Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Przerąbane, mi się udało na styk z nawozem bloom, poszło co do kropli praktycznie i na następną uprawę nie mam już nic, ale u mnie aż tak, jak twoja żadna z roślin się nie wyjadała, więc ty faktycznie lepiej się uzbrój , bo ten plant już teraz sporo je, a będzie jadł jeszcze więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jeszcze mam pół butelki blooma. Na chwilę wystarczy. Ale po tej uprawie już nie uprawiam do października przynajmniej. Nie wiem czy te pestki, w nich jest jakaś genetyka czy tu chodzi o to, że jak się nauczy na wegu planta dużo jeść to na flo będzie jadł 

8 minutes ago, Lemon Gelato said:

@konopny_janusz Nie golisz jej nic a nic? 

Nic jej nie golę. Boję się że będzie hermić czy coś. Natural, poza treningami, nawozem mineralnym pk który jest nienaturalny. Uwalam tylko uschnięte liście 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Genetyka, plant się nie uczy dużo jeść, ma swoje potrzeby związane z genetyką, doniczką w jakiej rośnie i światłem, jakim mu święcisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy szczerze doborem doniczki kierowałem się na podstawie twojej fotorelki. Adekwatnie do czasu wega 27 dni, ty miałeś chyba 8l doniczki więc uznałem, że w razie czego mam zapas te 2 litry. Gdybym mógł cofnąć czas dałbym 14l wiaderko, bo mam miejsce, ale nie wiedziałem że tak to się potoczy 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Dobrze myślałeś, ja planty zrobiłem w 8 l i to niecałe, pewnie jest 7,5 l i miałem lekkie problemy, bo się ssały, ale nie tak, jak u ciebie, u ciebie to, jakby miała myśli samobójcze i planowała się pożreć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No 14 l bezpieczniejsze, ale ja dalej w 8 l raczej będę uprawiał, tylko teraz nie robie wega dłuższego niż 22-24 dni, bo mi to i tak na nic, wyszło więcej znacznie niż chciałem, a wolę sobie uprawiać po mniej, a cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy no to ty masz inną taktykę, ja nie chciałbym cały czas siedzieć w uprawie, wolę raz na jakiś czas, po zbiorach przywracam stan miejsca uprawy do stanu sprzed uprawy i jestem czysty, a temat się gdzieś skitra, bo nie zajmuje tyle miejsca co box i cała uprawa. W dodatku mam czas dla siebie nie muszę calyczas myśleć o roślinach tylko mam dla siebie te kilka miesięcy wolnego gdzie mogę sięgnąć do słoika i tam zawsze coś na mnie czeka 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Jak uważasz, ale bezpieczniej jest w mniejszych ilościach, a częściej w razie przypału to jest, jak się wytłumaczyć, choć w sumie i tak przypał, by był. Mate złapali z 1, 5 g i problemy, będzie miał teraz, maglowanie domu i sprawa w toku, pewnie mu nie odpuszczą, jakiś wyrok w zawiasach albo próbę wyłapię dla przykładu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ale ja 2 krzaki max już więcej nie będę uprawiał. Tylko chodzi mi o to że tym razem dam 14l doniczki. Poza tym myślę, że jakby polizei mieli do mnie jechać musieliby się zaopatrzyć w samochody terenowe, bo obszar jest iście przerąbany. Wątpię żeby im się chciało, ale nigdy nie wiadomo. Jak to napisał kiedyś @Tomaszszym jest ryzyko, jest zabawa 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Oj chciałoby się im, jakby tylko mieli cynk, pędziliby do ciebie na sygnale z uśmiechem na mordzie, bo bys im poprawił wykrywalność :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy kurde no nie mają szans, przed bramą mam wyrzutnie rakietowe, wystarczy że kliknę enter i wylecą w powietrze. Poza tym dookoła bramy są porozstawiane miny. Nie pędziliby z uśmiechem na twarzy wiedząc że mogą zginąć w tej akcji : D

Żart

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Magdalenka druga u ciebie by była, jakby do ciebie przyjechali, pewnie teraz terror się na ciebie szykuje, jak ty taki ostry gracz jesteś :D

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr może jozin a bazin? Hahah

@Zielone krainy więcej gieta wyciągnąłeś myślę że na ciebie mają większy apetyt bo wiedzą że konopny_janusz nie zbiera takich zacnych ilości z jednego planta, a jedynie głodzi rośliny i wychodzi z niech po 25 gram 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  To wszystko tylko zdjęcia w necie, to może być fikcja, jaka to podstawa do śledzenia, a poza mną samym w realnym świecie o tym, co mam nie wiedzą inni ludzie. Poza tym moje ip nie jest z Polski, a sam daje tylko fotki i pisze na forum, które jest na holenderskich serwerach, więc teoretycznie tutaj pisząc i coś wysyłając działam na terytorium Holandii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ale twój dostawca neta wie wszystko, bo nie ważne że korzystasz z proxy, odpowiedź przychodzi do ciebie, całe źródło strony. Dostwca wie gdzie wchodzisz, bo może to wydedukować z kontentu odpowiedzi jaką dostałeś 😄

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...