Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13/01/2024 o 09:09, Lady Green napisał:

@WBB działasz coś czy przerwa? 

Wkurwienie jeszcze mi nie przeszło, tym bardziej, że nie znam powodu czemu taka chujnia wyszla ostatnio 😉

Box nie posprzątany, ziemia z doniczek nawet nie wyrzucona ale nowe ziarno już braciszek podrzucił.

Niby startujemy, ale jakiegoś wielkiego zapału nie ma. Nie wiem też jak i ile sztuk. Brahol chce drugiego boxa ze styropianu składać ale już mu tłumacze, że to średni pomysł.

 

Godzinę temu, Lady Green napisał:

jak mu smutno to tym bardziej nie możemy go zostawiać...

Hmmm.... zostaje to odnotowane.... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB to tak nigdy nie działa.. że miało być.  Raz że to bywa różnie a dwa czy jak porównasz te dwie uprawy to czy wszystko bylo 1do1 tak samo identico? 

Ogolnie chcesz kosić tam jakiś hajs z tego to Ci powiem że dziwne masz jakoś podejście 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, WBB napisał:

Wkurwienie jeszcze mi nie przeszło, tym bardziej, że nie znam powodu czemu taka chujnia wyszla ostatnio 😉

 

Może potrzebowałeś małej lekcji pokory? Ciesz się że tak łagodnie poszło. 😉

Co do kolejnego boxa... Nie lepiej jeden duży niż kilka małych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB Złe podejście ziomek...jak coś nie idzie robisz wszystko żeby było lepiej,szukasz przyczyn takie jebane śledztwo 😝 nie poddajesz się kurwa walczysz jak jebany lew 🦁 odpalasz następna uprawę i próbujesz nowych rozwiązań, nowych metod,nowych treningów kurwa notujesz wszysyko krok po kroku boom mózg rozjebany..

Dawaj wariaciee 💪 nie poddawaj się 🤣😝

 

Ale się kurwa najarałem wybaczyc proszę 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Resio666 napisał:

jak coś nie idzie robisz wszystko żeby było lepiej,szukasz przyczyn takie jebane śledztwo

No właśnie chodzi o to, że to śledztwo utknęło w miejscu. A senseje mi tu tylko nowego Leda chcą polecać a to nie w lampie leży taki rozstrzał w ilości... 🙂

Wczoraj na filmie gościu mówił, że WhiteWidow jest bardzo uczulony na złe pH bo przestaje rosnąć.. a u mnie to PH się rozjechalo troszkę o czym pisałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green no myślałem. Tylko się zastanawiałem czy bez tej herbatki to zadziała i jak to z mineralnymi nawozami się będzie miało. Bo teraz mam w planach spróbować Plagrona mineralnych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się zastanawiam czy to byłby komplet? GreenSensation jeszcze mi zostało z poprzedniego razu a tutaj w zestawie tylko 100ml

image.thumb.png.a38cd29e9aebbdff8e91fe7186f4035c.png

@Mr.Greente tablety BioTabsa miały by jakiś sens? To 1 szt na donice idzie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lady Green napisał:

jeszcze możesz zmienić zdanie... 

Ale, że mineralne mam olać? Już ostatnio miały być ale nikt na czas nie doradził co i jak. Teraz trochę się rozeznałem, Zielony coś tam wspomniał też i już chyba wiem co potrzebne to mam zamiar spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB greensensation i sugarroyal bym dorzucił. 

Ziomek, jedna uprawę prowadzilem tak, że wrzuciłem do 11l po dwa tabsy, a ogólnie jechałem na mineralnych nawozach, woda niegazowana lub odstana dobę. Nigdy nie mierzyłem żadnych wartości wody czy gleby. Panny urósły piękne i zdrowe😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 GS mam chyba dosyć. Ewentualnie tego SugarRoyal ale to chyba na kwitnieniu to może się zamówi później....

Nie wiem właśnie czy mi coś pomogą te tabsy... ale skoro mówicie, że tak to może wpakować w donice. Ale jak rozjebie namiot to nie będę wiedział, że to mineralne nawozy czy tablety 🙂

I nie mam miernika... ponoć da się bez. Jakie ja miernik potrzebuję? Adwa AD11, 12 to chyba nie, AD32 zdaje się mi jest potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB z miernikami nie pkmoge, nigdy zadnych  ie uzywalem jaknpisalem wczesniej. Tabsy w ziemie i jazda 😁 SR producent pisze ze mozna od 3tyg stosowac, a gdzie indziej pisze ze na flo wiec ja lalem od przelaczenia swiatla. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...