Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

@dziurawy ale akurat w sumie co do warzyw i owoców, to rzeczywiście w UE jest restrykcyjna polityka co do nawozów i masz 3 etapy, w których można korzystać z nawozów i na każdy etap/sposób podania są różne ograniczenia i jak chodzi o glebę, to sole mineralne nie wchodzą w grę blisko żniw. Nie wiem jak jest poza UE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny spoko spoko myslisz , ze wszystko jest legitne ? a co z owocami kupowanymi od rolnika na targu ? moge ci dac 50 roznych przykladow ? a na koniec dojebie do pieca ostatni przyklad johson &johson znana firma z kosmetykami dla kobiet rozne zasypki pudry dla dzieci ? kojarzysz ile spraw w sadzie w usa przegrala ta firma ? bo podawala puderek zasypke ktora potem powodowala raka w tej chwili jest 38 tys pozwow i ok 4.5 miliarda do wyplaty ?? a mi ktos pierdoli o jakims azocie co pewnie wiecej opierdolilem z czeresniami za malolata na osiedlu 🙂 taka jest prawda i fakty , moze ktos sie wkurwiac obrazac , ale co ja moge jak ktos ma dupe wyzej niz glowe ?  

@vego1989 latwo zrobic ,tylko kto je potem zje , jak wyjda hujowe a nie jak szarlotka od mamcii 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy a no farmaceutyczne firmy to pewnego rodzaju mafia w białych rękawiczkach :classic_biggrin: Był przypadek, gdzie zarobili 70 mld $ na pewnym leku, okazało się że ten lek spowodował 40 tysięcy przedwczesnych śmierci i musieli zapłacić 20 mld $ kary. Czyli możesz wybić 40 tysięcy ludzi i nadal zarobić na tym 50 mld $

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny ale ja ciagle bije do tego ze troche azotu potasu i fosforu nie zabije mnie jak ktos sugeruje , bo sa wieksze tragedie , aa i ciagle przypominam srodowisko jest podzielone czy plukac czy nie ? ale do czasu juz gonzales spakowal nasionka czekamy jak na osiolku dotra z hiszpanii i lecimy z testami lampy i woda na koniec kwitnienia 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy  znaczy tam chodzi o smak, bo taka roślina najpierw sobie zasysa jakiś pierwiastek załóżmy azot i zanim coś z niego "zbuduje" to gdzieś ten azot sobie magazynuje i właśnie to płukanie ma na celu zrobić tak, żeby w magazynie było jak najmniej czystego azotu, a żeby jak najwięcej go było już wbudowanego w ściankach rośliny.

Ale powiem Ci że ja np nie będę w ogóle płukał i zobaczę co to wyjdzie, będę jedynie obcinał dawki nawozów stopniowo, ale bez płukania. Chyba że coś zjebie po drodze i będzie jakiś nadmiar w glebie tak jak teraz mam nadmiar wapnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy i jak sytuacja z tym ledem wygląda bo wykłucaliście się czy da radę czy nie. Palonko klepie dobrze? Nie wiem czy za wcześnie ścinkę zrobiłeś, jak ja tam widzę około 50%mlecznego koloru, reszta przezroczysta. Mam podobny led i powierzchnię i teraz sobie zadaje pytanie czy Ty za wcześnie ściąłeś czy led nie uciągnął?

Edytowane przez xOkoń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...