Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Spoko, na razie sytuacja jest w miarę opanowana, ale musisz lać, bo będzie się ssała dalej, ale jak nalałeś to trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy mam taki dziwny plan jak zetnę pozostałe sztuki i zostanie ta jedna LSD ustawić mój panel żeby napieprzał światłem horyzontalnie przez środek planta. Przymocowałbym swój panel do bocznej ściany boxa. Tamte planty potrzymam jeszcze 2 tygodnie leje im już samą wodę i później kosa

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz No nie wiem, czy to dobry pomysł, roślina zacznie kierować swoje szczyty w bok, lepiej zostaw na samym ts 1000 , ona i tak żre się jak szalona, nie potrzeba jej więcej światła, jej tylko żarcia potrzeba. ;)

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Możesz kombinować, ale sam pomyśl, twój plant jest bardziej rozbudowany od mojego, a ja ze swojego 124 g ściągnąłem,  ja bym nie eksperymentował, bo po co? Ta roślina da dużo, wystarczy tylko ją dobrze karmić i trzymać pod tym Marsem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No jasne czas pokaże, ale ja bym ze światłem nie kombinował, bo ona ziomek leci jak szalona, inaczej by się tak nie wyjadała, więc według mnie nie ma sensu dodawać światła, a tylko kontrolować dobrze podaż nawozów, by plant był odpowiednio odżywiony i plon będziesz miał z niej finalnie spory.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy blooma do końca chyba nie wystarczy jedna butelka pusta a drugiej zostało jakieś 25% z 250ml

Znowu mnie czeka wizyta w growshopie. 

Masz już odmiany jakie będziesz sadził w następnym grow? Coś wspominałeś chyba o Acapulco Gold albo coś pomyliłem 

 

 

IMG_20220130_223813.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz To ci mówię od razu , że na 100 % nie wystarczy ci bloom, jak ona będzie jadła coraz więcej kumpel, więc wizytę w growshopie masz, jak w banku. Chyba Acapulco gold posadzę, bo mi dwie pestki zostały, a skoro te dwa nasiona mam, to raczej po nowe pestki nie będę leciał, ale to jeszcze nic pewnego, bo chciałbym spróbować tej Future, więc może skoczę po pestki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy mnie też dalej kusi Future, kojarzę sklep z nasionkami który ma na nią promocję akurat, ale sklep jest mega przypałowy, ale tym razem chciałbym ją poprowadzić dobrze, bo po vapowaniu to klepnięcie jej ma w sobie coś innego niż te planty typu Skittlez, Violator Kush (no chyba że to tylko placebo)

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ja jej jeszcze ziomek nigdy nie miałem, więc chętnie bym sprawdził, jak mi ona finalnie wyjdzie. Ciekawy jestem czy przebiłaby LSD i jej efekty,  ale nie jestem pewny, czy warto lecieć po nowe pestki, bo Acapulco gold to też mocne palenie, a w tym wypadku pestki mam bez konieczności jechania do seedbanku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy dla mnie bez różnicy jechać do sklepu który sprzedaje tylko nasionka ewentualnie gadżety typu młynki, czy growshopu, więc jakbym miał już robić następny grow to od razu też wziąłbym nasionka. Zauważyłem, że sklepy z nasionami są schowane w blokach, budynkach gdzie normalnie inni ludzie mieszkają. Wchodzisz jakby do kogoś pokoju/mieszkania i siedzi typiara za ladą obok lodówka. Growshopy też są schowane, ale nie aż tak bardzo, no i w tym przypadku sklep wygląda jak sklep, a nie czyjeś mieszkanie. LSD pewnie mi się znudzi, no chyba że zaskoczy mnie pozytywnie, wtedy może wrócę jeszcze do niej

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Nie do końca kumpel, bo seedbank zawsze jest groźniejszy w swej naturze ;) Jeszcze nie słyszałem, by kogoś zwinęli spod growshopu, a o seedbankach pewne historie krążyły, że stali pod i łapali, ale to nie są częste przypadki. Jednak mimo wszystko mając ponad 200 g w domu pod seedbank na razie bym nie pędził. Przypał jest zawsze większy przy seedbanku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...