Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green @Lady Green normalnie to jest po 50. A słyszałem i o 70 za sztukę.

A węgorze 25-35 za sztukę 🙂

Ja tam głównie u siebie podejrzewam wodę za taki chujowy wynik. Bo coś zmienili w wodociągach po miesiącu mojej uprawy i jak zbadałem kroplami to wyszło niskie pH... niższe niż przy badania pół roku temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Setę materiału dobrego czadu 2.500 tys ew. Rozbić na dyszki to po 350 ale baw się u nas gdzie wszędzie konfitury...a za węgorzami nie przepadam chyba ze dobrej cocki pachnącej chrzanem 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green węgorz, szczur, grzdyl to z reguły kreseczka... a z czego ta kreseczka to inna sprawa. Ja nie mam dostępy do kokainy i dlatego w życiu nie miałem okazji nawet skosztować.... tutaj amfa idzie. Ale lepsza amfa niż jakieś dopalacze 3mmc, 4mmc czy co tak jeszcze nowszego wymyślili 

A gram koki kosztuje ponad 100 euro... podobno

3 minuty temu, Pablo 1988 napisał:

Setę materiału dobrego czadu 2.500 tys ew. Rozbić na dyszki to po 350 ale baw się u nas gdzie wszędzie konfitury...

Można rozbijać, kolejkę sobie pod domem organizować, setki telefonów itp

U mnie jeszcze nie dosuszone prosto z boxa typowi do torby... smutno teraz, nic nie buczy, nie świeci 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WBB dobrej cocki a nie specyfiku od dentysty ze zamrozi ci dziąsła albo przerobione z coffeina 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB 🤦‍♀️ serio w takie gówno się bawisz? Ja nigdy nie brałam ani tego ani tego, ale amfy to za darmo bym nie chciała, wystarczy ze moj facet raz sprobował i zdał mi relacje jak się po tym czuł. To ma jakis termin ważności? Bo leży mi to juz z 5 lat w woreczku, w kiblu spuścić chyba nie bardzo...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja to się dziwię że już Ci nie rośnie.. masz dwa namioty to tam powinno być jak w chińskiej  fabryce zabawek.. zanim jedna zjedzie z taśmy to walisz już następna 🙂

Marzenie jest mieć takie mozkiwosci jak Ty 🙂 a Ty jakiś smutny jesteś 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lady Green napisał:

@WBB 🤦‍♀️ serio w takie gówno się bawisz? Ja nigdy nie brałam ani tego ani tego, ale amfy to za darmo bym nie chciała, wystarczy ze moj facet raz sprobował i zdał mi relacje jak się po tym czuł. To ma jakis termin ważności? Bo leży mi to juz z 5 lat w woreczku, w kiblu spuścić chyba nie bardzo...?

I tego się trzymaj....ja miałem problemów więcej przez tą fete jebaną niż ona warta....nie ruszaj gówna nie będzie śmierdziało....proste

Termin ważności może i ma chodzi bardziej że wywietrzeje i starci na mocy... możesz do kibla do zlewu albo wysypać na ziemię czy do kosza obojętne...

Chodź ja bym komuś dosypał i patrzył jak powoli umiera 🧐🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest odpowiedni dział na forum o typu tego używkach 🤫ja ogólnie tylko  i wyłącznie lolo jestem przeciwnikiem tegoż białego gowna ale są którzy lubią ta truciznę 😬😬😬😬😬 a kysz a kysz biale moce

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...