Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

@dziurawy to był taki żarcik heh a co przezroczystych czy mlecznych to bardziej się pytałem bo niby mleczne a jednak widać przezroczyste 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako mozliwe ze na tej opoznionej po prawej w rogu gornym , ma jeszcze biale wloski , ale nie mam pojecia co zrobic , wszedzie mleko z bursztynem juz nie ma co czekac , jak dorosnie jak siostry to ok jak nie to tez jestem zadowolony , sasiad kupuje tez namiot bedziemy leciec na dwa 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr CO TY GADASZ ?? ja juz od 8 dni lece na samej wodzie ? myslalem robic kose w tym tygodniu  ? 

@Udyr czyli to ze ja sobie przelaczylem na 12/12 to nie znaczy ze moge konkretnie zaczac liczyc czas kwitniecia a od pojawienia sie pre flowerow ? dobrze mysle ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy z tego co mi koleszka pisał pojawienie się nowych włosków to jest oznaka przekwitania i trzeba ściąć ale nie wiem czy wierzyć takim teoria 

a zapach i smak to efekt nawozów jeszcze wiec po caringu będzie o wiele lepiej 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako to niech wraca ziom do lektury przekaz mu odemnie , aa i cos pojebales z tymi nawozami , po raz kolejny pisze top jest po suszeniu w szafce 4 dniowym cudowny zapach cytrusa , kopie jak mlody kon , aale zapach siana wiadomo jest, musi isc do sloikaaa , i poki co nie wiem ale pierdolenia o nawozach nie bede powtarzal po kims, bo to brednie ?? palilem z nawozami topa ,palilem bez nawozow ZERO ROZNICY wiec nie czaje czemu ludzie powtarzaja zeby podawac wode przez 14 dni , choc czytalem , ze ludzie sa podzieleni na ten temat 50/50 , przy nastepnym rzucie zrobie roslinke bez podawania wody 14 dni ? choc juz teraz dla mnie osobiscie nie ma roznicy 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy wiesz twoje zdrowie twoje płuca 😂

a stwierdzenie koleszka to osoba która jest mi obca ziomek to jest osoba która znam 

Nie wiem kogo ty tam słuchasz ale widzę ze może on nie ma pojęcia o czym mówi skoro dużo ludzi płuczę ziemie z nawozów bądź daje nawóz oczyszczający glebę po coś to jest stworzone ale zapomniałem ty wiesz lepiej 150 uprawa już za tobą więcej tutaj nie wchodzę bo twoje komentarze mnie irytują 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako czyli twoj ziom ma wieksza wiedze niz udyr mam rozumiec ?? co za gadka mordo hehehehe dobre dobre odpowiedz mi na pytanie a nie pierdolisz jakies smuty ?? !!!  umiesz odpowiedz na zjebane pytanie ? czy napiszesz bo kazdy ? to ze kazdy wali konia wieczorem to nie znaczy ,ze ja tez lubie ??  jeszcze raz ci napisze zeby do ciebie dotarlo to ,ze ktos to robi nie znaczy ,ze ja bede ? ja lubie wiedziec co z czym sie je ? aaa to ze nie umiesz uzasadnic swoje odpowiedzi nic na to nie poradze ? za krotki jestes ? albo spytaj ziomka ? i nikt ci nie kaze tu wchodzic ? ktos cie zmusza do myslenia ? zadaje trudne pytania ? masz 50 innych relacji proste 

 

@vego1989 nie ma szans juz na to , kosa w piatek nic tego nie zmieni 😄 

@Monako czytanie nie wiem ze zrozumieniem przychodzi ci ciezko czy jednak pamiec ?? czytaj to : slowo klucz mozesz 

Pod koniec kwitnienia wciąż może być wiele substancji odżywczych pozostających w podłożu oraz liściach. Aby zapobiec cierpkim smakom oraz niesmacznym chemikaliom w Twoim zapasie, możesz po prostu przestać podawać jakiekolwiek substancje odżywcze w czasie ostatnich 1,5–2 tygodni. Jeśli uprawiasz w hydroponice, powinieneś przerwać odżywiania na ostatnie pięć dni, albowiem rośliny będą rosły wyłącznie w wodzie. Ale kiedy uprawiasz w glebie lub kokosie, może być wiele pozostałych substancji odżywczych, które chcemy, aby zużyły rośliny.

Kiedy zakończysz odżywianie, Twoje rośliny konopi będą wybierać wszelkie pozostałe substancje odżywcze z podłoża. Następnie zaczną ciągnąć ze swoich liści, aby wyciągnąć pożywienie również z nich. Dlatego Twoje konopie zżółkną w późnym kwitnieniu. Brak potrzeby odżywiania Twojej rośliny w ciągu ostatnich paru tygodni ma również jeden plus — oszczędzasz pieniądze na odżywkach.

W czasie tych dwóch tygodni, możesz okresowo płukać Twoje podłoże czystą wodą ze zbalansowanym pH, aby pozbyć się wszelkich pozostałości minerałów w glebie. 

 

jedna strona z grow 

@Monako kolejna strona

 

Wątpliwości:

Społeczność growerska jest tutaj podzielona 50/50%. Jedni płuczą inni nie lub uzasadniają to od rodzaju użytych nawozów. Jeśli stosowano nawozy mineralne – należy płukać. Jeśli stosowano nawozy organiczne – płukanie można pominąć.  

@vego1989 mordo u mnie zawsze luzna guma , to ze ktos wolno lapie , albo nie lapie to nic nie poradze na to 😉 

@Monako i na koncu ciekawe czy te warzywka co jesz na obiad sniadanie ? czy ktos robil plukanie czy opierdalasz te wszystkie nawozy ? to tez jest dobre pytanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ja zawsze staram się jak najbliżej topka, ale jak kawałek listka bedzie wystawac to nic sie nie dzieje.z reszta calych z topa i tak nie wytnie.trym imliscie na Masło, makumba czy coś, ja ostatnio zrobiłem green dragona, na 0.5spirytusu 10g materiału plus trym i łodygi, fajna przyjemna faza jeżeli sie wie ile zastosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...