Skocz do zawartości
dziurawy

Shining Silver Haze - SF1000 oświetlenie LED do uprawy + 70x70x160cm

Rekomendowane odpowiedzi

@grolsch3 tak tak tak niby ? ale mam odciete 20 cm z boku i na gorze tak ze box ma 70 😄 😄 😄 jedynie wysokosc sie zmienila ze 160 na 200 😄 😄 i jak widac rosnie rosniee moze ??100 W za malo ?? ale dobry rap zrobi swoje zobaczysz 😄 beda banki jak 5 L woda 😄 😄 to tylko kwestia paru chwil :bonghit: i zostane yutuberem z 5 milionami subsykrybentow z indii 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens i dlatego twierdze ze one będą rosły i rosły bo zrobił Toppingi siatkę rozłożył i tak urosły jak nie powinny urosnąć powinny mieć MAX 60 cm z korona 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Katastrofedens przez wczorajsza noc 7 cm !!!! 7 cm !!! 😄 

@Monako nie klam widowni

Od tego czasu, te wczesne geny rozprzestrzeniły się i było krzyżowane dalej. Royal Queen Seeds z dumą prezentuje wszystkim koneserom sativy swoją własną wersję - Shining Silver Haze. Wyrastająca do 100cm wysokości indoor - bardzo niewiele, jak na Haza - nasza hybryda osiągnie do 200cm wysokości w uprawie outdoor. Ta roślina potrzebuje dużo światła, aby w pełni się rozwinąć i osiągnąć swój pełny potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ale to są parametry gdzie nie trenujesz rośliny 

jesli robisz Topping to ja zatrzymujesz drugi topiony znów zatrzymujesz trzeci topimy i znów zatrzymujesz pozniej siatka układasz i między czasie roślina się zatrzymuje całkowicie jedynie topy rosną pare cm wiec powinna mieć 60 cm MAX na ścince 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako dwie maja 80 druga malutka 70 a najwieksza 110 😄 😄 😄  niech rosna do 2 m a topy jak doniczki 11 L 😄 😄 😄 

@Monako tylko na jednej lodzydze jest 9 takich pakow ze jaja mi twardnieja jak na nie patrze 😄 😄 az boje sie 😛 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ja już nic nie pisze bo ja Ci pisze ze będzie chujnia z tych topów bo ich nie doświetlisz tym światłem ta lampa nadaje się do wegetacji a nie do kwitnienia a Ty żarty z naszych wpisów robisz 

to lampa daje owoce lepsze nie nawozy nawozy wspomagają 

mi chodzi ze już tyle serca włożyłeś to może kup MH TS 600 i dołóż do namiotu 

ja miałem TS1000 i ona nie dawała rady na wegetacji a co dopiero na kwitnieniu jeśli roślina dalej rośnie to jest coś nie tak skoro to jest 20 dzień kwitnienia 

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako kto procz ciebie tak twierdzi ? mordeczko 

chcesz sie zalozyc o kase na jakas fundacje ?? ze na tej lampie dojade do konca uprawy ? nie mowie ze bedzie siano czy huj wie co ale spale wszystko co z tego boxa wyjdzie ?? zaklad? bo ja jestem pewny ze firma ktora robi od 2015 roku te lampy zdaja egzamin , tylko u ciebie wystepuje jakas mania oswietlenia ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy ja się nie będę zakładał 

ogolnie siedzę z Tobą od początku fotorelacji przeczytałem w chuj wpisów na różne tematy od światła do wilgoci do czerni itp tez mam przykład swojego sprzętu jak się zachowywał wiec dlatego pisze co dla mnie jest nie tak ale to twoje rośliny wiec sie już nie wypowiadam bo przecież royal qween wie lepiej jak nawet pestek nie potrafią zrobić dobrych ze z 3 rośnie jedna bądź wcale 

