Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy ja się podzieliłem kiedyś z losowym typkiem w klubie wyglądał na typowego sebixa z osiedla, nie sprzedał mnie do tej pory na szczęście, ale takich akcji już nie będę robił, bo jak sobie o tym pomyślę że do kieszeni brałem około 3g które wcześniej w młynku rozdrobniłem w woreczku strunowym i normalnie sobie jarałem to o qrwa mać

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Leciałeś grubo, ja w młodych latach, gdy byłem jeszcze mniej rozsądny niż ty, to powiem ci, że to, cię się wtedy odpieprzało, to szkoda gadać, lepiej byłoby z baranka walnąć w ścianę po wcześniejszym rozpędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, konopny_janusz napisał:

@Zielone krainy panieee, ile tych nawozów lać. Jak na moje oko to dalej coś z bio growem. Nie wiem może 3ml bio grow, 4ml bio bloom,    1,5 ml pk, 1ml cannazym. Poczekam na twoją opinie na ten temat. Planuję też przełączyć marsa w poniedziałek na 100% bo ileż można trzymać na 75

 

IMG_20220122_204045.jpg

IMG_20220122_204146.jpg

O cię chuj ona nadal głodna xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Co ty za wspomnienia odstawiasz?:D

Doły były wtedy ciemne od góry jakby domagała się więcej PK, ale sobie to wyregulowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Dokładnie, ja wczoraj się fajnie zjarałem, dzisiaj jeszcze jestem na czczo, ale odpalę za chwilę, wyczyściłem sobie dzisiaj waporyzator, więc przepływ pary będzie idealny.

@onyx  Donice 10 l ma , jaką korzenie wypełniły ciasno , nawozy w ziemi się nie utrzymają długo, bo roślina z tak rozbudowanym systemem korzeniowym wszystko wyjada w "moment", gdyż ze względu na swój rozmiar ma spore potrzeby, jakie ciężko jest zaspokoić w stosunkowo małej doniczce i nie wielkiej ilości ziemi, jak na tak rozrośniętego planta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Genetyka kumpel , wystrzeliła , zajęła korzeniami całą doniczkę i woła o jedzenie, bo szybko wyjada to, co jej dajesz, ale spokojna głowa, trzeba lać i będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy przełączyłem marsa wczoraj w nocy na 100 jednak, ale widzę że pożółkły trochę liście przez 1 dzien. Muszę coś wymyślić z nawozów jutro podlać. Co byś radził? Ja myślałem o czyms takim, uwaga trochę duże wartości: 6ml bio grow 8ml bloom 1 ml pk 3 ml top-max 

Troche lipa wróciłem na 75 z tym marsem 

 

IMG_20220124_203058.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  O qrde ziomku, wyjada się mocno, ale z 8 bloom, to bym nie szalał, daj po 5 ml grow i 5 ml bloom i 2 ml pk. Top max daj 4 ml , bardziej bym nie szalał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ona się stary pożera dosłownie, myślałem wcześniej, że u mnie się mocno wyjadały, ale u ciebie to jest hardkor. Ziomek na razie trzeba zatrzymać to wyjadanie, bo jak tak dalej pójdzie to plant zostanie bez liści, więc nalej to, co ci pisałem i nie podkręcaj, poleci parę sytych podlań, to potem zobaczymy, podkręcić podkręcisz, ale nie teraz, bo pozbędziesz się liści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...