Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB mordo może się przydać

Jednym z najprostszych sposobów na otrzymanie wody o zwiększonym pH jest dodanie do niej świeżych plasterków cytryny i łyżki soli. Wbrew pozorom, mimo kwaśnego smaku cytryna ma właściwości zasadowe. Tak przygotowaną wodę najlepiej odstawić na dobę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega no to mi wczoraj google jako pierwsze wywalił.

Tylko do obniżenia ph ponoć wystarczy dodać kwasek cytrynowy, a oni tu każą cytrynę w plasterkach na obniżenie.... coś mi tu się nie zgadza 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 3 m-ce nie miałem nalotu na boxa... w sobotę wpadła po mnie i od razu się do boxa przyjebała bo zaginąłem na kilka godzin bez telefonu. Nie wiem co ja tam robiłem bo mały namiot miał być ścinany i stoją tam w suszy do teraz. Wczoraj już musiałem podlewać w dużym bo kolejnego dnia bez wody by nie wytrzymały.... ale podlewanie zamiast pół godziny trwało 2 i pół godziny 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, WymiataczMega napisał:

@WBB mordo może się przydać

Jednym z najprostszych sposobów na otrzymanie wody o zwiększonym pH jest dodanie do niej świeżych plasterków cytryny i łyżki soli. Wbrew pozorom, mimo kwaśnego smaku cytryna ma właściwości zasadowe. Tak przygotowaną wodę najlepiej odstawić na dobę

Skąd te wnioski? Cytryna jest kwaśna i nie ma właściwości zasadowych tylko odkwaszające i nie wodę napewno.

Właściwości ma kwasu ale potrafi odkwaszać ogranizm ludzki.

Sposobem na podwyższenie ph wody jest natlenianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jeśli masz na myśli sól kuchenną to jest to chlorek sodu.Nie bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, WBB napisał:

@WymiataczMega kiedyś dało się 5 nocek z rzędu nie spać i dopiero były omamy... teraz po dniu/dwóch już się jest zmęczonym 🙂

Widzę, że kolega lubi przyspieszać sobie życie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj zobaczyć co tam odpierdoliłem i co naprawić trzeba teraz 🙂

Jedną rozwiązałem cała z drutów i ta się skuliła cała do środka. Dzisiaj trzeba będzie z powrotem powiązać. W drugiej tylko 3 łodygi ale te już wczoraj uwiązałem. Dwie są powycinane z liści tak troszkę mocniej. Wyjebałem też rurkę z osuszacza, która miała odprowadzać wodę poza boxa ale nie odprowadza w takiej ilości jak zbierał wcześniej do pojemnika.

W małym namiocie skosiłem wczoraj wszystko. Leży na kupie w boxie i dzisiaj to muszę wytrymować i wymyślić jakieś suszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ...przyganiał kocioł garnkowi... 🤷‍♀️ 

Naucz się "ćpać" życie, jak innych rzeczy nie umiesz. 🙂  

 

P.s. żartuje oczywiście, lęki pewnie znowu masz to wole to dodać 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...