Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz To możesz spać spokojnie. Taka genetyka i tyle, u mnie była inna sytuacja, ale też topy miały właśnie taki nietypowy krztałt i taki marny w porównaniu z innymi roślinami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx tak, miało nie być tej nowej lsd, ale wkurwiłem się że tamte mi nie wyszły i postanowiłem nie tracić czasu tylko ruszyłem po nasionka, ziemie, doniczke i zasadziłem.  @Zielone krainy wtedy pamiętam, że pisałem ci, że kurde typiara się śmiała, bo ja wszedłem tam w kapturze i masce i bez dzień dobry kurde mówie, poprosze LSD od Barneys Farm : D

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  to bym musiał nowe nawozy kupować, co jest z mineralnych dobre na grow żeby azot dostarczyć? no i do tego przydałby się jakiś stymulator kwitnienia zamiennik top-maxa.

Pk 13 14 już mam i używam

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz A tego Co nie podpowiem, dużo czytam ale doradzić nie doradze.

Wiem tylko że te bio trzeba ładować wcześnie i to bardzo, bo dłużej zajmuje im przekształcenie w format odpowiedni do pobrania przez roślinę.

A mineralne są w formie prostej. 

Ot tyle co mogę powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  zostanę chyba przy tych co mam, tylko kusi mnie przypierdzielić coś typu 8ml bio-grow 6ml bloom, ale nie wiem jak plant na to zareaguje i cykam się, że cała uprawa pójdzie w pizdu 😄

Mi się wydaje, że głównie u mnie są niedobory azotu, nie wiem po cholere plant pobiera tyle azotu na flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Dziwne dziwne, i to już właściwie 3 roślina z podobnymi objawami u Ciebie ?

Nie znam się może jakoś wyjątkowo, ale coś w tym nawożeniu musi być. Ja swoim dam tak jak podają na forum tu na wyspach, czyli w 3 tygodniu już zaczną żreć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr poprzednich roślin nie liczę bo kompletnie mi nie wyszły, no i tam była ziemia uniwersalna, popsute pH (wtedy nie miałem jeszcze miernika pH), walczyłem ze skoczogonkami, sypałem dolomit, sypałem później nową ziemie allmix na flo na górę planta który rosnął na uniwersalnej od początku i przejebałem jeszcze bardziej. A tutaj jest all-mix od początku, zero robactwa, pH roztworu za każdym razem mierzone przed podlaniem, chyba jest tak jak @Zielone krainy wspominał, że korzenie już szczelnie wypełniły doniczkę 10l to i szybciej jedzą. Trening też zrobił swoje jest około 20 topków prawie na równym poziomie, każdy z nich potrzebuje żreć.

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ułamałem rano gałązke z topem przy wyciąganiu z boxa celem podlania, gałąź planta zahaczyła o inną gałąź  rośliny obok. No ja pierdole, musiałem do innej gałęzi zamocować drutem żeby tamta nie opadła. Powinno się chyba z rosnąć, nie jest to złamanie otwarte tylko takie do połowy jakby 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej jest tak samo lub minimalnie lepiej jak było nie chce mi się planta wyjmować bo ucierpiał przy wyciąganiu ostatnio, żeby zdjęcia robić ale trzeba będzie większe dawki, albo chuj wie. Jutro podać jej to samo 5ml grow 5ml bloom 2ml pk 4ml top-max? @Zielone krainy

 

IMG_20220126_215339.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...