Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green wszystko fajnie pieknie, ale ni jak ma sie do mojego pytania ? 😉 

@Kolbertus to tez ma nie ma sensu , jeszcze raz, moja roslinka ma przezroczyste trichomy i sobie rosnie , a teraz kupilem od typa ziola , kozak , robi robote straszna jak dla mnie i teraz pytanie czemu na topach ktore kupilem sa przezroczyste troichomy ? ani mleczne ani bursztyn ??  powtarzam kopie jak mlody dzikkk w kartoflach 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, dziurawy napisał:

@Mr.Green wszystko fajnie pieknie, ale ni jak ma sie do mojego pytania ? 😉 

@Kolbertus to tez ma nie ma sensu , jeszcze raz, moja roslinka ma przezroczyste trichomy i sobie rosnie , a teraz kupilem od typa ziola , kozak , robi robote straszna jak dla mnie i teraz pytanie czemu na topach ktore kupilem sa przezroczyste troichomy ? ani mleczne ani bursztyn ??  powtarzam kopie jak mlody dzikkk w kartoflach 🙂 

Nie porównój trichomów na ususzonych topach, to gruczołow na żywej roślinie. To normalne, że zmienią wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertus pleciesz glupoty juz , czas na ciebie lulu 🙂 heheh , tak jak widac na zdjeciach wyzej sa identyczne moje z boxa i kupione na ulicy  , moze inaczej wyglada reszta  dookola  ale trichomy pozostaja takie same , a ja caly czas pisze o mocy mocy !!! 🙂  czemu moc jest tak ogromna  na kupionych topach? sa przezroczyste trichomy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy a wiesz jaka odmianę paliłes? Ile ma bazowo THC? Jedna może być 25-30% a druga 15%. Jak weźmiesz taka baczke 15% z przezroczystymi to Cię może tylko lekko sklepac a taka z np 25% -30% na przezroczystych już Cię bardziej porobi. 

Przy czym wiadome jest że to że producent podaje np 25% to nie oznacza że Ci taka urośnie co tyle ma. 

Do tego kolor trichomow nie odzwierciedla poziomu THC a gotowość pąków. 

Czyli w skrócie dojrzałość 🙂

Nie wspomnę o tym że towar z ulicy bywa maczany, pryskany itp. i nie wiesz kto jak koksowal nawozami a i te potrafią klepać 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green w ciagu ost paru tyg przerobilem paru dilerow  i jak bralem od nich potrzebowalem paru fifek zeby cos poczuc a tutaj jeden buch i jest ostro , jak wybieralem nasionka do boxa  ,wybralem plony xxl i wysoka zawartosc thc 25 albo 29 nie pamietam dokladnie ,indica 100% , a od typa nie dowiesz sie co to , jemu to jebie co to skad to aby poszlo dalej , ale jak mu idzie kilo dziennie  ziola i 3 kg haszu dziennie to ma lekki obrot 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak jest konkret towar to jak jak pisałem nawet na przezroczystych może bardziej klepać. 

Pomijając już fakt że twoje zdjęcia z mikroskopu nie są za dobrej jakości. By to porównać i drążyć temat do jakiejś porządnej tezy to wypadałoby wsadzić to pod elektroniczny mikroskop na USB co ładnie wyświetla na kompie dobre zoomy. Wtedy zapewne ujrzelibyśmy różnice między jednymi a drugimi tricho. 

Nawet na twoim zdjęciu jak się przyjrzeć to widać że te na dole to mleczne są a te u góry przezroczyste.. także :rollit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green stary bij zabij ale w tym roku chyba nic gorszego nie robilem  ehhehhe mikroskop lata telefon lata jest w huj ciezko uchwycic , nakrecilem filmiki i pobralem najlepsze klatki , ale jestem pewny ze sa takie same jak na roslince przezroczyste 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy w sumie nie wiem jaki inni bo dyskusja poszła w inną stronę delikatnie, ale na 1 zdjęciu to dla mnie jest mleko. Odpowiedź na wszytkie pytania. Zależy jaką miałaś banie, ja tam mam w dupie sati /indi na mnie działa wszystko podobnie. Ale po tym poznasz co jarałeś

4 godziny temu, Kolbertus napisał:

Gdybyś chciał idelanie to robić to jedną roślinę musiał byś ciąć na wiele rat.

Jak są na to możliwości to najlepszy sposób, lampa niżej i 2 tyg na puchnięcie dolnych.

Jarałem różne stadia swoich kwiatostanów i im bliżej ścinki to już różnica nie w mocy a działaniu akcja (mleko) / zamuła (bursztyn)

@Mr.Green miło Cię widzieć kolego 🖐️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako brak czasu. Sorry że tak nagle zniknalem ale jestem trochę maniakiem pracy i jak mnie wciągnie w robote to czasem aż sam myślę czy jestem normalny 😄 jak co to jestem z powrotem 🙂

@grolsch3 dzięki, również się cieszę że Cię tu spotykam 😉 wszystko ok ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green taaaaa wybacz ale predzej dupa takie zdjecie zrobie niz telefonem i mikroskopem, sam wiesz jak ciezko jestt 

@grolsch3 mleko moze sie wydawac bo takie lipne zdjecie jest , ciezko w huj ciezko zrobic zdjecie przy uzyciu tel i mikroskopu ale dam sobie obie rece uciac ze sa przezroczyste sprawdzalem 8x razy

@Udyr musze to ujrzec oczami wyobrazni ? tak ? jak juz jest mleko to trzeba wyczaic moment 2 tyg wczesniej zeby przestac lac nawozy ?? jak to zrobic ? jak gora zacznie sie robic mleczna ?  aa i czy po scieciu zostawiasz na 3 dni w ciemni roslinki ? czy kosa od razu i wieszasz cale krzaki do dolu ? czy robisz trimming a potem suszysz ? same topy? 

@Monako nie nie nie ma takiej potrzeby, czekamy spokojnie jak na wojnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, dziurawy napisał:

 mleko moze sie wydawac

Ciebie do czegoś przekonać... Mleko to jest z nazwy. Ja są mętne jak na 1 zdjęciu to jest to najlepszy moment na ścinkę. Tydzień w tą czy nie. Jaka to wtedy różnica. Wierz lub nie. Jarałeś w pełni dojrzały produkt. Na pewno nie masz takich samych tricho u siebie w grow

@Mr.Green bywało Ziomuś lepiej, ale i tak nie najgorzej 😁 mam nadzieję że u Ciebie również mięciutko 👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB czym robisz takie focie ? telefon ? na  ost zdjeciu juz bursztyn sie pojawia widze , ja moze z 5 km nie widze napisu na sklepie ale z bliska widze bardzo dobrze , i jest ogromna roznica miedzy mlecznymi a przezroczystymi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...