Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19/12/2023 o 12:21, WBB napisał:

@Lady Green tzn 2 dni robocze przy boxie. A mój dzień roboczy to 2-3h przy boxie 🙂

Po węgorzu z 3 się robi 6 nie wiadomo kiedy 🙂

Eee to ty jeszcze ogarniasz fazę widzę, ja to chłopie potrafiłem się na gierce w telefonie jak przesadziłem 24h zawiesić i grać darmowego Gametwista, albo na autostradzie 1300km non stop nos w tel, ale oczywiście kołko też ogarnięte.

Ps. Na Gametwist konto mam 910lvl zastanów się ile to wciskania bez bota 🤣🤣

A tak propo dawno nie zaglądałem tu bo masz hpsy, ale ładnie ci idą, ile g z wata wycisles na hpsach najwięcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Prepers napisał:

A tak propo dawno nie zaglądałem tu bo masz hpsy, ale ładnie ci idą, ile g z wata wycisles na hpsach najwięcej ?

A nie wiem... cos tam było ostatnio liczone ale nie pamiętam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB

W dniu 19/12/2023 o 15:26, WBB napisał:

@vego1989 nie ma szans na rekord. Oby nie było dużo mniej niż poprzednio 🙂

Ale widzę, że tym razem na spokoju to piszesz 😃Ważne aby było smaczne i robiło robote, najwyżej pozniej będziesz księgowemu podpierdalal topki 😉😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25/12/2023 o 22:08, vego1989 napisał:

@WBB jak tam Ziomal palonko?Bedzie rekorodzik ?

No jest rekordzik. Takiej kupy jeszcze nie było. Już miałem lecieć następną uprawę ale jakoś chwilowo mi się odechciało 🙂

250g suchego z dużego boxa i 50g z małego boxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB czyli nie wyszedl Ci ten 1g/1W. 

Pieknie, 300g to sporo palenia. Graty Ziomal za wynik!Ksiegowy zadowolony ?😅Spokojnie, spalisz ze 100 i zaraz beda pestki sie moczyc 😃😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 nie wiem ile to tam powychodziło ale ostatnio było 400 z jednego boxa. Księgowy też załamany i zabrał już to gówno żebym nie musiał na to patrzeć. A do zjarania to mam 25g 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ta kosa..?? Pokaż jak to wygląda 🙂

Wymień tego HPSa uparciuchu. Szkoda tyle prądu. 

ja przy 200 wattach ściągam 300gieta z zamkniętymi oczami

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green fotek nie zdążyłem zrobić no i wogóle było nerwowo bo węgorz przedświąteczny jednak wjechał zamiast karpia 🙂

Typowi temat się ogólnie podobał. Mi się wszystko podobało oprócz wagi. A lampy nie ma za co wymieniać...... chociaż już by była dawno wymieniona 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupota to gonić w całości w takim razie.. chyba że dupa szczypi i hajs trzeba to wiadomo 😉

A sama seta po ile? 

Gieta montowałem w tamtym roku w dużym mieście to chcieli 50 za jedynkę 😄 mówię WTF 😄 i średni taki chemik był że śmiało mogę powiedzieć że był chujowy 😄 Widać było że ten top nie ma swojej historii 😄 a miał być z Holandii heh 😉

za 6k zeta lampę byś dobrą wyszarpal 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green ostatnio kolega pisał ze 70zł za 1g jest teraz. Moze w każdym regionie inaczej. 

P.s. i tego co sprzedają w pl nie ma nawet co porownywac do tego co kupowałam w uk. W uk najgorsze gowno wypada o niebo lepiej, no chyba ze w pl nie mam dobrego "dojścia", tak tez może byc. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...