Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13/07/2023 o 20:15, WBB napisał:

Raczej kupisz. Do każdego pewnie pasuje...

16892721037026246104976804585382.thumb.jpg.c81137bed6d13f887a818689070591e9.jpg

siema mordo jakie maja przyblizenie te nakladki ? musze cos kupic bo drazni mnie ten mikroskop ! 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dziurawy napisał:

jakie maja przyblizenie te nakladki

Nie wiem bo nic tam nie pisze na tym. Używam tej pierwszej standardowej bo dwie pozostałe są do jakiś innych zdjęć... Tak dawno kupowałem, że allegro już mi tego zakupu nie pokazuje.

Ale to były w miarę tanie rzeczy... Później są jakieś inne już ok 100. A ja pewnie z 20pln dalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy No jeszcze z pol roku i będzie chyba gotowe 

kiedy kosa ?

wyliczylem ze minął dzisiaj 7 tydz od momentu pojawienia się włosków wiec chyba jeszcze 2/3 tyg i kosa 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green chyba bym stracil wtedy obie rece 😄 😄 hhhehehe jak bym sie zalozyl 😛 czekalem na mleczaki bo myslalem, ze caly trichom zrobi sie mleczny a teraz juz wiem ,ze zmieni sie kolor jedynie tej kuleczki na czubku trichoma 

i na pewno duzo dalo zmiana mikroskopu na dodatkowy aparat w telefonie x100 choc bankowo tyle nie ma 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 4 dniach suszenia topka w szafce ,nadszedl czas proby 😄 ,lodyga sie ladnie lamala , zapach byl piekny cytrusowy , palenie tak jak lubie ostro drapie w gardlo do tego zbiera na rzyganie 🙂 moc jest idealna , praktycznie brak oddechu , jest superrr !!  mega dobry wybor odmiany !!!  jedynie trzymac kciuki za ziomka zeby dokonczyl zniwaa 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dziurawy napisał:

i na pewno duzo dalo zmiana mikroskopu na dodatkowy aparat w telefonie x100 choc bankowo tyle nie ma 

5 euro za podpowiedź 🙂

Bez dwóch zdań te fotki lepsze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 niestety to troche zajmie czasu ale na pewno wrzuce za jakies 5 tygodni jak wroce 

@WBB przelew blik ? natura ? nie da sie mikroskopem zrobic zdjec , roslinki sie ruszaja , reka lata , mikroskopem trzeba tez przyblizac oddalac jest ciezko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Monako napisał:

jeszcze teraz aparat trzeba zmienić i będą dopiero dobre fotki bo są rozmazane 

Bo nie da rady nieruchomo utrzymać telefonu, nie poruszyć topem i kliknąć migawkę.... 

Trzeba by statyw, ściętego topa i najlepiej namiot bezcieniowy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...