Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

@Monako  600 gr to lekka przesada , ale faktycznie jezeli panny pozostana takie pikne to bedzie pan zadowolony 😃😬@dziurawy przy nastepnej uprawie popracuj nad scroggiem 😉 przy 4 pannach i takim okresie na  wege , przy prawidlowo przeprowadzonym scroggu  mialbys duzy problem aby ogarnac im dostateczna ilosc miejsca ( chociaz i tak zapewne tak bedzie , patrzac jak wygladaja na tym etapie 😬)  😉 powodzonka zycze i sledze relacje z ciekawoscia patrzac co sie tam wykluje 😉👌 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako mi 50 g schodzi co msc czy chce czy nie 🙂 

@Skonsternowany namiot i sprzet sie zwroci na bank przy 1 razie o ile uda sie dotrzymac do konca , ale wiedza ktora zdobede przy kazdym dniu uprawy jest bezcenna , nie tym razem uda sie nastepnym spoko frytki majonezik 😄 a jak bedzie gruba lipa z miejsce zaraz wchodzimy na strone i kupujemy wiekszy namiocik i po problemie 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Skonsternowany tutaj wegetacja była na poziomo 45 dni wiec powinno być 500/600 gr z tych 4 roślin to nie automaty wiadomo tylko trzeba dobrze pompować topy 

znajomy przy wegetacji 55 dniowej 4 rośliny 730 gr suchego 

@dziurawy  ja to pale 3 gr w miesiącu jak dobrze pójdzie wiec taka ilość by mi na x lat wystarczyła 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako tez mam takiego holendra mowi tak o heroinie raz w msc bo mu zeby wypadly 🙂 ale mowi kocha, too zajebista sprawa ale raz w msc 😄 😄 ehheheehhe ma na bank ponad 50 na karku 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20230530_174029.jpg

20230530_174033.jpg

20230530_174045.jpg

20230530_174054_HDR.jpg

1 ml calmagu 2 ml boosta 2ml canazymu 3 ml floresa esa /1 L na glowe 1250 ml 

44/8 

@Bob drzewny @Monako @Udyr @Zielone krainy

pytanie do was : przy podlaniu roslinki lejecie az pojawi sie na dole woda ? czy moze robicie tak ze lejecie az bedzie cm wody w podstawce ?i zostawiacie ,  jak to u was wyglada ? 

zastanawia mnie czy to nie za malo 1250 ml na glowe ? dzis po raz pierwszy zobaczylem wode w podstawce ale tylko na jednej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy  dużo zależy od temp, wilgotności powietrza, rodzaju donicy, litrażu donicy. Ja sobie aktualnie zwiększam dawkę co tydzień o 200 ml i patrzę po liściach kiedy przeholuje, ale u mnie jest materiałowa donica 26L, więc zupełnie inne warunki i o wiele ciężej przelać, a o wiele łatwiej przesuszyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@dziurawy ja podlewam 20% objętości donicy na 3/4 dni czyli teraz 100 ml na 500 ml  i delikatnie mi wylatuje 

jedni mówią na wagę drudzy 10/20% objętości donicy widać to po ziemi jak jest już sucha to podlewam jak widzę ze mokra jeszcze to od puszczam  podjęli jutro 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20230531_172724.jpg

20230531_172733.jpg

20230531_172745.jpg

44/11 BLOOM 

1330 ml na glowe samej wody dla 3 dziewczynek , malutka w rogu miala mokro jutro dostanie amciu amciu , do konca boxa zostalo 34 cm 😄 😄 😄 

20230601_161853.jpg

20230601_161913.jpg

20230601_161923.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy eee, jak już zbierasz to chyba się uda😉 musisz z nią porozmawiać, że jeśli nie przystopuje to nie będzie litości🙈 chociaż znając kobiety to nie posłucha jak ma perspektywę przeprowadzki do nowego i większego domku 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, dziurawy napisał:

tylko ta jedna lodyga tak idzie w goreeeeee

dzisiaj jedna, jutro trzy, później pięć.... u mnie modlitwa nie pomogła 🙂

Ale 2 dni temu będąc na fazie upatrzyłem jedną łodygę i sru ją na próbę.... bo widziałem kilka lat temu jak gościu na luzaka łamał

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 ahh te kobietyy tylko kasa i kasa heheheh 😄 😄 lubia wieksze rozmiary 🙂 

@WBB chyba nie zlamie raczki swojemu dziecku ??!!!! a co jak polamie zebra dzieciakowi ?? lepiej chyba nowy domek poki co trzymam kciuki heheheeh 😄 😄 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...