Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

2 Widowy:

Druga fotka to ten co się zatrzymał i wygląda najzdrowiej..

PXL_20231120_194551595.thumb.jpg.bc1e5d64808ab50e20729f5feab7b454.jpg

PXL_20231120_194614190.thumb.jpg.95070e3171c9de859745398262a99aa1.jpg

PXL_20231120_194655313.thumb.jpg.db04bd9be12ab13685050cf9a00eea51.jpg

 

Widow i Gorilla:

PXL_20231120_194757538.thumb.jpg.c820fac9db85ec95cd2a7fc4dcf94055.jpg

PXL_20231120_194807810.thumb.jpg.ffb6f282af59cd79c2f9f65b8a801289.jpg

 

PXL_20231120_194824463.thumb.jpg.63fdb474d4b321f0889444a0529d57f8.jpg

@Zielone krainy @grolsch3

Kurde krople wody na ścianach wokół otworów w boxie...

Rozpakowuje GreenSensation i razem z całą resztą nawozów uderzyć?

Porządziłem się sam... a Wy oceńcie moja miksturę 🙂

1ml CalMag, 1ml GreenSensation, 1ml Bloombastic, 1ml TopMax, 5ml Bloom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, WBB napisał:

2 Widowy:

Druga fotka to ten co się zatrzymał i wygląda najzdrowiej..

No ten z drugiej foty to ladnie nabity azotem. Świeci się jak psu jaja. 😉🙈 Liście w rogi też o tym świadczą. A ten z pierwszej foty mega szybko je ten azot. Więc tam masz faktycznie braki azotu.

Co do proporcji nie pomogę bo ostatni raz przejmowałem się takimi rzeczami z ponad rok temu, jak nie półtorej 😉 wiadomo że nic nie leje co potrzebuje dawek. Tutaj Zielony na pewno Ci super pomoże. Włącz ten GS. I jak dla mnie słabo wyciąłeś wiatraki, szczególnie te ze środka krzaków. Lepiej byłyby odsłonięte topy ze środka.

Ile wskazuję Ci  pomiary wilgotności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 co to znaczy liście w rogi? Że w połowie "złamany" w dół? Nie wiem czy akurat ten na którego patrzę nie opiera się o ścianę i dlatego go zegło 🙂

Kurde 1/3 już wlane a Growa nie dodałem. Dodam jeszcze teraz po 2ml oprócz tej co taka nabita.

Z wiatrakami się powstrzymuje żeby jak najwięcej swojej funkcji spełniły ale jak dostałem zielone światło to zacznę ciąć. Ale ich już za dużo nie ma 🙂

W dzień przy lampie wilgotność 54% więc coraz lepiej, ale nowy wentylator chyba ma czujnik w swoim zasięgu. W nocy 70-90 nawet.

O małym boxie dzisiaj nic nie wspomnę bo mi się tam do niego zaglądać za bardzo nie chce a teraz i tak ma noc 😉

Screenshot_2023-11-20-20-36-28-60_d448303990bb92d03c4d800220c6084a.thumb.jpg.7c684eb1cd67ab6453a60fc035aa1f91.jpg

Screenshot_2023-11-20-20-36-44-16_d448303990bb92d03c4d800220c6084a.thumb.jpg.8bd60040fa06bb31103f8500455fb0f1.jpg

Trochę dużo pików ale z grzejnikiem kombinowałem.

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB na zdjęciu zaznaczyłem. Tak jak piszesz, ale one wykrzywiaja się nie tylko z jednej strony. Te żółte wiatraki bym oberwał, one już i tak są wyssane. A zobaczysz wtedy czy nadal będzie tak azotu jadła. Raczej już az tak nie będzie się wyjadać, tym bardziej że chcesz zapodać reszcie ten azot. No ale żeby mieć świeże spojrzenie to ja bym je oberwał, pewnie lekko dotkniesz to same spadną. 

Co do wycinania. Mnie bardziej chodzi o odsłonięcie dołów. Ale wilgotność tez by troche spadła. 

Screenshot_20231120_205604_com.huawei.browser_edit_1876417301906371.jpg

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green nie bo musiałbym wywalić z 600-800pln. Miałem taki za 100pln to zwróciłem. Do tych 800 jeszcze trochę dorzucić i była by klimatyzacja a latem jak znalazł 😉

@grolsch3 będę chciał je niedługo chyba z drutów odwiązać i przy okazji powycinam doły. Ja mam na dole też wentyl, którym mogę sobie dmuchnąć ale dmucha powietrzem z małego boxa. 

