Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

@dziurawy  z tego tez co zauważyłem to brązowe włosy stają się tez od dotykania topów i chyba mocnego podmuchu 😅 ale wydaje mi sie ze nie  ma co sie przejmować  oby nowe powstawały i dalej rosły 😎 ładnie to wyglada😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens to sa dzieciii mordeczkoo , a wiadomo ,ze dzieci sie nie dotyka 😄 😄 wiatrak gdzies tam buja na nie wiaterkiem , ale tak jakos zauwazylem dziwna brodawke u corek 😄 😛 powiem szczerze , ze zdjecie tego nie oddaja to co jest w rzeczywistosci ,sa duzo piekniejsze i buja nimi tak delikatnie , pylek jest na szczytach ehhh 💘 mozna tak patrzec i patrzec a potem wkurwiasz sie JAK DLUGO DZIWKO ??!!! kiedy cie spaleee !!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brązowe włoski to długi temat😉 od światła, od nawozów, od wieku. I pewnie od wszystkiego 😁 ale powiem Ci tak, myślę że światło tam słabe dochodzi i jest słabsza fotosynteza. Ale to tylko moja teoria. Dlatego lekko je podpala na pistlach. Jak wrzucę u siebie aktualizacje to zobaczysz nadwyżkę nawozów, światła itp na szczytowych pistalach, ale nie mam czasu u siebie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 @Udyr @Zielone krainy @Katastrofedens @Bob drzewny pytanie:

konczy mi sie powoli boost i cannazym wiec pojechalem do sklepu blisko domu mam ogrodniczy , prosze goscia o boosta i o cannazym cena wyjebala mnie 65 euro i 24 euro ale nie to mnie bardziej wyjebalo ziomek mowi zeby walic razem non stop PK i boosta ? i to samo potwierdzil stary holender na wozku 🙂 a na outa samego boosta bez PK ??  jak wy to widzicie i czy ktos tak robil ??

 

CANNABOOST został opracowany specjalnie dla zapewnienia najlepszych wyników w połączeniem z optymalnym nawożeniem – np. CANNA nutrients do roślin kwitnących. CANNABOOST powinien być również stosowany z PK 13/14, ponieważ środek ten dostarcza dodatkowe ilości fosforu i potasu, których roślina potrzebuje do optymalnego kwitnięcia / owocowania w ograniczonym, ściśle określonym czasie. Stosowanie PK 13/14 należy kontynuować po pojawieniu się pierwszych kwiatów, obok aktualnych schematów dostarczania składników pokarmowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie internetowej/etykietach zalecacie użycie CANNA PK 13/14 przez tydzień ale w sklepie polecają aby używać go dłużej niż przez tydzień?

Zalecamy używanie PK 13/14 przez okres jednego tygodnia. Odżywki CANNA zawierają pewne składniki P oraz K. Kiedy roślina jest w pewnym stadium rozwoju w okresie kwitnenia, nie możemy juz zwiększyć pożywienia dla niej ale możemy jedank zmienić stosunek P i K poprzez dodanie CANNA PK 13/14 przez tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy  Cały czas od 4 tygodnia kwitnienia aż do 2 tygodni przed kosą. Oczywiście nie koniecznie, co każde podlanie trzeba obserwować rośliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy  Od pojawienia się prefolwerów liczę kwitnienie. Ja daje nawet codziennie, ale jak zapotrzebowanie rośliny na pierwiastki na to pozwala na danym etapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy Ja pk 13/14 nie stosuje zamiast niego używam stymulatora kwitnienia Plagron green sensation i łączę go z innym stymulatorem też od Plagron sugar royal, jakie mieszam z podstawką bloom , czasami uzupełniam ją grow, no i calmag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy Sprawdzone stymulatory, ja sam jestem z nich zadowolony, ale bez nich też uprawiać się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44/27 @Bob drzewny 1 fotka dla boba , pisales gdzies ze lampa marsa spali  roslinki gdy bedzie na 100% wlaczona gdy jest nizej niz 40 ? 30 ? ja mam 17 cm od szczytów 🙂 od momentu kiedy wjechal nowy box wiec 10 dni ? i jak widac dziewczynki czuja sie swietnie 😉 a zeby bylo milej do rozmowy mialem nawet na 7 cm od szczytu i tez nic nie popalilo ani liscie nie poszly do gory nic nic nic magia kina 😄 lampa 100 w spidera taka sama jak marsa 

20230617_154209_HDR.jpg

20230617_154333_HDR.jpg

20230617_154354.jpg

20230617_154400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...