Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No te wyssane ok, ja też obrywałem te, jakie już wisiały wyschnięte, ale w tym tempie, jak to będzie tak leciało, to byś miał zaraz bezlistenego upiora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Nie no tutaj trzeba raczej to już ciągnąć do końca, lać może nie 8 ml , ale po 5 ml i grow i bloom, jak słabo będzie reagowała to się zwiększy, ale nie ma co szaleć, bo nie wiadomo,, jak zareaguje, a nie ma sensu jej dodatkowo popalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy a tutaj już topy fioletowo zielone 😄

Przypominają mi te topy z fotorelki @onyx tylko on ma ich więcej 

Nie ma plechy więc mogę dalej je trzymać. Myślę że w połowie lutego wjedzie kosa. No chyba że mi od pierniczy i potrzymam do końca lutego wtedy będzie kurde 160 dni uprawy : D

IMG_20220124_234320.jpg

IMG_20220124_234826.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jutro wrzucę zdjęcia z mikroskopu kieszonkowego, nie umiem się rozpoznać, do bani ten mikroskop kieszonkowy chiński, trzeba się pkraktycznie nie ruszać, nie oddychać żeby coś uchwycić na zdjęciu 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz WIem, też mam taki zwykły kieszonkowy, ale grunt , że da się zobaczyć, zdjęcie jakoś tam też da się zrobić, ale owszem trudniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Sprawdź czy nie herma, jak herma to ci może zapłodnić pozostałe rośliny. Miałem raz roślinę z dziwnymi topami i okazała się hemrą, zapyliła mi rośliny i miałem pestki w topach.

teraz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jak sprawdzę czy herma jak nie ma jajec ani nasionek w topach. Tylko po prostu topy jakby rozszczepiły się na boki i brakuje im zbicia w przeciwieństwie do drugiej rośliny 

 

IMG_20220125_001332.jpg

IMG_20220125_001353.jpg

IMG_20220125_001422.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Tu nic nie widać, owszem trochę dziwny kształ topa, ale może za to odpowiada genetyka, popatrz niżej czy nie ma gdzieś "jaj". 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz To spoko, jak nie ma tam narządów samca to nie ma problemu, a taki kształt topów to może być wynik genetyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz To tylko na zdjęciu tak wygląda, jakby ziarnko leżało obok. To spoko olej sprawę taka genetyka i tyle.

Choć ja tam widzę dwa nasiona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...