Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Z chęcią bym się przekonał, nie uprawiałem nigdy i nie paliłem. Zasadziłbym ją następnym razem, ale mam jeszcze pestki Acapulco gold, więc nie zbyt mi się chce lecieć do seedbanku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Na LSD nie będziesz narzekał, to plant jaki , jak chodzi o moc to jest srogi , więc ci banie zryje mocno, a na bursztynie to będziesz na czworaka szukał drogi do łóżka. Future chciałbym spróbować, ale nie wiem, czy na tej, co będzie czy na kolejnej uprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Najmocniejsze palenie, jakie paliłem, i jakiego odmianę znam to LSD, nie wiem czy future je przebije, jak te 37 % THC jest prawdą to powinno przebić, jak jest dobrze zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy panieee, ile tych nawozów lać. Jak na moje oko to dalej coś z bio growem. Nie wiem może 3ml bio grow, 4ml bio bloom,    1,5 ml pk, 1ml cannazym. Poczekam na twoją opinie na ten temat. Planuję też przełączyć marsa w poniedziałek na 100% bo ileż można trzymać na 75

 

IMG_20220122_204045.jpg

IMG_20220122_204146.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No qrde, ale się dalej wyjada, dobra to nie ma co jedź na ostro i tak 4 ml grow i  4 ml bloom, 2 ml pk i daj 3 ml top max, canaenzym nie dawaj, daj calmag 0,8 ml.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wyjada się ale nie pogarsza się stan lisci przynajmniej  w mojej ocenie minimalnie lepiej wygląda niż ostatnio, dałem tak jak piszesz, roztwór gotowy tylko pH ustawić i rano podlewam. W poniedziałek daje marsa na 100%

Za długo na wegu siedziała czy co, kurde no nie wiem. Będzie walka aż do zbiorów

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No git, ale z tym marsem na 100 % to będzie rzeźnia, jak chodzi o to, jak wtedy zacznie się wyjadać, będzie trzeba lać, jakby popalenia nie istniały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy to zrobię tak ze ustawie w połowie od 75 do 100 czyli jakieś 87,5. Zobaczę jak zareaguje najwyżej wrócę na 75

Żebym się nie pomylił i nie napił nawozu bo kolor ten sam jak w przypadku czarnego rumu 😄

 

 

 

IMG_20220122_223534.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No qrde nie radzę się pomylić, bo jakbyś wziął łyka to byłby prawdopodobnie twój najgorszy ruch w życiu.  Jak chodzi o panel to możesz tak zrobić, ale faktycznie trzeba jej mimo wszystko zacząć lać więcej, bo do końca jej na skręconym panelu trzymał nie będziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy myślę że się nie pomylę nie pije dużo alko góra 3 kieliszki, bo w końcu weekend a to jaranie aktualne aż tak mnie nie klepie jak za pierwszym razem. Dlatego pozostałe planty trzymam maksymalnie długo w boxie aby były bursztyny. Plechy nie ma więc spoko. Co do tego planta jak trzeba będzie to będzie lane więcej, wspólnie wyhodujemy krzaka 😄

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Szkoda, że cię osobiście nie znam, bo byś był testerem mojego palenia, ciekawe, co byś powiedział. Jak chodzi o planta to wiadomo, że go zrobimy, ale będzie lane mocno, u mnie było mocno , a u ciebie to będzie ostro, pewnie nawet nie będziesz mógł zrobić końcówki bez nawozów, ale sobie najwyżej lał będziesz do końca, a potem wc zrobisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy swojego aktualnego palenia to na ten moment potrzebuje koło 5 nabić komory wapka wypalić żebym poczuł fajny efekt który miesza sporo w mózgu, w postrzeganiu rzeczywistości i powoduje wzmożone myślenie, ale nie odcina. Fajnie by było stworzyć coś co upieprza po jednym nabiciu. Albo przerwę zrobić znowu od wapowania

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Zrobić dobre mocne palenie to rozwiązanie najlepsze, ja nie jestem w stanie pełnego wapa słabszej rośliny wieczorem wyjarać , bo zamiata mocno i głowę i ciało też otrzymuje swoje relaksujące odprężenie, a ta druga roślina powinna odcinać totalnie, ale ona to już bursztyn w około 20-30 %. Dałbym ci swoje, bo mam sporo, a już dzisiaj myślałem znowu o sadzeniu, qrdę chce mi się uprawiać.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy kurde chętnie bym spróbował, próbowałem palenia z ulicy ale jakies lipne bo coś klepało ale słabiej niż moje, pewnie z cbd zmieszane albo inny jakiś syf. Sadzić zawsze można, nawet w międzyczasie jak jest zioło bo nie wiadomo kiedy go braknie. Ja mam jeszcze 2 nasionka LSD, ale ileż można sadzić to samo. 

 

@Brazil Munster pk 13 14 jest nawozem mineralnym, cannazym jest bio? Jeśli tak no to można powiedzieć że lecę na bio nawozach nie licząc pk 

IMG_20220122_233201.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ja bym się chętnie palenia pozbył, co dla wielu jest niezrozumiałe, sam topić w w ubikacji muszę, więc żałuje , że nie mogę się podzielić z ziomkami, byle bez przypału dla mnie. Qrde ale to popieprzone zwykła roslina, a nie można dać czegoś ziomkowi, bo jakby się trucizne dawało, gdyby patrzeć na konsekwencje prawne, popieprzona polska rzeczywistość, jaka stanowi pewne niewolnictwo, bo człowiek nie może do końca decydować o sobie , mimo że krzywdy nikomu przez uprawę nie robi. 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...