Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

@Lady Green mi brat ciągle powtarza, że ja w niczym nie mam umiaru...  nawet słodycze wpierdole wszystkie na raz 🙂

A lęki wczoraj były nasilone.... kamera by mi się przydała do obserwacji otoczenia 🙂

O mały włos wczoraj nie pojechałem po lekarstwo... w ostatniej chwili się przemogłem i zrezygnowałem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green no bo wiem, że masz rację 🙂

Ja pyskuję? Kiedy? Ponoć jak jestem "na głodzie" to jestem zły do wszystkich... więc dzisiaj powinienem być na tym głodzie 🙂

Prawie rozszyfrowałaś mój nick... dawno temu jakaś "oleńka" mnie tak  ochrzciła. Jakiś dziwnym zbiegiem ona w Londynie siedzi..... 

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB no to może juz coś paliłeś i stąd ten spokój. 🙂

22 minuty temu, WBB napisał:

Prawie rozszyfrowałaś mój nick... 

Pozwól że nie będe zgadywać dalej, dziwne rzeczy mogłyby wyjść...

Oleńką zapewniam, nie jestem.

 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik z małego 0.24m2: 51g.

Dobrze otrymowane, bez gałązek i trochę już wyjarane zanim wyschło. Więc ok 60g. Tyle zakładałem, pod koniec myślałem, że będzie jeszcze mniej. Satysfakcja średnia bo miewałem lepsze wyniki ale nie na tym sprzęcie 😉

PXL_20231216_190449500.thumb.jpg.ec7e72c5b77fec8c643e810d1871c616.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest tak jak się od razu po ścięciu nie trymuje. Ale klepie mocno... tak, że mi się pojebało... liczyłem przecież na 90 z 3szt a nie na 60 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trymowania ma tutaj ktoś maszynkę do trymowania która naprawdę daje radę szukam ale jest tego w chuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16/12/2023 o 20:44, Mr.Green napisał:

@WBB jak przybliżam to średni ten trym 🧐

Green chłopie Ty się o trym dopierdalasz, to było robione po cimoku. A Ty się go czepiasz, on żonę ma od tego. My to powinniśmy go wspierać, w końcu będziemy sąsiadami 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Green chłopie Ty się o trym dopierdalasz, to było robione po cimoku. A Ty się go czepiasz, on żonę ma od tego. My to powinniśmy go wspierać, w końcu będziemy sąsiadami 😉

I to jest prawdziwy somsiad 🙂 Nie dość, że po ćmoku, to jeszcze dzień po moim węgorzowaniu więc baba jeszcze była w trybie Aggressiv. A jak widzę takie gówno do trymowania to mi się nawet nie chce. Ale fakt, najlepiej to to nie wygląda na tej fotce 🙂 

Brat się pytał czy z reszty chociaż będzie 400.... to mu kazałem się nie napalać za bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, WBB napisał:

Brat się pytał czy z reszty chociaż będzie 400.... to mu kazałem się nie napalać za bardzo :)

Namocz w cukrze. Waga Ci się zwiększy i ilość trichomow. Choć u Ciebie nic sztucznego nie było i widać z daleka jak są fajnie obsypane🙂

 

2 godziny temu, WBB napisał:

A jak widzę takie gówno do trymowania to mi się nawet nie chce. Ale fakt, najlepiej to to nie wygląda na tej fotce 🙂 

A ja miałbym to w dupie. Spinanie pośladków o to że nie idzie to w świat. Wszyscy o trym się spinają jak niby tylko oni to mają jarać. Więc co to kurwa przeszkadza że mam więcej liści na topie niż spinacze. Więcej do jarania będzie. A na cukrowych sporo lukru zawsze w bio. A już wiem o co chodzi. Narracja że tylko waga się liczy 🤦‍♂️ zapomniałem gonimy ZK-zgniłego króliczka 😂 jest jeszcze wiele akronimów do rozszyfrowania w ZK😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...