Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

@Pablo 1988 tego małego boxa to jak produkt uboczny traktuje 🙂

Ale zapach jest tam mistrzowski, taki slodki.. pewnie stąd ta ich nazwa Girl.... 🙂

6 minut temu, vego1989 napisał:

@WBB ja bym go wycia już. Nie martw się, moc się rozejdzie do reszty pozniej 😉

Hmmm... i chyba masz rację wywalić już. Tam z tyłu jeszcze jeden jest do łamania ale teraz będę miał stracha... bo to szef wszystkich topów w tym boxie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem bez telefonu i nie mam fotek. Ale wyciągałem planty żeby zamontować wentylator, który i tak okazał się zjebany i te planty troszkę biedne i do tego trochę przesuszone. Musze jednak podlewać, dzień przerwy i na kolejny znowu podlewanie.

Porządziłem się samemu i polałem na 1 litr:

1ml CalMag, 5ml Bloom, 1ml TopMax, 5ml Bioheaven, i 1ml Bloombastic.

Przy takim piciu będzie trzeba Blooma i BioHeaven domówić kolejne butelki.

@Zielone krainy, Ty robiłeś pod HPSem? Jakim mocnym? Tak "na oko" to mam go 30-40cm nad szczytami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Ziom, musisz karmić wyjscia nie ma...ja dawalem na flo zawsze greensensation teraz dokupie do tego royalsugar i zobaczymy czy więcej będzie tej żywicy 😃jadę 1raz automaty, zobaczymy jak to wyjdzie 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 ja teraz sprawdzam na ile można nie lać nawozów. Ale chyba już czas mocniej je ładować nawozami. Ale chcę tak wyrobić żeby te organiczne mi nie zostały na stanie bo następnym razem chyba na mineralnych spróbuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB Nie, nie uprawiałem na Hps. Hps 400 W na 40 cm od szczytów, jak na ten etap powinno być w porządku, 30 cm to na bardziej zaawansowaną fazę kwitnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy muszę zmierzyć bo to tak na oko mierzone 🙂 Na ostatni miesiąc będę przełaczał też na SuperLumen czyli +10% mocy.

Wczoraj stwierdziłem, że jednak dalej nie wiem kiedy Bloom a kiedy TopMax. A tego chciałem się najbardziej nauczyć 🙂

Nie wiem gdzie te gnoje ziemiórki się chowają.... wczoraj z 5 ubiłem jak box był pusty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB  Bloom to podstawka na kwitnienie, dajesz ją w pierwszej kolejności, jak zobaczysz, jakieś niedobory na roślinie, a dopiero potem uzupełniasz mieszankę stymulatorem kwitnienia, by ją wzbogacić. Kup olejek Neem, bo ziemiórka, jak lata w namiocie to jej larwy masz już w ziemi, więc ziemórek będzie przybywało, bo mnożą się w dużym tempie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy

Ziemiórki były od początku. Nie za dużo ale były. Jak posypałem mączka bazaltową to prawie zniknęły do końca i wywaliłem te żółte lepy. Ale biegają sobie teraz znowu.

To tego Blooma będzie trzeba dokupić bo kwiaty u tego mojego Gorilla jakieś wątłe, Widowy są niższe a pąki większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB Lepy są na osobniki dorosłe, a na larwy w ziemi najlepiej kupić olejek Neem, jaki powoduje, że nie mogą pobierać pokarmu i zdychają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB  Ja kupiłem w ogrodniczym, na moim opakowaniu jest dawkowanie ( 15 ml na 3 l wody ), ale z tego, co słyszałem to wszystko jedno, który kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży namiot: 28/14/21

Dzisiaj poszła jeszcze jedna mocna dawka wszystkiego co mam z nawozów, jedna po drugiej. Kolejne podlanie będzie sama woda + Pandora. 

Fotki spod HPS. Jak będę montował mieszający to może uda się fotki bez HPS zrobić.

Zbliżenie chudych topów z Gorilli:

PXL_20231111_172722362.thumb.jpg.9a80e97b1fdac0bdfeb9d6a7705e4019.jpg

Tutaj grubaśne z WhiteWidow:

PXL_20231111_172727170.thumb.jpg.b0c065a465fae7e064b09071aa88f65b.jpg

A tutaj komplet:

PXL_20231111_172745019.thumb.jpg.1aa33e75f2616a57ba8be3890f5b8b79.jpg

PXL_20231111_173126339.thumb.jpg.e530857ffd89a46343eee3a8bbf73300.jpg

 

Mały namiot: 18/14/30. Fotek nie zrobiłem więc piszę to tylko informacyjnie dla siebie 😉

Widowy są na 4cm podstawkach i ostatnio poodginane na boki troszkę jeszcze było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB @WBB czytalem o olejach zanim zamawialem i olej to olej. Nie ma tak, ze jeden jest kosmetyczny a drugi do ogrodu. Roznia sie jedynie albo az sposobem tloczenia. Nie pamietam dokladnie ale chyba tloczony na zimno jest lepszy bo nie zawiera w sobie jakiegos skladnika. Sam w koncu musze nim podlac moje chwasty bo cos raz czesciej widuje male latajace dziadostwo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green @Lady Green staram się 🙂

Bo może @Lady Greenweźmie na duże topy.... i da się poderwać 🤣

@Mr.GreenJeszcze muszę się nauczyć ostro ciąć na dole... bo na razie to zawsze mi szkoda i tak na raty tam wycinam 😉

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...