Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr wlasnie smak jest perfekt, ale gdzies zgubilem ten piekny zapach cytryny co byl na krzaku taki wyrazisty 

@Glut78 raczej chyba juz nie , bylo kiszone przez 14 dni codziennie otwierane po 2 razy jest delikatny zapach cytrynki ale to nie to co bylo na krzaku 

@grolsch3 nie myli sie ten co nic nie robi 😄 ciagle zastanawiam sie co do opisu na stronie 1 m2 od 500 g do 650 g hehehehhehe 😄 😄 

@Glut78 chyba bledem byl osuszacz w srodku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dziurawy napisał:

@WBB ile ci wyszlo ??

Hmmm... jeszcze niedawno się wkurwiałem, że mało.... ale już zapomniałem 🙂 380g zdaje się nie licząc podbieranych wcześniej sampli 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy a u mnie dobrze mam jedna roślinę pod opieka bo odechciało mi się więcej ☺️ ale zaczyna już włoski wypuszczać wiec dwa miechy i kosę robię i pauza 

ja ogólnie suszyłem w 27C wilgotność 55/60% wyschło w 5 dni i zapach i smak bardzo ładny a ta Mac1 to kozacka odmiana Critival tez super ale Mac1 wygrał w moim guście zapachu i smaku 

tupie kozacko i tylko 6 tyg na kwitnieniu łącznie chyba wyszło 86 dni weg ind flo

terqz mam Dos Si Dos 33 trzy toppingi i zobaczę ile wyjdzie 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy na krzaku inna temperatura, wilgotność i świerza😅. Co chwila nowe…

Aromat jednych woni jest bardziej trwały inny słabnie. Normalne jak ze wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, dziurawy napisał:

@Monako a ja mialem 20 stopni plus osuszacz i wyszlo tylko albo az 7 dni , jutro wbije popatrze co sie dzieje u ludzi ciekawego na relacjach

 @WBB ale jak dobrze pamietam miales 3 czy 4 krzaczki ?

3 sezony + 2 automaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 tragedii nie ma ale jednak niedosyt zostal jak to sie mowi 😛 

dzis zaczynamy na dwa boxy nowy sorcik 

a do gluta pisales o tych torebkach z wilg 58 lub 62 ? ktore lepsze i jaka jest roznica miedzy tymi 4 % ? 

@WBB ale z tego co pamietam grzales hps ostro tam , dlatego taki spoko wynik 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy po ścince, roślina traci swoje terpeny zapachowe. Po wysuszeniu zostaję srednio 5-10% aromatu. Dlatego nowością jest ekstrakcja żywicy z żyjącej jeszcze rośliny nie ścinając jej by zachować maxymalny smak i zapach. 

🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green chyba widzialem ten sposob w Maroko. Rosnacego jeszcze topa gosc bral w rece i "tarl go" a zywica zostawala na rekach. "Zeskrobywal" ja z rak co jakis czas a roslinki rosly sobie dalej

Edytowane przez moonkagliwicee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...