Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli chyba jest ok bo są ciemno zielone przy normalnym świetle cenne info dla mnie thx

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy musiał bym się księgowego czyli brata pytać ile było ostatnio bo nie pamiętam 🙂 Ale chyba było około 400. Będzie 500 z tego dużego to nie będę jęczał 🙂

18 minut temu, Zielone krainy napisał:

Osuszacz elektroniczny możesz dać na zewnątrz przy wlocie do namiotu, a do środka możesz dać wkłady jednorazowe, jakie chłoną wilgotność, a zajmują mało miejsca.

Tak u mnie nie da rady żeby na zewnątrz osuszać pomieszczenie. Samego wlotu tez nie osuszę bo on jest połączony z wylotem małego namiotu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez próbowałam tak osuszać bo wiadomo wolałabym miec więcej miejsca dla roślin w boxie, ale nie dało rady. W pokoju był upał i nie bylo czym oddychac a w boxie wilgotność i tak zbyt wysoka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green 20cm chyba tego wężyka tam widziałem 🙂 Ale jak się okaże, że działa i zostaje ten osuszacz to wężyk muszę mu przerobić na dłuższy.

Ma wadę bo ma "nowoczesny" przycisk Power, który trzeba wciskać zawsze żeby go włączyć więc zdalne go włączanie odpada. I do tego świeci ten przycisk na niebiesko. Zakleilem go taśma ale delikatna niebieska poświata wyłazi przez kratki obudowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę tam zaraz lecieć czy coś się znowu nie odjebalo bo temp mi nie pasują.... powinno tam być teraz sporo zimniej i wilgotność 90%. 

Screenshot_2023-11-25-07-25-55-81_d448303990bb92d03c4d800220c6084a.thumb.jpg.819ff7305b8d66b4f8fd270fd7732085.jpg

Teraz tam od 5 godzinny jest noc... tzn mam nadzieję, że jest 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no nie inaczej... zresztą sama już się niedawno określiła 🙂

Na razie zacznę wkręcać ją na obroty moją starą ulubioną piosenką best ever 😘

 

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green staram się... Tester niech już rzeźbi nowy medal dla mnie 🙂

ps. A na tą piosenkę uważać po spożyciu/użyciu i jeśli się ma nie ograniczona wyobraźnię 😇😘

PS2. Weź później miernik i sprawdź jakie jest już między nami EC... czy jest już chemia 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green więc trzeba przyjąć tą drugą optymistyczną opcję... ale czy ta druga będzie dobra dla wszystkich to też pytanie 🙂

@Mr.Green teraz potrzymam ją taką podkręcona do wieczora, będzie jeszcze bardziej głodna 🙂

Druga kawka weszła to dla rozładowania napięcia nasze pokolenie 40+:

 

 

Tfu... przecież my mamy po 18 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...