Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB To juz twój wybór💪 według mnie mierzenie pH i Ec to konieczność ale to moje zdanie 🤜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resio666 ja nie mierzę od lat ani pH ani EC. Tak działa BioTabs. Nie musisz

@WBB zawsze używałem pełen zestaw od BioTabs. Nie wiem jakich efektów się spodziewać przy użyciu np. jednego składnika. Nie chcę źle doradzić i być potem winny twojej frustracji 😄

Ja jestem zdania że żeby mieć nad czymś kontrolę i móc potem stwierdzić co było nie tak i co by się poprawiło to warto używać całego systemu a nie tylko jego poszczególnych elementów 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, WBB napisał:

@Mr.Green nie. Bo nie o to chodzi 🙂

Chodzi o to, że ostatnio na tym samym sprzęcie było ponad 400 a teraz 300.... a miało być 500 😉

Wypierdoli te hpsy xd z 300w zrób 600 na wcale nie drogich ledach, tylko drobna przebudowa boxa, i mówię ci jak mi tak dobrze poszło przy pierwszej uprawie, to uważam że realnym jest 2g z wata przy pierwszym grow 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers dokładnie pierwszy mój namiot z 4 roślin i 1 małej 2g z 1w

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB to inaczej.. nie chce byś się frustrował i by było w tym moje 5 groszy dodane 😄

Jak lecisz mineralne to nie wiem czy tabs na tyle pomoże żeby pH olewać bo mieszanie mineralnych nawozów samo w sobie zmienia pH roztworu.. 

Do tego dodam że nie sam tabs tam jest ważny ale też bakterie jak i  Startex który się miesza z ziemią na start. 

Tabs to głównie porządna dawka azotu dla rośliny a tego przy mineralnych nie powinno brakować bo w mineralnych łatwiej i szybciej jest naładować je do maxa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no i teraz napisałeś to co sobie samemu rozkminiłem, że musi być cały pakiet żeby to się kupy trzymało. Pójdzie bez tabsów.

A ci od 3g/W podeślijcie jakiegoś leda bo macie tego w chuj... przynajmniej Prepers mógłby growshop otwierać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB może zadziaks może nie.. ja osobiście raz kombinowałem czego dać a czego nie i wyszła lipa z uprawą.

Powiedziałem sobię że nigdy więcej.. wole stosować cały system i mieć pewność że będzie w jak największym stopniu tak jak się spodziewam. Więc osobiście nie widzę sensu na kombinację.. i nie chcę źle podpowiedzieć.

Sam WEG nie jest skomplikowany.. bardziej rozchoszi się o FLO by te topy puchły a tam już niezbędna jest herbatka itd.

BioTabs to prostota i łatwość. Mieszasz co masz wymieszać.. dajesz tabsa.. i potem podlewasz minimum raz na tydzień papu na puchnięcie topów i heja 🙂 BioTabs wiele wybacza i ciężko tam coś spierdolic.. na pewno nie poprzez to że dasz czegoś trochę za dużo.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mr.Green napisał:

@WBB nie wiem po chuj Ci te mineralne do szczęścia 😄

Nigdy jakość suszu nie będzie taka sama.. organika zawszę ma przewagę 😉

 

37 minut temu, WBB napisał:

@Mr.Green i jeszcze ze 2-3 posty i z tych mineralnych przejdę na BioTabs 🙂

Posłuchaj Greena organika klepie innaczej, ale nie znaczy że jest słabsza, ziomek leci hydro, i mineral po taniości, jak mu pokazałem pierwszą plante swoją, to mówi że i z ilości, i jakości byłby zadowolony, a kilka lat już działa, wiadomo drożej, ale moim zdaniem lepiej, choćby dlatego że sam jarasz, i nie jestem bio-swirem jak Green, czy grzechotnik poprostu jak coś może być bio, i być zajebiste, to po co skazić ziemię mam? Napewno u mnie w namiocie będą minerale też, ale wydaje mi się ze standardem dla ludzi robiących to dla siebie, jak np. ja powinno być bio. Mordo jak najszybciej wyjeb te hpsy, ten ziomek od hydro 1.35g z wata na hps rekord ma, już leci u niego lampa moja mars hydro 300w, myślę że mu luzem pęknie 550g metra, i nie będę się swoim wynikiem chwalił, ale byłem blisko, też gdzieś w metrze stały pod lampą, ale namiot 1.44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB jeszcze jednej zmiennej nie wziełeś pod uwage wielkości donicy. tam miałeś po 10L, zielony jechał w 15L a niektórzy walą po 20, 25L a to ma bezpośredni wpływ. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB tak ale jak masz większy system korzeniowy to szybciej rośnie. weg np 30 dni w 10L a 15L nie będzie równy korzenie bardzo szybko się zapełniają no i ten sam system odpowiada ile da radę wykarmić kwiatów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, WBB napisał:

@Mr.Green i jeszcze ze 2-3 posty i z tych mineralnych przejdę na BioTabs 🙂

Osobiście spróbowałbym bio tabsow jak Green mówi, z tego co pisze wygląda mi na niezłego zjarusa, jak jara do pracy jak ja z gieta jointa, a więc jak mówi że dobre to zaufałbym mu, ja mam naprawdę ogromne doświadczenie z paleniem, i z czystym sumieniem polecę bio-bizz bo tylko z nim mam doświadczenie, po pierwszej plancie niemam zamiaru zmieniac nawozów, tylko dopracować system, klepią jak trzeba, wygląda też super, a trzymać jak masz przypał to w piwnicy trzeba trzymać kurwi w promieniu 100m

Dodam że doniczki miałem 11l, i auto od fast buda, weź sobie marsa hydro FCE 4800 Samsung 301h Evo 2.85 umol/j 480w, i jak 1kg nie pierdolniesz to coś źle robisz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...