Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No spoko, źle nie dałeś, lepiej tak niż za dużo. Niektóre liście już takie pozostaną, ale mniejsza o liście to tylko wyssanie z pierwiastków, a nie popalenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy @Udyr jeszcze taka akcja była dzisiaj, miałem reszte tej siatki od "pseudo scroga" którą zrobiłem kiedyś. No i tam sobie w prawym rogu już od miesiąca siedziała doniczka z kikutami od Future. Dzisiaj zauważyłem, że nie uciąłem jednego topka bo myślałem że ta gałąź jest od LSD która była obok. Nie podlewałem tej ziemii w future z miesiąc ale topek zyskał sporo bursztynu, wrzuciłem go też do słoika z wodą, ciekawe jak klepnie

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No klepnąć klepnie skoro sobie dalej spokojnie kwitnął i wysysał substancje odżywcze, a także czerpał energie świetlną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Spoko, ale by oceniać to tylko na wyłączonym, a tak to poza wyssaniem, to prezentuje się ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Jasne , że niektóre liście już się nie zmienią, ale roślina nie jest popalona, jej plon może być dalej optymalny, tutaj wystarczy karmić odpowiednio i nic więcej, top dalej ma szanse być idealny, bo w zasadzie nic nie zepsułeś, jak dotąd, wyssanie, to żadne zepsucie, bo to w niczym nie wadzi, wystarczy dalej dobrze karmić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Teraz jest ciemna tam, gdzie może, lej tylko bloom 5 ml i 2 ml pk, top max 3 ml + calmag 0,8 ml na 1 l wody. Oczywiście, gdy ziemia dobrze przeschnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Spoko, ja już kumpel latam, ale to fajne i kontrolowane loty, bo jeszcze najmocniejszej rośliny nie testowałem, Czytałem, że są kolesie, jacy nie palą tematu, jak ten nie ma za sobą rocznego curingu.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz No , ale to mówi jedynie o tym, że warto poczekać, by doświadczyć czegoś, co można doświadczyć tylko wtedy, jak będzie się dość cierpliwym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ja kiedyś kupiłem gumy do żucia orbit w takiej plastikowej saszetce. Wywaliłem te gumy wrzuciłem tam topka na parę dni i później przy jaraniu czuć było truskawkową gumę. Niezbyt mądry eksperyment bo cholera wie jaka chemia tam była 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, konopny_janusz napisał:

@Zielone krainy niedawno wrzucałem zdjęcie wiele się nie zmieniło. Dałbym znać jakby się coś zmieniło. Tamte żółto białe liście już nie staną się zielone. Bio grow odstawiam już 

Bez lampy i bez lampy błyskowej w tel

 

IMG_20220204_234348.jpg

Marzy mi się taki krzak bo jest niski a ja zawsze muszę walczyć o każdy cm xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  mój level czarodzieja to: NaN

@onyx myślę, że kwestia treningu, tylko bardziej trzeba się do tego przyłożyć. Ale widzisz, coś za coś, bo za to sporo miejsca zajmuje horyzontalnie w boxie.

Na powierzchni 0,42m2 trzy takie same planty byłoby ciężko pomieścić

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...