Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Świetna odmiana bardzo ją lubię 😉 też mam aktualnie na warsztacie . Czy też macie tak że rośliny od rqs. Na pewnym etapie przez pewien czas jeb** szmatą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CryStaff powiem ci nie chcialem o tym pisac, ale od jakiegos czasu jebia, jak zdechly po 3 msc kot, ktory lezal na sloncu, a teraz ktos go ponownie gotuje, cos w ten desen 😛 jak bym mial opisywac odczucia ale co zrobisz live 🙂 

takie cos zaczyna sie pojawiac na jednej z roslinek 

20230621_145809.jpg

20230621_145818.jpg

20230621_145905.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na pewnym etapie zacząłem się cieszyc jak zaczynała jebać ,,ooooo już weszła e etap brudnej szmaty "Teraz mam rekord na critical auto waliła szmatą tylko kilka dni ale nie mam bladego pojecia od czego to zależy ja tylko od rqs pestki za to czytałem że inni też tak miewają . 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy Pewnie zapas azotu był jeszcze w ziemi, bo się skumulował przy wcześniejszych podlewaniach i je lekko popaliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ogladam je codziennie,  po pol godziny jak psa ktory wrocil z lasu i trzeba go obejrzec, czy nie ma kleszczy 🙂 patrze na kazdy listek, kazdy kwiatek 🙂 pewnie to moj zajebisty pomysl z ukorzeniaczem, zeby podlewac z woda 😕 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20230623_165622.jpg

20230623_165802_HDR.jpg

20230623_165827_HDR.jpg

20230623_165838.jpg

@Zielone krainy @Andi siemanko czytalem na temat water curringu , za duzo tam nie ma , ale wiem ze cos wiecie na ten temat ? jakies plusy minusy ? bo przez 2 lata doslownie 2-3 osoby pytaly o to ale brak opisu , i jakos czesto nie czytam zeby ktos sie w to bawil jak wy to widzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy water curringu to jest potrzebne jak byś nawozy lał do ścinki to wtedy musisz tak zrobić by pozbyć się nawozów ale teraz to się robi ze pozwalasz by roślina sama się wyssała z nawozów jakie plusy bądź minusy to nie wiem 

Busz totalny 😂😂

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@dziurawy  Robiłem wc, czyści z nawozów temat, jak sie np. lało nawozy do końca, ale jednocześnie psuje aromat i smak, więc jak ktoś jest smakoszem to będzie zawiedziony, ale za to poprawia moc tematu, więc jak kogoś interesuje głównie moc tematu, to będzie zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy tak myslalem ze jest cos ale ale , jak prawie nikt tego nie robi , ziomus wrzucil 4 topy na probe zobaczymy jak wyjdzie 

lipa bez tej siatki , dziewczynki zaczynaja sie klasc do ziemi od ciezarow topow 😄 🙂😉 😛 jojo , sznurek i jedziemy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny tak mi nogi sie uginaja jak sznurek dotyka topow 😞 😞 😞 , a uwierz mi zdjecia tego nie oddaja topy sa wszedzie 😄 😄  wszystko przez brak siatki , przy zmianie boxa , a teraz nie jest latwo wez pod goraca lampe nie dotykac krzaczkow bo tak upierdala zywicaa szybkoo 😄 😄 zawiazac sznurek czy zawiesic jojo zjebane jojo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...