Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

@dziurawy przy takich już parametrach box powinno się dwa wiatraki mieć tym bardziej jak Ty jesteś już na kwitnieniu i tam już nie może być powyżej 60% bo jest ryzyko pleśni 

ogolnie to Ci zazdroszczę ze jesteś już na prostej teraz pare razy dokarmić i pozniej sama woda z miodem i koniec procesu 

a ja jeszcze dwa Toppingi mnie czekają ale to w niedziele zrobię jeden a następny za jakiś tydzień i poczekam tydzień i przełączam 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako z plesnia mysle ze bedzie ciezko  wyciag non stop chodzi , ale droga daleka jeszcze do konca ?? pare razy 6 8 tygodni jeszcze w H czasu zostalo , a z miodem zrobie jedna roslinke na probe albo dwie okaze sie w praniu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy niby 6/8 tyg ale to zleci szybko już jeszcze teraz nie masz żadnych problemów z niedoborami  itp wiec została najłatwiejsza robota podlewać i obserwować 

jestem ciekawy ile będzie z tego bo jednak tych kwiatów jest dużo bo Ty robiłeś dwa Toppongi czy trzy ?

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako jestem u wiatrakow ciapaki umieja zrobic dobre ziolko 🙂 tylko trzeba wiedziec gdzie zapukac 5e przy 50 g 

@Monako kurwaa jak zapierdala z boxa jak sie otworzy takim skurwysynem ze az dech zapieraaa 🙂 💖

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy  ogólnie to miałem na wykończeniu lightmix i dlatego postanowiłem ze na dwa tyg wsadzę pestki w 0,5l a teraz już są w 11l growmix tylko jedna w 4 l bo ziemi brakło 

u mnie tez już czuć ale jeszcze nie włączyłem wentylator za tudz wl 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy No czuć i to tak jakbys dobre ziółko miał w pokoju 

nawet jak posiedzę trochę w pomieszczeniu to na ciuchy tez pachną 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens masz jakies wloty otwarte ? u mnie byly zawsze zamkniete na starym boxie i bylo ok ? ale wczoraj wylaczylem osuszacz i po nocy nagle podbilo znowu , wyciag dziala na 6 i jest 59 dam na 7 i wyciagne ? osuszacz za maly ? sciany boxa weszly az do srodka tak zassysa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy mam otwarte 2 tak w połowie tez mi zasysa boki ale mam te rurki po środku co zapobiegają głębszemu zassanie

musisz mieć otwarte wloty przy włączonym wentylatorze inaczej złoży ci boxa 😅 

ja mam tez mały osuszacz nie daje rady wgl jakieś gowno z amazona za 40€ 🙄

ale jest i zawsze coś tam wody zaciągnie, ja postawiłem bardziej na wentylatory mieszance by były skierowane na topy by plecha nie miała jak nawet się  tam zagnieździć. Oczywiście okno cały czas otwarte są upały to i wlogtosc mniejsza na dworzu wiec to tez działa na moja korzyść 😎  🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens ale jak sa otwarte okienka to osusacz nic nie zdziala bo jest za maly na caly pokoj , tak mi sie zdaje , musze cos zadzialac , jest na 6 wyciag box wpadniety do srodka ale wilgoc 56

a ja kupilem za 70 e razem z filtrem powietrza niby ma usunac 300 ml wody z pokoju 2 m 2  

 

Edytowane przez dziurawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Katastrofedens napisał:

ja postawiłem bardziej na wentylatory mieszance by były skierowane na topy by plecha nie miała jak nawet się  tam zagnieździć. Oczywiście okno cały czas otwarte

I Ziomek napisał Ci co zrobić😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy nie czaje, chyba. To napisze inaczej. Mieszaki w środku, odpowiednia ich ilość i rozmieszczenie ( 2 porządne na wysokości kwiatostanu) do tego otwarte otwory pasywne no musisz i chuj. Ziomuś dobrze Ci radzi, ja też. To nie odkrycie Ameryki że to podstawa do zbicia rh. Ale jak boisz się o tmv a nie pleche na topach... To nie mam pytań 😁🖐️ wirus nic nie robi oprócz wizualnego efektu i to tylko wyłącznie wiatraków... Poza tym szybciej zarazisz planta nim brakiem higieny dłoni niż oparami dymu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...