Skocz do zawartości
WBB

|Barney's Farm| 3xWhite Widow XXL + 1xGorilla Zkittlez 400W HPS, 3xGirl Scout Cookies 100W HPS

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Lady Green napisał:

@WBB a w duzym namiocie jak dlugo masz zamiar jeszcze lac odżywki? 

 

Nie wiem. Ma to być do świąt wysuszone, ale ja tego nie widzę 🙂

3 godziny temu, Mr.Green napisał:

@WBB z 80x80 raczej nie ściągniesz 600 😛

No niby nie... ale to by było tylko 150 ze sztuki... niektórzy walą nawet 170 ze sztuki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green no dokładnie.... i takich łodyg mam więcej. 

Ale jak miałbym je zostawiać to busz przecież będzie straszny. 

Następnym razem tnę mocno od razu na dole, a na górze będę oszczędzał wiatrakowe... o ile da radę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WBB  Nie 170 g , ale znaczenie więcej, czyli 225 g z rośliny. Jednak miała wega długiego, więc nie ma, co porównywać, bo nie da sie porównać wega 50 dni do wega 28 dni. Jak chodzi o mnie, to wyciągnę max z każdej powierzchni, ale mając dość długiego wega i odpowiednie oświetlenie, a jak chodzi o światło, to ani ty ani ja nie dysponujemy tym najlepszej jakości, czyli panelami zdolnymi wyciągnąć 3,5 g z Wata.

@Mr.Green Zrobię więcej niż 500 g z powierzchni 0,64 m2, skoro ze swojej o połowę mniejszej( 0,32 m2) robiłem 260 g, co widać w fotorelacji. Jednak to inna sytuacja, bo weg był inny, odmiany też inne i wiedza i doświadczenie inne, więc nie ma, co ze sobą pewnych rzeczy porównywać.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Zielone krainy napisał:

3,5 g z Wata

Zielony jakie to panele, na razie widziałem 3.1 bodajże na samsung h evo(301?) jakoś tak.

@WBB ja bym jeszcze potrzymał te z małego. Bursztyn jest na wiatrakach. A że kopie to na pewno :) ja tam jestem team indica. Nie narzekaj bo ziomek nie wpadnę na tą śliwowice😉 a co do puchnięcia to taki urok. Miejsce cięcia wiatraków nie ma znaczenia bo roślina jest mądrzejsza i ciągnie składniki do pchnięcia w pierwszej kolejności z tych niżej liści. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 no a ta cała fotosynteza w tych wiatrakach nie zachodzi? Po coś jej te liście potrzebne skoro je rodzi a ja ordynarnie jej je zabieram 🙂

To nie jest tyle narzekanie co szukanie progresu. Chciałbym za każdym razem poprawiać wynik dążąc do max i wtedy się nazwę profesjonalny grower 🙂

A to te trichomy w złym miejscu patrzę? Czyli zawsze źle patrzę. Ale ten nie ma gdzie już bliżej ropa patrzeć...

Co, spodobało się ochlejusie jeden? Dzisiaj znowu sobota, robimy powtórkę? 🙂

W tym małym nie umiem za bardzo opanować wilgotności i chciałem ciąć bo jak będzie plecha to ją zaciągnie do dużego boxa. 

Jak przetrzymanie jeszcze tydzień ma dać +2g na roślinie to pierdzielilbym i ciął jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, WBB napisał:

no a ta cała fotosynteza w tych wiatrakach nie zachodzi? Po coś jej te liście potrzebne skoro je rodzi a ja ordynarnie jej je zabieram 🙂

Masz na tyle tych wiatraków że zachodzi bez problemu, na pewno.

 

8 minut temu, WBB napisał:

To nie jest tyle narzekanie co szukanie progresu.

Ja narzekam tylko że Ty narzekasz na indice. Na nic więcej 😁

 

8 minut temu, WBB napisał:

Ale ten nie ma gdzie już bliżej ropa patrzeć...

Masz patrzeć na top, a nie wiatraki czy cukrowe. Tam bursztyn to może wyskakiwać z 3-4 tyg przed najlepszym momentem do ścinki. Zielony już mógłby kosić bo na wiatrakach cukrowych ma bursztyn gdzieniegdzie. Ale czeka bo lubi pierdolniecie.

 

10 minut temu, WBB napisał:

Co, spodobało się ochlejusie jeden? Dzisiaj znowu sobota, robimy powtórkę? 🙂

Dzis druga połówka ma wyjście, ja z dziećmi. Ale odbijemy podwójnie. Mam nadzieję że ona nie wróci z jakąś pieśnią na ustach w stylu WBB gdzie żeś był tyle lat, ten groszek to jakis chuj... Będę nasłuchiwać 😂😉🖐️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, grolsch3 napisał:

Dzis druga połówka ma wyjście, ja z dziećmi. Ale odbijemy podwójnie. Mam nadzieję że ona nie wróci z jakąś pieśnią na ustach w stylu WBB gdzie żeś był tyle lat, ten groszek to jakis chuj... Będę nasłuchiwać

Jak już opróżnimy tą kadź śliwowicy to możemy pomyśleć o jakieś wymianie na tydzień, dwa babami i się zobaczy 🙂

Nie narzekam na indice ale przydało by mi się trochę sativy do palenia w ciągu dnia czasami. Strzał z indici do snu przy ostatniej fajce bym ładował.

Już mi kiedyś brat powiedział: bo ty kurwa musisz jarać cały dzień 🙂

Pójdę dzisiaj osuszacz opróżniać więc nie będę w stanie się oprzeć samplom, które się suszą i założę to moje oko na telefon i popatrzę na te trichomy.... ale tam się nie da inaczej patrzeć... nie wiem. 

Ciekawe czy ta Twoja domów nie pomyli. Holowanie znowu będzie na mojej głowie bo Ty się spizgasz i będziesz miał wszystko w dupie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, WBB napisał:

Jak już opróżnimy tą kadź śliwowicy to możemy pomyśleć o jakieś wymianie na tydzień, dwa babami i się zobaczy 🙂

Jak mnie wkurwi to pomyślimy, ale coś podejrzanie chcesz się wymieniać 😉

 

Godzinę temu, WBB napisał:

ale tam się nie da inaczej patrzeć... nie wiem. 

Ja też do sprawdzenia ucinam sampla, a wtedy kroje go na pół i sprawdzam ten kawałek ze środka topa. Innej dobrej rady na to nie mam :)

Godzinę temu, WBB napisał:

Ciekawe czy ta Twoja domów nie pomyli. Holowanie znowu będzie na mojej głowie bo Ty się spizgasz i będziesz miał wszystko w dupie 🙂

No właśnie tak chętnie ją wypuszczam, chętnie to sprawdzę. Coś za często spogląda na to ściernisko dla @Mr.Green szykowanego ale na gałąź raczej nie patrzy... Może w Twoim kierunku. Pewnie gadałeś żeby spierdoliła od tej indici i sativa ją kusisz 🤔😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 uważaj bo @Mr.Green będzie chciał przymierzać jej dupę do swojego siodła... ja przynajmniej proponuje wymianę 🙂

1 godzinę temu, grolsch3 napisał:

Ja też do sprawdzenia ucinam sampla, a wtedy kroje go na pół i sprawdzam ten kawałek ze środka topa. Innej dobrej rady na to nie mam 🙂

Kurde, na to nigdy bym nie wpadł... a teraz wydaje się, że to banał 😉

Tniesz go po długości czy po szerokości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...