Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

@Katastrofedens no lekka pizda jest z tymi siatkami , ale ta co widzisz to huj spider farmer dal by w komplecie na box 100 cm ?? a kratki w srodku maja po 15 cm ??!! to jest dopiero jazdaa, popatrze za jakims sznurkiem i to ogarne 

@Bob drzewny mam tez te JOJO do podwiazywania lodyg w praniu wyjdzie 😄 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ja nie wiem jakie daje ja homeboxa chciałem dla mnie lepiej wykonane się wydają i jestem zadowolony 😁 a siatkę tez kupiłem oczka są jak powinny ale strasznie do dupy wykonanie siatki 🙄 sercem jardin chyba robi najlepsze a najlepiej to pomyśleć nad własna konstrukcja 🙂 możesz ta zostawić jak jest i na to jeszcze jedna siatkę dać by ładnie teraz poprzeplatane jak chcesz 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44 dzien nie moge dluzej czekac dzis jak dziewczynki wstana zmienie wszystko na bloom 12/12 swiatlo dam na 85 mocy wys 30 cm 

jakies porady sugestie ?? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens szukalem wczoraj po sklepach w nl szukalem na yt ale jak polowa siatki ma mi wisiec ?? albo mam przez nia przejsc to na huj mi ta siatka na arbuzy ?? te kkwadraty powinny miec maks 7 -8 cm a nie 15 cm , dorabiam u siebie sznurki polowe juz zrobilem polowe zrobie jutro bedzie git 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy  ja mam włączony cały czas, od narodzin do śmierci. Trening łodygi (pogrubia się znacznie) dzięki temu zabiegowi. Co grower to różne sposoby. Niektórzy na weg w ogóle nie włączają nawet wyciągu, zawsze dostosowuj do tego jak wygląda sytuacja u Ciebie w namiocie. I co chcesz osiągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 100 kg z krzaka 😄 😄 roslinka ma juz 44 dni obserwuje ja codziennie czytam , mysle porownuje i jedziemy z tematem , ja wlaczylem mieszajacy w srodku ,tez na poczatku po 1 przesadzeniu , powiem ci ze u mnie na vegu rzadko wlaczal sie wentylator wyciagajacy , mialem problemy z wilgotnoscia ale wrzucilem nawilzacz i  sie ogarnelo jak teraz , byla na 60 wlaczylem mieszajacy w srodku spadla do 50 jest gitara lecimy z bloomem 

20230523_171555.jpg

20230522_175303_HDR.jpg

20230523_171603.jpg

20230523_171609.jpg

na ostatnim zdjeciu te male paczki tez wycinac? czy z nich tez beda kolby jak butelka wody 5L ? 😄 😄 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy  Pod siatką powinno być wszystko wygolone , same łodygi nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...