Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

@WBB ale ogólnie nie chodzi mi o dziurawego ale dużo osobo tak robi ze jak ma fotorelacje to siedzi codziennie ale jak już po to noe wchodzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako grubo grubo grubo sie pomyliles 🙂 

W dniu 10/08/2023 o 19:19, xOkoń napisał:

@dziurawy i jak sytuacja z tym ledem wygląda bo wykłucaliście się czy da radę czy nie. Palonko klepie dobrze? Nie wiem czy za wcześnie ścinkę zrobiłeś, jak ja tam widzę około 50%mlecznego koloru, reszta przezroczysta. Mam podobny led i powierzchnię i teraz sobie zadaje pytanie czy Ty za wcześnie ściąłeś czy led nie uciągnął?

powiem ci sytuacja jest mocno ciekawa nadal sie nie otrzasnalem po tym co sie stalo 🙂 

czy dal rade led ?? bardzo trudne pytanie chyba nie dal ? jak na takie krzaki ?? mysle ze poszlo pare bledow ktore jak widac nie wybaczyly rosliny , tak jak mowisz bankowo za wczesnie sciete paru tygodni brakowalo , za malo swiatla , za malo nawozow , zjebalem z siatka , zmiana boxa ? no i mysle ,ze w huj robi genetyka nasion , mysle ze ma ogromne znaczenie z 1 roslinki wyszlo 60 a z innej 21 g ? i na jednej roslince sa calkiem inne topy niz u reszty 

co do jakosci palenia to tez w huj ciekawe !!! byly suszone kiszone ale nie ma juz tej pieknej cytryny jaka byla na roslinkach na palcach , jest zapach aromat ale to nie to co bylo, nie powiem jestem mega zadowolony , mocy ma tyle ze zamiast 10 fifek dziennie pale teraz 3 moze 4 takie ma kopyto 

@Monako juz zyje 😛 

@WBB ile ci wyszlo ??

@Glut78 grubo grubo sie pomyliles powiem szczerze 🙂 BARDZO MOCNO 😛 

@vego1989 byles najblizej wyniku 160 G , plus moze 15-20 poszlo na testy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soryy , jak ktos tesknil ,ale 4 tyg spedzilem na wuesce 😄 piekne lato, piekny kraj, piekne chwile co wiecej 😄 😄 

 

132 dni uprawy z suszeniem w boxie 

60g   21g

34g   44g

tak to wygladalo z roslinek 

kogo zlapali pod Bialymstokiem ? wracali ze scinki mieli 17 kg ?? nikt z tutejszych ? 

moje uwagi tak jak pisalem wyzej 

- za szybko scinka poszla niepotrzebnie jednak 

-mysle za malo nawozow, teraz zaznacze tabelke na ciezkie nawozenie zobaczymy jak bedzie 

-zmiana boxa na wiekszy , brak siatki , lodygi sie klady co widzialem podparlem ale przy scince bylo 8-10 lodyg ktore sie schowaly i zmarnowaly sie bez swiatla 

-za nisko wycialem pod siatka bylo trzeba stanowczo wyzej to zrobic 

-genetyka nasion na co nie mam wplywu 3 roslinki maja takie same topy a jedna ma calkiem inne 

- ZA MALA ILOSC SWIATLA jak na te krzaki ? 

 

20230904_172137.jpg

IMG-20230817-WA0000.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...