Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

@hubert2020 to forum mnie nauczylo , ze kazdy mowi co innego i najlepiej sprawdz sobie sam 🙂 u mnie ec na start to 0.6 woda z kranu 

co do rekawiczek nie dotykam lapami roslinek, ani razu wszystko w rekawiczkach , podlewam bez bo nie dotykam ich pale szlugi i chce unikac wirusa tytoniowego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@dziurawy ja zakupiłem Canna Cure i sobie rośliny spryskam raz na tydzień i nie ma opcji na jakies nieprzyjazne wirusy itp

Ja znów podchodzę do tego już zupełnie inaczej niż kiedyś wiem co daje w jakich dawkach i wykluczam niedobory 

u Ciebie jeszcze dwa stresy przed roślina Topping i przesadzanie wiec nie jest złe 

siatka fryzjer i owoce a pozniej kanapa i film 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przed calmagiem :

20230511_164443.jpg

20230511_164456_HDR.jpg

po calmagu 1ml na litr i 2 ml na litr cannazymu efekt 4 cm przez noc 😄 😄 🙂 🙂 nauka nie idzie w las DZIEKI ZA POMOC !!! 

20230512_163027.jpg

20230512_163221_HDR.jpg

20230512_163356.jpg

jakies rady wskazania ? cos dodac odjac ? 

temp 25/21 

wilg 60-70

moc 60 

wys dzis poszla zmiana z 25 na 30 cm 

swiatlo nadal 20/4 

Z panem Bogiem drodzy parafianie 

Bog kocha nas tak samo (chada) 

20230512_163403.jpg

@hubert2020 35 dzien mordeczko

a co do drugiego pytania to ty mi uswiadomiles , ze nie zajaram zajebistego ziolka jak pisze na opakowaniu pestek 9-11 tyg bo tam nikt nie dodal kielkowania, suszenia czyli to byl smiech przez lzyy 😄 😄 😄  ja tutaj nikogo nie przyszedlem obrazac , zaczepiac , czasem za duzo zartuje ale nic wiecej !!! 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 nic nie pomylilem mordo 🙂  tak zostalo do dzisiaj wariat 😄 gdy chlopaki mieli 18 lat na osiedlu ja mialem 9 , myslisz , ze nie wzieli mnie na 18 ? do dzis ja pamietam , matka zamknela mnie na cale wakacje w domu , ale byla grubaaa bibaaa 🙂 

@hubert2020 dopiero dziadek juz rowniesnik , zdecyduj sie hehehe 😄 😄 ale jak chodzi o lata palenia to dziadek :ganjamon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 moj byly ziomek zaczal jarac od 11 roku ale mi jakos sie nie spieszylo ,bo ogladalem exxpres reporterow i tam pokazywali jakis sqout z helupiarzami i  mi sie to nie spodobalo hehehe  1 raz zajaralem gdy mialem z 10 lat i ok poszlo a dopiero potem zaczalem jarac, zadajmy sobie pytanie czy to dobrze ? 50/50 nie masz pojecia ile mialem w zyciu problemow przez ziolo , ile spraw w sadzie, kuratorzy , a koniec koncow to wszystko bylo przez ziolo , starzy nie ladowali mi kasy po kieszeniach masz baw sie , dawali ile mieli i ile mogli , znam ludzi co nie pala nie pija , zyja ,dobrze sie bawia i bez tego ,zdania sa podzielone i niech nikt nie pierdoli ,ze trawka nie uzaleznia , tak samo jak kawa papierosy czekolada cukier zyciee zycieee a co do wieku mozesz dla mnie miec i 15 lat jak masz cos w glowie dogadamy sie a jak masz 50 i pusty leb to juz tego nic i nikt nie zmieni , tak to wyglada 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ostatni topping poszedl , teraz czekam na kwiatuszki potem wieksze donice jakies sugestie rady ? siatka ?? 

20230514_153522.jpg

@Zielone krainy nie ukrywam , ze marza mi sie twoje kolby 🙂 jakies sugestie ? jak ty to widzisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy  Lekka defoliacja usunięcie zbędnych szczytów, jakie gorzej rokują i wystarczy, jak chcesz iść w scrog to też możesz, jak wolisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...