Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

@dziurawy bo już prawie się na Ciebie obraziłem 😂 stary ja z tego outa to miałem pięknych topów co niemiara. Wynik zawsze podaje mniejszy bo po co się chwalić w tym hobby. Niedawno się dopiero skończyło, a rekreacyjnie nie pale 😎 więc uwierz że indoor porównywać do out to jak kurwe z gierkówki do 'modelki' linktree czy innych takich. Mówię o wadze. Bo wizulanie podobno najlepiej indoor. Ale tylko dlatego że mamy taki klimat na jesieni. Pod koniec zbiorów. Koniec października czy listopad to raczej już faktycznie mało słońca. Ale wrzesień tamtego roku i cześć października była ładna. Gwarantuje Ci że miejscówka była mega doświetlona. Nie ma co porównywać.

Ty na siłę szukasz potwierdzenia swoich przypuszczeń, a ja po rapowemu choć o miłości, a miłuje bliźniego w sumie, odpowiem. Ja nie przypuszczam, ja to wiem. Wiem że wysokiej klasy lampy od pająka nawet na kwadrat 70x70 nie zapewnią Ci tego czego oczekujesz. Niestety. Piszę Ci stary człowiek, a młody grower jeszcze. Nie wiem jakich fachmanów pytasz, ale zapytaj czy nie pożyczy Ci minimum 100w w podobnej klasie słonecznej. Uwierz że będzie konieczne😉

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy dowiesz się tylko i wyłącznie ze swojego doświadczenia🙂 ale możesz też korzystać, tylko musisz mądrze wybierać doradców, z doświadczenia doświadczonych doświadczycieli. Ja tam się do nich nie zaliczam. Natomiast wiem że nie będzie poniżej szczytowych kwiatów i to tych najbliżej światła, napuchniętych szyszek 😉

Aaa. Objawy. Za bardzo się wyciąga. To jest podstawowy 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ale ja się z Ciebie nie nabijam, czy lacha nie drę. Serio. Czasami mi czarny humor wjedzie, ale bez tego i tych kwiatów życie byłoby nudne 😁

Już Ci pisze jak to odczytać. Na przyszłość nie rozciągał bym siatki jak nie wiesz po co i do czego. A nawet czemu bo tylko sobie utrudniłeś. Indoor to nie out... Ty tu jesteś przyrodą. Jesteś bogiem i uświadom to sobie. Będzie łatwiej. Więc jak widzisz że z tyłu Ci się wyciąga, a spod słońca nie to co trzeba zrobić? Ale najlepiej bez siatki wtedy jechać 😉 no i tak musisz uprawiac a nie upierać się jak... I szukać u wszystkich potwierdzenia czegoś co już miliony growerow na całym świecie sprawdziło. Sf 1000 nie jest na kwadrat 70x70 na flo. Po prostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ziomek walka z Tobą to jak walka z wiatrakami 👊 a co na tej stronie jest napisane, na flo jaki kwadrat przewidują że będzie dobrze doświetlać? To weź pod uwagę że to już z górką podali. Nie musisz wierzyć. Ja uciekam do realu. Miło się dyskutuje ale ja nie don Kichot czy Sancho Pansa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, dziurawy napisał:

@grolsch3 nie ja nie wiem jakie miales swiatlo ale z gory zakladam ze miales mniej niz ja ? wiec moje boby nie powinny byc gorsze niz twoje ? zajrzalem na 1 lepszy out gdzie byly widoczne topy padlo na ciebie 🙂 

Ojjj uwaga z tą pewnością, czy grolsch miał mniej światła, bo on używał lampy dobre 100 razy większe od naszej planety :classic_biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokora synku, pokora... 🙂

Teraz musisz sprzedać namiot i na out wszystko.... i przeprosić wszystkich, którym dopierdalałeś 🙂

 

ps. z tym "synkiem" to żart..... żeby nie było 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB ja ma bardzo duzo pokory w sobie i szacunku do drugiej osoby , aaa i pokaz choc jedno zdanie procz czujnego ? do kogo sie dojebalem albo cos zle napisalem ? bylem na stowe przekonany ze topy spod slonca sa hujowe ale wszedlem do grosza na zakonczona fotorelke i cos mi tu nie pasowalo a teraz dowiaduje sie ze sloneczko lepiej grzeje niz led hps wszystko razem , nie wiem na jakiej lekcji to w szkole bylo ? a moze nie bylo ? albo mnie tam chwilowo nie bylo 😉 

a kazda rozmowa klotnia prowadzi do wnioskow o to chodzi zeby wyciagac wnioski i nie popelniac bledow 🙂 

co do lampy zdania sa ostro podzielone 3 starych growerow twierdzi razem za mna ze strata bedzie bardzo mala przy pozostawieniu boxa scianki 70 cm aaa reszta zobaczy za 2 msc efekty 🙂  albo JA ? 

wlodi- jak nowonarodzony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy out jest bardziej ryzykowny, bo możesz mieć słabe lato, jakieś ulewy itd, ale tam w zasadzie nie musisz robić żadnych treningów bo zawsze wszystko jest dobrze doświetlone (słońce wali z każdej strony, dlatego roślina ewolucyjnie nie wymyśliła sobie żeby robić np jakieś LST, tylko rośnie w górę na oślep :classic_biggrin:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, dziurawy napisał:

@WBB troche taki magic 44 dni od wyjscia z ziemi oraz 22 dni od przelaczenia na kwitnienie 

Aaaa... to by pasowało. Moje są starsze... 77 od wyjścia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...