Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

@Katastrofedens ida ida w gore ciagle , tylko ta jedna w prawym gornym rogu tak stanela w miejscu ?? nie wiem czy to nie przez wiatraczek byl chyba za mocno skierowany na ta jedna roslinke ? sam nie wiem a moze genetyka ?? 

@WBB to podpatrzylem u zielonych krain , zeby tylko szlo w kolby na gorze i nie bylo popcornu 🙂 na dole 🙂  trzeba czytac fotorelki tam wszystko mozna znalezc , jedynie wkurw jest jak 10 stron z czego 3 strony gadki o policji albo o dupie maryny 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy możliwe ze dostały stresu przez to albo i genetyka musiał byś poczytać jakie duże rosną 😅jak dasz radę spróbuj coś pod nią podstawić teraz lub za tydzień jak Jeszcze podrosną  by trochę do góry podnieść 🙂  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@dziurawy one już są przelaczone czy dalej je na wegetacji trzymasz bo jeszcze one urosną na kwitnięciu i żebyś się zmieścił 😊

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertus moja milosc do topow je tak pędziii 😄 😄 :bonghit:

nie widac tego po zdjeciach ale zaczynaja sie robic lekko jasno zielone a to chyba dlatego ze nie bylo nawozow przez 5 dni teraz poszla sama woda i widac jak na dloni ze zaraz trzeba karmic nawozami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertus ale raczej nie wolno lamac zasady raz nawoz raz woda ?? robiles tak ?? 

ciekawe jak mocno sie wkurwie jak po 90 dniach sie cos zjebie czytaj jak u bobarzewnego poszlo wszystko w huj 😞 

20230527_174234.jpg

20230527_174239.jpg

20230527_174242.jpg

20230527_174246_HDR.jpg

44dni wega/7 bloom 

moc 100 %

wys 30 cm 

wilg 50 -55 

12/12 dzien noc 

dzis byla sama woda - ph 1250 ml na glowe ?? czy to nie za malo ? nie widze aby woda wyplywala z dolu ??

@Katastrofedens doniczka poszla w gore dzieki ziomm 😄 nie bylo latwo utrzymac 15 kg w 3 palcach i podlozyc cos pod spod ale dalo rade zero ofiar w ludziach 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@dziurawy  szczerze ja stosuje teraz zasadę raz wspomagacze, raz nawóz, aby zawsze coś w tej wodzie było. Żeby roślinki nie siedziały o przysłowiowym "suchym pysku". Podlewam raz na trzy dni. Co do @Bob drzewny to podobnie jak Twoją fotorelkę jego też śledzę. Na poprzednią też miałem oko. I szczerze facet ma zajebistą wiedzę, napewno większą od mojej, ale wydaje mi się, że w jakiś sposób nie potrafi jej wykorzystać, popełniając błędy. Wiadomo, na nich się uczymy, ale to jest tak jak ze składem PSG, mają w nim elity, a potrafią przesrać z dużo słabszymi drużynami. 😄

Edytowane przez Kolbertus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kolbertus  @Zielone krainy @Udyr@grolsch3 a co wy o tym mysliscie tez tak robicie? jak napisane wyzej ??

u mnie bylo by za sucho raz na 3 dni ?? choc ostatnio dalem im wlasnie po 3 dniach bo bylo nadal mokro , co do bobusia ma jebany potezna wiedze ksiazkowa ale mysle ze za bardzo sie spina , ktos tu napisal daj roslince spokoj ona sama sobie poradzi i jak widac u mnie poki co jakos daje rade patrze obserwuje czytam ogladam , wszystko sie zgadza.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlewa się wtedy kiedy trzeba. Jak zaczynają kwitnąć to czasem i codziennie trzeba dolać.

Zależy od parowania wody z donicy i zużycia jej przez roślinę. Nie ma zasady co ile dni trzeba dać wody.

To nie jest fizyka kwantowa żeby trzymać się zasad 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dziurawy napisał:

@Kolbertus  @Zielone krainy @Udyr@grolsch3 a co wy o tym mysliscie tez tak robicie? jak napisane wyzej ??

u mnie bylo by za sucho raz na 3 dni ?? choc ostatnio dalem im wlasnie po 3 dniach bo bylo nadal mokro , co do bobusia ma jebany potezna wiedze ksiazkowa ale mysle ze za bardzo sie spina , ktos tu napisal daj roslince spokoj ona sama sobie poradzi i jak widac u mnie poki co jakos daje rade patrze obserwuje czytam ogladam , wszystko sie zgadza.

 

Wiesz, zalezy tez jaką wilgotność trzymasz w boksie. Zawsze lepiej przesuszyć niz przelać, chociaż i jedno i drugie stresuje rośliny. Kiedy podlewałem co dwa dni, perlit obecny w donicach zaczął robić sie zielony. Nasypałem też go na sam wierzch donic, aby mieć jako taki wskaźnik wilgoci poza oczywiście miernikiem elektronicznym. No i póki co sprawdza się. U mnie przy wilgoci 60% raz na trzy dni w zupełności wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr nie nie tu chodzilo o to czy moge robic jak kolbertus czyli nie podaje raz woda raz nawoz a do kazdego podlania dodaje jakis wspomagacz ??  robiles tak ? czy zawsze woda potem nawoz ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy wybacz trochę zakręcony jestem przy niedzieli 😄

NIe wiem jak to się ma do nawozów mineralnych bo zwyczajnie ich nie używałem. Ale napewno lepiej dać czasem roślinom odetchnąć od jakichkolwiek nawozów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...