Tak powinny wyglądać rośliny po Toppingu i scrog  i maja 48 cm bez donic

IMG_1658.jpeg

Edytowane przez Monako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Monako wlasnie o to chodzi ty jestes pewny swego i ja tez,  juz niedlugo sie okaze kto ma racje 2 msc czekaj czasu czekaj czasuuu aa i ja tez siedze z toba od pocztaku i chyba na kazdej relacji pisales ze swiatla jest za malo 😄 😄  i nie wiem z czego masz doktorat ale to nie sa male chinskie raczki aaa i koreanskie bo ledy sa od samsunga w tych lampach 😄 😄  spokojnie uczymy sie zobaczymy moze dozyjemy tego dnia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy box nie był zamknięty, bo jednak wentyl chodził, a on wtedy robi podciśnienie w środku boxa i wtedy Ci środek namiotu zasysa powietrza z otoczenia, nawet jakbyś miał zamknięte wloty pasywne, to i tak będzie zasysało powietrze przez jakieś mikro szczeliny właśnie na wlotach, kanałach na kable, na szwach itd. No i dodatkowo też często zaglądałeś do boxa, a wbrew pozorom człowiek w cholerę dużo dmucha CO2, więcej niż jakieś generatorki nawet za 200 zł:classic_biggrin: No i rzecz w tym, że podczas wegetacji takie zasysanie i otwieranie mogłoby wystarczyć i bez problemu miałbyś odpowiednią ilość CO2 w boxie, ale na kwitnieniu może się okazać, że jak nie otworzysz jakichś wlotów, to rośliny szybciej będą jeść CO2 z namiotu niż będzie on dostarczany do boxa z otoczenia, przez co będą raz oddychać normalnie a raz się dusić i tak w kółko. 

Dlatego namiot może mieć nawet obieg zamknięty, ale musi być wtedy jakiś generator CO2 w środku, który elegancko zapewni oddech roślinie pomimo przetłaczania ciągle tego samego powietrza.

A co do światła to może być taki problem, że na krańcach tak dużego boxa będzie 3 razy mniej światła niż na środku przez same wymiary panelu LED (biorę pod uwagę że masz 70×70 aktualnie). Wtedy te topy przy rogach będą Ci się ciągle wydłużać i zamiast puchnąć na swoim miejscu, to będą się przewalać w stronę światła i będą też zasłaniać inne topy. Bez problemu dociągnięsz growa do końca i będą eleganckie zbiory, ale jak chcesz rzeczywiście grube topy i gęste, to będziesz musiał jakoś je doświetlić, ale jak to nie mam pomysłu, bo drogie są te doświetlacze "gotowce"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dziurawy napisał:

@Monako wlasnie o to chodzi ty jestes pewny swego i ja tez,  juz niedlugo sie okaze kto ma racje 2 msc czekaj czasu czekaj czasuuu aa i ja tez siedze z toba od pocztaku i chyba na kazdej relacji pisales ze swiatla jest za malo 😄 😄  i nie wiem z czego masz doktorat ale to nie sa male chinskie raczki aaa i koreanskie bo ledy sa od samsunga w tych lampach 😄 😄  spokojnie uczymy sie zobaczymy moze dozyjemy tego dnia 

Która to Twoja uprawa w życiu przyjacielu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy każdy Ci życzy i chce doradzić dobrze, bo lubisz dobry rap. Więc puszczaj im te dobre kawałki i ciesz się pierwszym zbiorem, ale w większości to będą miotły a nie zbite szyszki. Ale oczywiście mogę się mylić 😁🖐️

Edytowane przez grolsch3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 OBYS OBYS , oby moja matematyka okazala sie lepsza niz twoje wrozenie ale ale nie wczoraj rzym zbudowali na miekko , rap leci jest dobrze wiadro sie palii graa muzykaaa , moze okazac sie jak z kaloryferem rurowym 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 chwila chwila wraca do tablicy kolego 🙂 jak to mozliwe ze ty masz takie zajebiste topy z OUTA afgana widzialem piekne topy twoje rosly praktycznie bez slonca ? to jak to ma sie do mioch topow ?? teraz tym bardziej wasza teza upada ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy 😂 to żeś mnie teraz Ziomuś rozjebał, detektyw? Czy jak 😎 ale już tak serio, to na spokojnie napisz to jeszcze raz. Szczególnie o tezie. Że ja miałem miejscówkę średnio doświetloną? Bo serio się pogubiłem jakiej tezy mam bronić 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 ehehehheheehehhe bron swojej a ja swojej tym bardziej ze rozmawialem ze starym growerem i potwierdzil moja matematyke 😄 moze slaba dwojka byla ale na pol jeszcze umie podzieli a wiec tak 

lampa byla orginal tak jak box 70x70x160 wymienilem sam box na 90x90x200 ale automatycznie odcialem bok boxa zebym byl nadal kwadrat 70 cm bo lampa byla od tego boxa 70 x i w nowym boxie przesunalem wszystko na lewo tak zeby byl box nadal 70 i lampa wisi nadal na srodku tych 70 ? kto ma racje musze zmienic lampe ?? pisza ze hujowe beda topy ? ale jak patrzylem twego afgana z outa to wasza teoria poszla do kibla momentalnie piekne topy a wy twierdzicice ze mam malo swiatla i beda hujowe boby ? a twoje sa fajniutkie z outa ? to jak moje moga byc chujowe z boxa 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 nie ja nie wiem jakie miales swiatlo ale z gory zakladam ze miales mniej niz ja ? wiec moje boby nie powinny byc gorsze niz twoje ? zajrzalem na 1 lepszy out gdzie byly widoczne topy padlo na ciebie 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...