możesz dać na zewnątrz przy wlocie do namiotu, a do środka możesz dać wkłady jednorazowe, jakie chłoną wilgotność, a zajmują mało miejsca.

@mateo Ja dawałem wcześniej czasami, jak widziałem u rośliny zapotrzebowanie na dodatkowy fosfor i potas, a nie mogłem uzupełnić podstawką bloom, bo roślina miała za dużo azotu w sobie, jakiego z podstawki nie mogłem dokładać, wtedy dawałem niskie dawki gs około 0,5 ml na 1 l, ale przed 4 tygodniem kwitnienia, jak możesz lać normalnie podstawkę na kwitnienie, bo nie masz nadmiaru azotu to nie ma sensu dawać gs.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...