A i po robocie... baba zadzwoni i chuj musiałem się zawijać 

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja mam 2 kable grzewcze po 100w i one robią robotę z wilgotnością mam 45/48% przez cały dzień i tez kontroluje sobie temp tymi kablami bo mam elektryczny termostat a dodam ze w pomieszczeniu gdzie stoi Box mam 13 stopni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy do allegro linki można ale chyba można... znowu żółta kartka od Testera będzie 🙂

https://allegro.pl/oferta/mocny-osuszacz-powietrza-przemyslowy-pochlaniacz-wilgoci-nawet-do-60-m3-12488817748

Ktoś coś o tym sądzi? Albo ma ciekawsze do 400pln?

Tylko nawet nie wiem gdzie go zmieszczę.... jedyny pomysł to odizolować jakimś styropianem od dołu i nad moim "krzyżem grzewczym" 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę Bracie mały zbiornik 2,2 L  a on niby targa 10 L na 24 h  ( często będziesz musiał opróżniać zbiornik bo ten akurat nie ma bezposredniego odprowadzenia wody .  Pytanie jak dużą masz wilgotność i do jakiej chcesz zbić bo jak to są nie wielkie wartości to myślę że da radę 🙂 chyba  😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, WBB napisał:

@Resi666 piszą, że jest 30cm węża... w tej chwili pokazuje 93%

Aha to przepraszam nie doczytałem 😕  kur... 93 %  ja jebie  musisz to jak najszybciej ogarnąć bo plecha wjedzie jak Kaczyński na Wawel 😞 Bracie nie wiem czy ten osuszacz zbije do 45 / 50 %   

ps. 
Urządzenie działa przy wilgotności względnej pomieszczenia 45-80%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Resi666 napisał:

Urządzenie działa przy wilgotności względnej pomieszczenia 45-80%

no widziałem i się zastanawiałem czy sam sprawdza i nie ruszy poza zakresem czy jaki chuj.... może trzeba będzie mu w czujnik lekko czymś dmuchnąć i może się nie zorientuje, że go oszukuję 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB No na pewno musi mieć wbudowany higrostat a czy go w chuja zrobisz to wątpię . Przedstawię teraz moje zdanie   

Ja bym sobie go darował ( czasu zbytnio nie masz na zbieranie kasy )  ja bym na twoim miejscu pożyczyłbym  gdzieś kasę i kupił coś naprawdę dobrego  ( ja będę brał ten model    https://pl.trotec.com/shop/designerski-osuszacz-i-oczyszczacz-powietrza-ttk-27-hepa.html   )  tu jest fajnie bo ustawiam sobie jaką chce wilgotność i on zapierdala i może chodzić non stop !  Wilgotność sie zwiększy odpali sie i zbije ! i tak do usranej śmierci . Ale to jest moje zdanie bez urazy kolego 😉 

Edytowane przez Resi666
literówka nabita lufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WBB napisał:

@Resi666 no wiem, że 800pln trzeba dać za konkretny. Muszę znaleźć coś za 400pln bo taki za 100pln nie dział wogóle

Rozumiem 😕  działaj bo przy tej wilgotności stracisz wszystko 😞 ( Zastaw coś w lombardzie , daj ogłoszenie towarzyskie że stukniesz jakaś milfke za siano 😄 )  działaj ziomek działaj nie ma czasu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Resi666 napisał:

daj ogłoszenie towarzyskie że stukniesz jakaś milfke za siano

a Ty ile byś dał? 🤣

W opiniach tam piszą, że suszy im całe mieszkania i chyba wszyscy zadowoleni... tylko głośny jak chcesz się wyspać przy nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, WBB napisał:

a Ty ile byś dał? 🤣

W opiniach tam piszą, że suszy im całe mieszkania i chyba wszyscy zadowoleni... tylko głośny jak chcesz się wyspać przy nim.

To co piszą to wiesz 🙂 plus to że nie wiadomo czy zadziała przy tak dużej wilgotności 😞 

Ja nie lubie parówek 😄 jakbyś miał cyc i kreskę miedzy \/'\/  to na luzie nawet 500  😄
 wariacie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 te 93% to tam jest jak wyciąg zatrzymam.... myślę, że osuszacz wstrzelił by się w ten swój zakres.

Tych opinii jest tam dużo.... nie wiem czy akurat w tym co dałem ale przy identycznym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...